PM: استرالیا باید به استقبال JobKeeper خطا

  • COVIDSafe دانلود برنامه آمار شش میلیون
  • استرالیا افزایش شمار تلفات 102
  • Coronavirus موارد بالا 5 میلیون; موج دوم ‘اجتناب ناپذیر’
  • دانشمندان پیش بینی پایان تاریخ برای ویروس

نخست وزیر اسکات موریسون می گوید: ملت باید خوش آمدید پس انداز ساخته شده آشکار با 60 میلیارد دلار JobKeeper گزارش خطا که در نهایت آنها را صرفه جویی در پول است.

“وجود دارد بسیاری از چیزهایی که شما نمی دانید که در وسط یک بحران و زمانی که شما در حال طراحی برنامه ها و طرح های اندازه JobKeeper وجود دارد بسیاری از ناشناختهها و خزانه داری بهترین آنها می تواند به منظور برآورد هزینه خواهد بود” آقای موریسون به خبرنگاران گفت: در روز یکشنبه.

Prime Minister Scott Morrison speaks to the media during a visit to Robyn Rowe Chocolates with the Liberal candidate for the seat of Eden-Monaro Fiona Kotvojs in Murrumbateman near Canberra. Picture: AAP
media_cameraنخست وزیر اسکات موریسون صحبت می کند به رسانه ها در طول سفر به رابین رو شکلات با لیبرال نامزد برای صندلی بهشت-Monaro فیونا Kotvojs در Murrumbateman نزدیکی کانبرا. تصویر: AAP

در حالی که اعتراف به دولت تقصیر او گفت: JobKeeper طراحی شده است به کار در کنار کارجویان و دیگر پشتیبانی از برنامه های که با هم در حمایت از بیش از پنج میلیون استرالیایی.

آقای موریسون گفت: خطا به معنای استرالیایی را به قرض گرفتن پول به همان اندازه.

“مطمئن برآورد بیش از حد بود و این روند با اداره مالیات به ما نگه داشتن به روز رسانی در بود که یک نقص در آن ما اذعان دارند که من تصدیق می کنم که” آقای موریسون گفت.

Liberal candidate for the seat of Eden-Monaro Fiona Kotvojs with Prime Minister Scott Morrison. Picture: AAP
media_cameraلیبرال نامزد برای صندلی بهشت-Monaro فیونا Kotvojs با نخست وزیر اسکات موریسون. تصویر: AAP

“این پول است که نشسته است در بانک جایی این 60 میلیارد دلار از این پول است که در غیر این صورت تا به حال به قرض برابر مالیات که نسل های آینده خواهد پرداخت و بنابراین نتیجه این است که این برنامه هزینه خواهد شد نه آنچه در آن بود به برآورد هزینه و این بدان معناست که برای مالیات دهندگان بدهی خود را به سطوح پایین تر خواهد بود علاقه خود را لایحه پایین تر خواهد بود و دولت قادر خواهد بود برای اطمینان از آن ادامه خواهد داد به ارائه بسیاری از دیگر خدمات ضروری بدون بار که بیشتر بدهی.”

COVIDSAFE دانلود برنامه تصویب شش میلیون

شش میلیون استرالیایی دانلود کرده COVIDSafe برنامه کمتر از یک ماه پس از راه اندازی به کمک مقامات بهداشتی در سراسر کشور ردیابی عفونت کروناویروس.

فدرال وزیر بهداشت گرگ شکار گفت: این برنامه در حال پخش است نقش مهمی در استرالیا در پاسخ به همه گیر و چندین کشور ابراز علاقه به یادگیری از اثرات مثبت آن.

Registered nurse Sharan Coulter conducts a nasal swab test on Shi Yang Liu in the clinical assessment room at St George Hospital. Picture: Getty Images
media_cameraپرستار ثبت شده شاران کولتر انجام یک سواب بینی تست در Shi Yang Liu در ارزیابی بالینی در بیمارستان سنت جورج. عکس: گتی ایماژ

“استرالیا همچنان به عنوان یک رهبر جهانی در تست ردیابی و حاوی coronavirus و من را تشویق همه استرالیایی ها برای کمک به, که تلاش و, دانلود COVIDSafe برنامه امروز” آقای شکار گفت: در بیانیه ای در روز یکشنبه.

