پلوتون بزرگ شود Aries شدت تعطیلات Mathis

[email protected] (تعطیلات Mathis)

با مربع خورشید و پلوتون وجود دارد میل شدید به حرکت. قوی تر تم از زندگی را به خود شناخته شده است. موانع ساخته خواهد شد و تخته سنگ نورد به مسیر زندگی است. مشکل را فریبنده تب و تاب بودن. همه از این اختیاری است. استفاده از قضاوت خوب برای تعیین ارزش و یا لازم است تلاش.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19). شما می دانید که شما می خواهید. قالب آرمان خود را. اجازه ندهید که آنها دیکته شده توسط دوستان که فقط اتفاق می افتد را نشان می دهد. به دنبال اثرگذارندهها شما می خواهید به تحت تاثیر قرار.

برج ثور (20 آوریل-مه 20). همانطور که برای فرد جالب که فقط اتفاق می افتد به صلیب مسیر شما این است که اشتباه است. و نه آن را به اتفاق می افتد دوباره به زودی. این فرصت را به ارتباط برقرار کنند.

برج جوزا (21 مه-ژوئن 21). شما نمی خواهم به برجسته اطراف توسط هر کسی حتی خودتان. بنابراین شما شورشی در برابر همه دیکته حتی خود شما. آن را به خلاقیت خود را به تصویب نظم و انضباط.

سرطان (22 ژوئن-ژوئیه 22). آیا شما با این احساس که لحظه ای خود را در حال آمدن است ؟ شما کاملا حق با شماست در مورد آن است. نگران نباشید هنوز هم وجود دارد زمان به آماده شدن و شما بهتر می دانید چه کاری انجام دهید برای دریافت آماده است.

لئو (جولای 23-Aug. 22). با دادن یک مشکل تمرکز بیش از حد شما مستعد به overanalyze. درخواست برای یک چشم انداز. شخص دیگری را ببینید که چه ساده در مورد آن. واقعا وجود دارد تنها یک چیز را ثابت اینجا.

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22). فوری تماس است برای لذت بردن از آنچه شما می خواهم به. همین حالا منتظر اجازه شما به آن نیاز نیست در همه. شما احتمالا حتی نمی نیاز به پول است. همه شما نیاز است به اندازه کافی قوی میل.

برج میزان (Sept. 23-Oct. 23). شما فکر می کردم چیزی را از طریق و در حال حاضر از آن زمان برای به اشتراک گذاشتن. مال شما خواهد بود اولین کلمه و آخرین کلمه و کلمه ای که هر کس به یاد. بسیار بهتر خواهد شد چرا که شما تصمیم به صحبت کردن.

برج عقرب (Oct. 24-Nov. 21). خود را شل گرفتن. هیچ راهی وجود دارد در کل کنترل و تلاش برای درک بیش از حد محکم قطع گردش خون و توانایی خود را به انعطاف پذیر و به احساس و پاسخ به تفاوت های ظریف از لحظه ای.

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21). آماده سازی مهم ترین عامل موفقیت پروژه های خود را. دو بار در زمان شما فکر می کنم شما نیاز دارید. به عنوان منابع نگه داشتن آنها ساده است, بنابراین شما باید کمتر از چیزهایی که برای پیگیری.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19). جداسازی رخ می دهد که برای لجستیکی ممکن است دلایل اجتناب ناپذیر است. اما جداسازی است که رخ می دهد به دلیل متناقض نگرش غیر ضروری هستند و باید طبقه بندی شده اند.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18). مردم به طور طبیعی تراز خود را در جهت از وضعیت. شما تشخیص روانشناسی و انسانیت عامل در اینجا و کاملا موفقیت بازی بازی.

برج حوت (اسفند. 19-March 20). شما با قرار دادن عمیق فکر را در تصمیم گیری های خود را و ورزش را در هر گوشه. برای شما مهم نیست که رهبری تنها توسط کسانی که شما را انتخاب کنید به دنبال دارد.

امروز تولد (14 آوریل). در این سال ارائه می دهد فرصت را به کارشناسی کارشناسی ارشد هنر از تغییر چرخ دنده ها. وجود خواهد داشت اقدام سریع در شش هفته و سپس یک دوره آهسته تر قدم زدن به عنوان شما را در زیبایی, آرامش, تعمق و بررسی است. افراد جدید و پروژه ها را به زندگی خود را در ماه جولای. وجود دارد یک فرصت برای وصل به یک گروه که ایجاد تغییرات در جهان است. برج حمل و برج جوزا می پرستمت. تعداد خوش شانس خود را در حال: 4, 3, 33, 25 و 15.

نجوم سوال: “تعطیلات من در برج حمل و روز مورد علاقه من در روز است. من فکر می کردم این امر می تواند یکشنبه اولین روز از هفته برای اولین بار نشانه هایی از زودیاک!”

برج حمل است که توسط مریخ جنگجو سیاره و حدس بزنید چه ؟ تا شنبه است. کلمه اسپانیایی برای پنج شنبه است “Martes.” که از آن شما می توانید ببینید ریشه کلمه مریخ است. برای شما سه شنبه مسابقات خود را به شدت. شما پیدا کنید آن را یک روز کامل در تماس با شور و شوق خود را. خودتان را به طور کامل به کار خود را و خود را دوست دارد. با دقت اشاره کردن محل خود را در سخت ترین وظیفه این هفته و برنامه زمان برای مقابله با آن در روز سه شنبه. اگر شما شخص دیگری تنظیم تقویم خود را, مطمئن شوید که این فرد می داند که برای قرار دادن شدید مشاغل روز سه شنبه. اکثر مردم در حال ذهنی در خود بیشترین در روز سه شنبه و باید قوی انرژی لازم برای حرکت یک دستور رو به جلو است. قدرتمند مریخ انرژی به ارمغان می آورد شما درست نقاط قوت به خرس در هر شرایطی انجام نمی شود ترس به آن بروید. برگرد تا بدن خود را با نوشیدن تند, چای گیاهی با, دارچین, زنجبیل و میخک. جنگ به معنای واقعی کلمه مبارزه کرد بیش از این قدرتمند مریخ-حکومت گیاهان نشان داده شده است برای افزایش انرژی و زنده دلی. تمرینات هوازی نیز مورد علاقه به عنوان بازی است که درگیر رقابت دوستانه.

افراد مشهور پروفایل: Abigail Breslin شروع به کار حرفه ای در سن 3 و در میان جوانترین بازیگران به نامزد دریافت جایزه اسکار. این جسارت برج حمل مریخ و زحل در برج حمل به عنوان به خوبی نشان می دهد بزرگ چاه از قدرت و انرژی است. او حوت ماه کامل قرار دادن برای یک بازیگر جدی. و عطارد در برج ثور می دهد درجه ای از زمین است که مفید خواهد بود در زمینه تلفن های موبایل حرفه ای.

نوشتن تعطیلات Mathis در HolidayMathis.com.

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

آخرین به روز رسانی: چهار شنبه, Mar 18, 2020 18:33:21 -0700

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im