پلیموث بیس بال و سافتبال بانوان جوانان تیم رالی برای مبارزه با گرسنگی

با بهار فصل بیس بال لغو coronavirus همه گیر Plymouth شمال مربی Dwayne Follette, می خواستم برای انجام کاری خاص برای تیم خود را — به خصوص سالمندان که نمی توانید شانس خود را برای گرفتن زمین برای آخرین بار. او می دانست که او در تیم رقیب در پلیموث جنوبی رو همین مبارزات.

یک هفته پیش از رقبا پیوست و نیروهای خود را برای حمله یک دشمن مشترک. با برکت و رحمت از Plymouth مدارس دولتی سرپرست گری Maestas این Plymouth شمال و پلیموث جنوبی بیس بال و سافت بال تیم در ترکیب برای اجرای Plymouth شمالی درایو مواد غذایی چالش رفتن به خفاش برای کل شهر پلیموت.

Follette, آمد تا با ایده پس از دیدن یک داستان با همسر خود دری به عنوان ویتمن-هانسون هشتم کلاس کلر Lamattia برجسته بود جمع آوری پول برای یک شربت خانه مواد غذایی محلی.

“ما برای اولین بار ساخته شده یک تماس را به ساحل جنوبی جامعه اقدام شورا برای دیدن اگر آنها می تواند در هیئت مدیره و یک بار SSCAC توافق برای شرکت من به نام (Plymouth جنوب مربی) والت Fust من تماس سو Harrison سر ما سافتبال بانوان مربی و آن را از وجود دارد” گفت: Follette,. “روز نمی تواند رفته اند بهتر است پس از آن یک روز بزرگ برای شمال و جنوب برنامه های. ما فقط می خواستیم برای ایجاد یک رویداد مثبت برای به دست ما رسیدگی شد.”

پلیموت, دخترک معصوم, اموزش فصل گرفتار باد از طرح; سپس Plymouth جنوبی لیگ کوچک و پلیموث جوانان بیس بال و سافتبال (persian) نیز شروع به پریدن کرد در هیئت مدیره به جلوه های ویژه گرافیکی این تلاش به یک جامعه بزرگ رویداد. Follette, ایده بود که به “پر کردن زمین زیر کشت” با مواد غذایی کمک های مالی محلی برای کودکان و خانواده ها.

“این یکی از بهترین چیزهایی که ما تا کنون انجام شده و در زمان نیاز است که می رود به طور مستقیم به مردم تغذیه کمتر خوش شانس” گفت: Follette,.

با وجود آب و هوای نامساعد از باران و باد و برف و باران و برف در طول روز صدها نفر از کمک به دست آمد از طریق در یک منظقه-تنها رها کردن امر. پلیموث ساکنان آمد در droves به عنوان سالمندان از شمال و جنوب به طور داوطلبانه وقت خود را به جمع آوری و پشته سهم. درایو به همراه داشت 2,953 پوند غیر فاسد شدنی.

“آن سرد بود با تمام گروه های مختلف همکاری با یکدیگر و در پایان دیدن این قدر از آنچه که ما جمع آوری شده در طول روز شگفت انگیز بود. خوب بود برای دیدن هر صورت حتی اگر ما بازی نمی, توپ” گفت: Plymouth شمالی ارشد کاپیتان جف Rodden که رهبری به Wentworth موسسه فناوری با 4.6 معدل برای مطالعه مهندسی پزشکی و همچنین به عنوان زمین برای پلنگ بهار آینده.

Follette, بازیکنان لباس پوشیدن در خانه خود کشباف.

ارشد Scotty پترسن اشاره کرد این بود که خود را زمان نهایی در این زمینه به عنوان یک پلیموث شمالی عقاب.

“زمانی که من در ترک آن را در من dawned که این آخرین بار من می پوشیدن یونیفرم گفت:” ارشد است که یک افتخار ملی عضو جامعه با Rodden و سر به Lasell دانشگاه به مطالعه قبل از قانون و بازی برای لیزر به عنوان یک شکارچی-outfielder در 2021. “این کاملا سخت اما در حالی که آن انده آن را فراهم می کند انگیزه و ما می توانیم با استفاده از آن به نفع ما در جامعه است. جامعه ما نشان داد که Plymouth ورزشی است که همیشه مایل به قرض دادن یک دست کمک و با ما در حال انجام آنچه که ما می توانید از طریق آن است.”

ساحل جنوبی اقدام جامعه فراهم می کند شورای ناهار مدرسه به کودکان نیازمند در سراسر Plymouth منطقه است. مدیر عامل شرکت جک Cocio از SSCAC برآورد مواد غذایی درایو را تولید حداقل 2,200 وعده های غذایی.

“این کاملا یک درایو و مردم یک کار شگفت انگیز بود. این درایو را فراهم می کند نیاز به مواد غذایی است زای بزرگ برای خانواده ها در یک زمان بسیار دشوار است در حال حاضر” گفت: Cocio. “در مقایسه با سال گذشته ما بیش از 50 درصد از نظر ارائه مقدار مواد غذایی مورد نیاز است. اعضای جامعه بانک ها و بسیاری دیگر در حال راه نجات ما به عنوان ما به گسترش Marshfield, Middleboro و کیپ برای به دست آوردن غذا به خانواده ها بر اساس بارگیری در این هفته.”

Maestas ستایش Follette, برای آینده با این ایده.

“دواین است که ضربان قلب از این چیزها در جامعه ما و آن چشمگیر بود feat توسط تیم ما در سراسر هیئت مدیره. این گرد هم آمدند بسیار خوبی به عنوان ما صحبت اغلب در مورد حمایت از خانواده و کودکان و نوجوانان به طوری که آن را مناسب کامل” گفت: Maestas که پله به عنوان Plymouth سرپرست پس از 12 سال و 31 سال به عنوان یک مربی. “دواین بسیاری از مزایای با آموزش کودکان و نوجوانان بازی بیس بال, اما آنچه مهم تر است این است که قلب خود را و او را در اطراف محور ماموریت ما است. Dwayne انگیزه است که در درجه اول برای کمک به خانواده و موفقیت از آنچه که ما چه Dwayne آیا selflessly.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de