تنها دولت و قلمرو مقامات بهداشتی دسترسی به اطلاعات تماس از نرم افزار است که باعث شده است که مردم می آیند و در تماس نزدیک با فرد مبتلا به این ویروس است که 1.5 متر و یا کمتر به مدت 15 دقیقه یا بیشتر.

خدمات دولت وزیر استوارت رابرت گفت: این را از COVIDSafe برنامه دانلود شد سریع تر از هر دیگر دولت استرالیا برنامه و همواره باقی ماند و در این سه نرم افزار در استرالیا فروشگاه برنامه. “میلیون ها نفر از مردم استرالیا در حال انجام کمی خود را به عنوان بخشی از سلامت ما پاسخ گفت.

JOBKEEPER خطا ‘بسیار خوب’ شد: وزیر

دولت فدرال اصرار 60 میلیارد دلار “گزارش خطا” در آن Jobkeeper طرح “بسیار خبر خوب” اما در حال نشان دادن نشانه کمی مایل به استفاده از unspent پول به گسترش و یا گسترش برنامه.

دولت پذیرفته شده در جمعه آن JobKeeper یارانه دستمزد طرح برای کمک به کسب و کار و کارگران از طریق COVID-19 همه گیر خواهد شد در حال حاضر 70 میلیارد دلار به جای $130 میلیارد دلار خواهد شد و در حال حاضر تنها پوشش 3.5 میلیون نفر به جای 6.5 میلیون دلار است که پیش بینی ها بوده است.

“این بدان معنی است که کسب و کار در شکل بهتر از ما ممکن است پیش بینی کرده اند که کسانی که اصلی پیش بینی در محل قرار داده شد. این به آن معنا است که ما در یک موقعیت بهتر به ما راه خود را به سمت بهبودی” وزیر دولت آنگوس تیلور گفت: آسمان, اخبار روز یکشنبه.

Minister for Energy Angus Taylor. Picture: AAP
media_cameraوزیر انرژی آنگوس تیلور. تصویر: AAP

چین منشاء بیماری همه گیر کوروناویروس گزارش کرده هیچ مورد جدید در 24 ساعت گذشته برای اولین بار در آن به ثبت رسیده صفر موارد از شیوع شروع عفونت و ثبت شد, در ماه ژانویه است.

در محلی کنونی سهشنبه چین همچنین گزارش جدید مرگ و میر نشان می دهد که این کشور پدید آمده است از این بیماری همه گیر است که سرچشمه در مرکز شهر ووهان.

چین تایید کرده است 84,000 موارد COVID-19 اما تضعیف شده به خوبی پشت سر ایالات متحده و رتبه 13 را به عنوان کشور با بسیاری از موارد با ما شماره 1 با 1.6 میلیون نفر.

Women wearing face masks dance in Wuhan in China's central Hubei province. China has no new cases of the virus for the first time since the outbreak of the epidemic. Picture: AFP
media_cameraزنان با پوشیدن ماسک صورت رقص در ووهان در چین هوبئی مرکزی استان. چین هیچ مورد جدید از این ویروس برای اولین بار از زمان شیوع این بیماری همه گیر. عکس: AFP

این می آید به عنوان کارشناسان از بریتانیا پیش بینی کرد که چند روز در ماه ژوئن را ببینید هیچ coronavirus مرگ و میر در کشور با توجه به خورشید.

پروفسور کارل Heneghan از مرکز پزشکی مبتنی بر شواهد در دانشگاه آکسفورد گفت: “من فکر می کنم تا پایان ماه ژوئن ما به دنبال در اطلاعات و پیدا کردن آن دشوار است برای پیدا کردن مردم با این بیماری اگر روند فعلی ادامه در مرگ و میر.

خود پیدا کردن اکو کسانی که از دانشمندان در سنگاپور که پیش بینی است که ما می تواند رایگان از coronavirus اواخر سپتامبر – و تمام جهان می تواند انتظار می رود برای قرار دادن همه گیر در پشت آن در ماه دسامبر.

سنگاپور دانشمندان پیش بینی جهانی VIRUS پایان تاریخ

با توجه به New York Post, یک مدل ریاضی ایجاد شده توسط سنگاپور دانشگاه از طراحی و تکنولوژی است که اجازه می دهد دانشمندان برای پیش بینی آینده از ویروس با استفاده از داده ها از در حال حاضر مورد تأیید و مرگ و میر در سراسر جهان است.

بر اساس “پیش بینی-نظارت بر” تکنیک های مدل ورودی جهانی داده است که تبدیل به یک نمودار میله ای است. یک منحنی بالای نمودار نمایش مسیر این بیماری است. در پایان ماه آوریل پیش بینی ها نشان داد که ما می تواند ویروس رایگان سپتامبر. 20 و انگلستان می تواند پایان coronavirus توسط Aug. 27.

دانشمندان در دانشگاه هشدار داد که خود را تاریخ نمی شد دقیق و پیش بینی ها نباید منجر به شتابزده به پایان می رسد از مستندات در سراسر جهان است.

“بیش از خوش بینی بر اساس برخی از پیش بینی پایان تاریخ خطرناک است زیرا ممکن است شل ما رشته ها و کنترل و باعث چرخش از ویروس” گفتند.

ALBANESE کست شک بیش از MORRISON اقتصادی توانایی

رهبر مخالفان Anthony Albanese می گوید: Morrison دولت چند میلیارد JobKeeper اشتباه پرسش بیش از چگونه آن را مدیریت کند بهبود اقتصادی بیرون آمدن از coronavirus بیماری همه گیر.

Albanese مطرح به استرالیا ثبت آن 102 COVID-19 پس از مرگ یک مرد در 60s او درگذشت در بیمارستان ویکتوریا.

دولت اعتراف به 60 میلیارد دلار گزارش خطای آن بسیار منادی JobKeeper برنامه در روز جمعه.

به جای هزینه بودجه $130 میلیارد دستمزد برنامه یارانه برای کمک به کسب و کار و کارگران از طریق بحران شده است کاهش به 70 میلیارد دلار است و در حال حاضر هوا برای کمک به 3.5 میلیون کارمند به جای 6.5 میلیون نفر است.

“اگر آنها نمی تواند مدیریت یک برنامه مانند JobKeeper به لحن یک اشتباه از $60 میلیارد و سه میلیون نفر … سپس رو به یک علامت سوال بیش از چگونه آنها را مدیریت کند بهبود اقتصادی” آقای Albanese خبرنگاران در سیدنی در روز شنبه.

Opposition Leader Anthony Albanese says the JobKeeper bungle raises serious questions. Picture: AAP
media_cameraرهبر مخالفان Anthony Albanese می گوید: JobKeeper سرهم بندی کردن سوالات جدی. تصویر: AAP

“این دولت است که خوب در مباهات است که بودجه این است که “در سیاه” که کردم این همه تحت کنترل است اما وقتی که می آید به جزئیات آنها به سادگی قادر به ارائه.”

کار شده است خواستار JobKeeper پرداخت به گسترش به گاه و دیگر گروههای کاری که از دست رفته اما دولت بارها و بارها با رد این ایده حتی با این برنامه در حال حاضر بسیار کوچکتر است.

به “گزارش خطا” اعلام شده توسط وزارت خزانه داری و اداره مالیات استرالیا آمد به جدید 15 COVID-19 موارد ثبت شده در سراسر کشور در روز جمعه با توجه به وزارت بهداشت ،

ملی تلفات می ایستد در 102 با ویکتوریا مرگ و میر افزایش به 19. NSW رنج می برد بیشتر با 48 مرگ و میر.

استرالیا در حال حاضر به طور رسمی ثبت 7,095 موارد که 6,479 بهبود یافته اند. تقریبا 1.2 میلیون ها نفر آزمون انجام شده است.

Prime Minister Scott Morrison’s plans are under the microscope. Picture: Getty
media_cameraنخست وزیر اسکات موریسون برنامه ها در زیر میکروسکوپ. عکس: گتی

یک پرستار که در ادامه به نشان می دهد تا به کار در سالمندان-مراقبت از خانه با علائم COVID-19 در شمال راکهمپتون (استرالیا) پرستاری مرکز ارجاع شده است به کوئینزلند مبارزه با فساد بدن است.

او به حالت تعلیق در حالی که تحقیقات در جریان است و در حال حاضر در صفحه اصلی انزوا.

رئیس دانشکده پرستاری و مامایی افسر آلیسون مک میلان می گوید این مهم است برای استرالیایی ها به رها کردن توپ به عنوان محدودیت سهولت.

در NSW تا 50 نفر هستند قادر به ناهار خوردن در رستوران ها و میخانه ها و کافه ها از ژوئن 1 – بالاتر از محدودیت در دیگر کشورها و مناطق.

در جنوب استرالیا تمام کافه ها و رستوران ها می توانند تا 10 کاربران در داخل خانه و همچنین 10 در خارج از منزل.

ویکتوریا اعلام کرد سال 11 و 12 دانش آموزان آغاز خواهد شد امتحانات در اوایل ماه نوامبر و باید نتایج خود را در پایان سال به عنوان آماده سازی مدارس برای بازگشایی در هفته آینده.

در تاسمانی سال 11 و 12 به علاوه مهد کودک تا 6 سال مجموعه, برای بازگشت به کلاس های درس از روز شنبه.

پلاسما دستیابی به موفقیت در مبارزه با ویروس

بیماران مبتلا به COVID-19 که داده شدند پلاسما از افرادی که بهبود می خواهم با احتمال بیشتری برای ایجاد ثبات و یا نیاز به اکسیژن کمتر حمایت از مشابه دیگر بیماران بیمارستان با توجه به نتایج حاصل از یک مطالعه US.

این مطالعه نشان داد روند به سمت بهتر بقاء اما تعداد بیماران بود و این نتایج را نمی توان به عنوان درخواست خود را به بیماران در ونتیلاتورهای مکانیکی محققان در نیویورک Mt. سینا مرکز پزشکی گفت.

افرادی که زنده ماندن یک بیماری عفونی مانند COVID-19 چپ خون حاوی آنتی بادی و یا پروتئین های ساخته شده توسط سیستم ایمنی بدن برای مبارزه با یک ویروس است.

A medical worker with plasma of blood sample. Picture: Getty
media_cameraپزشکی کارگر با پلاسما از خون نمونه. عکس: گتی

خون جزء است که حامل این آنتی بادی می تواند جمع آوری شده و با توجه به تازگی بیماران آلوده است – آن است که شناخته شده به عنوان “نقاهت پلاسما”.

Mt. سینا تجزیه و تحلیل نتایج برای 39 بستری بیماران مبتلا به COVID-19 که دریافت نقاهت پلاسما انتقال نسبت به نتایج برای بیماران مبتلا به دقت همسان پزشکی وضعیت.

پس از دو هفته بیماری بدتر شده و در 18 درصد از پلاسمای بیماران و 24 درصد از کنترل بیماران.

به عنوان از آوریل 1, نزدیک به 13 درصد از پلاسما گیرنده مرده بود در مقایسه با بیش از 24 درصد از کنترل بیماران با 72 درصد و 67 درصد به ترتيب ترخيص زنده است.”

بیشتر: جدید جریان برنامه ‘شما نمی توانید خاموش’

Alan Yorkston is part of a Lifeblood convalescent plasma collection program in Australia. Picture: Kevin Farmer
media_cameraآلن Yorkston بخشی از یک نیروی حیاتی نقاهت پلاسما مجموعه برنامه در استرالیا. تصویر: Kevin کشاورز

“این یک مطالعه گذشته نگر مورد مطالعه کنترل شده. آن را ندارد ظلم از یک کارآزمایی تصادفی کنترل شده به طوری که هنوز هم باید انجام شود” دکتر نیکول Bouvier, یک متخصص بیماری های عفونی در Mt. سینا و مطالعه منجر نویسنده و گفتگو کرد.

“این نشان می دهد که وعده نقاهت پلاسما موثر است.”

بیمارستان ها در سراسر جهان شده اند با استفاده از پلاسمای اهدا شده توسط بهبود COVID-19 بيمار اما شده است وجود دارد کمی اطلاعات در مورد نحوه موثر درمان است.

پلاسما از بهبود استرالیا COVID-19 بيمار در تقاضای بالا توسط پزشکان و محققان در اینجا بیش از حد.

COVID-19 What happened this week

COVID-19 هفتگی دور از آنچه که اتفاق افتاده این هفته در استرالیا و در سراسر جهان است. مارس 16 – May 22

نیویورک محدودیت سهولت در تعطیلات آخر هفته

نیویورک دچار تب کابین پس از دو ماه از coronavirus قرنطینه ارائه شد غیر منتظره کردند که فرماندار اندرو کومو کاسته دولت ممنوعیت گردهمایی در زمان برای آخر هفته روز یادبود که به طور سنتی سیگنال آغاز تابستان است.

فرماندار امضا منظور اواخر جمعه اجازه دادن به مردم برای جمع آوری در گروه به عنوان بسیاری از 10 به عنوان طولانی به عنوان آنها اقامت حداقل 6 فوت از افراد دیگر و پوشیدن ماسک زمانی که آنها نمی توانند حفظ آن از راه دور.

تعجب سفارش آمد ساعت پس از نیویورک اتحادیه آزادی های مدنی طرح دعوی در دادگاه به چالش کشیدن قوانین زودتر اجازه تجمعات تنها برای خدمات مذهبی و یادبود روز برگزار شد.

این TECHFREEDOM استدلال کرد که قانون اساسی نیاز به همان حق تمدید شود به تجمع مردم برای دلایل دیگر. آقای کومو حرکت می تواند به روشن راه را برای نیروهای جدید به پیک نیک با هم در پارک ها و حیاط – اگر آنها نمی تواند بیش از حد نزدیک به دوستان خود.

آنها همچنین می توانید سر به شهر نیویورک سواحل آخر این هفته, اما آنها نباید انتظار گرفتن در آب و از آنها می خواهم بهتر بود با پوشیدن ماسک.

لاس وگاس به رول تاس در برابر ویروس

پارکینگ رایگان اما هیچ نوکر خدمات. Bartenders چماق یا شلاق چرمی, نمایندگی و پیشخدمت با پوشیدن ماسک. دست sanitiser در همه جا. بله تاس رول کارت های برخورد خواهد شد و دستگاه های حافظه را با اشاره صدا زدن. اما اتاقهای پوکر? بسته شده است.

گردشگران بازگشت به لاس وگاس تغییرات را مشاهده کنید پس از قمار متوقف شد و در اواسط ماه مارس برای اولین بار برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

مخاطرات نمی تواند بالاتر گفت: Robert Lang مدیر اجرایی بروکینگز کوه غربی اتاق فکر در دانشگاه نوادا در لاس وگاس.

“لاس وگاس می تواند هرگز شناخته شده به عنوان محل که در آن مردم و مریض,” او گفت:.

فرماندار دموکرات استیو Sisolak است تنظیم مجدد تاریخ است اما می تواند در هر زمان.

رفت و آمد مکرر صاحبان ارسال بهداشت ایمنی و قوانین تنظیم کننده دولت در راستای پایان دادن به خاموش کردن.

Chairs have been removed at some electronic slot machines to maintain social distancing between players at a closed Caesars Palace hotel and casino, Las Vegas. Picture: AP Photo
media_cameraصندلی های حذف شده در برخی الکترونیکی و دستگاه های حافظه برای حفظ اجتماعی فاصله بین بازیکنان در یک بسته Caesars Palace هتل و کازینو در لاس وگاس. عکس: AP Photo

یک کارگاه آموزشی با اپراتورها و دولت کنترل گیمینگ هیئت مدیره برای سه شنبه.

“همه ما می دانیم آنچه که ما از طریق رفته برای آخرین 10 هفته. هیچ کس با داشتن سرگرم کننده” گفت: لایحه Hornbuckle اقدام رئیس اجرایی و رئیس جمهور از کازینو های غول پیکر MGM اقامتگاههای تفریحی بین المللی است. “این ایده ساده است که من می تواند به رفت و آمد مکرر, ذخیره کردن در استخر و لذت بردن از یک شام خوب نشستن در یک جدول بزور و با تهدید. وجود دارد چیزی است که باید گفت برای همه است.” بسیاری از خواص را با هدف برای یک ماه ژوئن 1 راه اندازی مجدد در قمار مکه که بسته تقریبا یک شبه در وسط یک خط داغ – سه متوالی از 1 میلیارد دلار ($A1.53bn) ماه در ایالت کازینو برنده. شهر شده بود نقشه کشی بیش از 40 میلیون بازدید کننده سالیانه.

هنگامی که چراغ سبز به خیمه ها و مدیران خواهد شد و استقبال مردم به این 24/7 شهر ساخته شده برای جمعیت و شور و هیجان و بیش از حد.

اما نه هر رفت و آمد مکرر باز خواهد شد. کاباره ها dayclubs بزرگ و سالن های بسته باقی خواهد ماند. Cirque du Soleil نشان می دهد خواهد ماند, تاریک, حداقل در حال حاضر.

علائم در همه جا به یاد مهمانان از قوانین جدید: شستن دست های خود را; حفظ فاصله از دیگران; حد خود سوار آسانسور خود را به sanitised اتاق فقط چهار نفر.

تاس خواهد بود ضد عفونی بین بورس تراشه های تمیز دوره و عرشه مخصوص ماشینها ممنوع کارت تغییر مکرر.

در برخی از استراحتگاه مهمان را تشویق به استفاده از گوشی های تلفن همراه برای touchless چک به عنوان کلید اتاق و به خواندن رستوران منوها.

وین استراحتگاه خواص و پنجره متعلق به Las Vegas Sands, برنامه ای برای استفاده از دوربین های تصویربرداری حرارتی در هر ورودی به رهگیری مردم با تب.

Bill Hornbuckle, acting CEO and president of MGM Resorts International, poses behind acrylic barriers used as a coronavirus safety precaution. Picture: AP
media_cameraلایحه Hornbuckle اقدام مدیر عامل و رئیس جمهور از MGM اقامتگاههای تفریحی بین المللی به شمار پشت بنفش موانع استفاده می شود به عنوان یک coronavirus احتیاط ایمنی. عکس: AP

دولت جدید بازی کنترل هیئت مدیره مقررات نیاز به سطوح به ضد عفونی با توجه به فدرال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری دستورالعمل و “توجه” به بالا لمسی, هتل, موارد, مانند تلویزیون کنترل از راه دور و نور جابجا می شود.

مهمانان دریافت رایگان ماسک در استراحتگاه اما نمی توان مجبور به استفاده از آنها. بزور و با تهدید برای نمایندگی bellhops رزرو کارمندان و ماموران امنیتی خانهدار و پیشخدمت و ماسک الزامی است.

Corona fear will see birthrates in Australia slump

داده های جدید نشان داده است, استرالیا خواهد رنج می برند کاهش رشد جمعیت به عنوان زوج تصمیم می گیرید در برابر داشتن فرزند با توجه به کروناویروس بحران است.

پلاستیک پارتیشن را جدا نمایندگی از بازیکنان و بازیکنان از یکدیگر در Bellagio سه در هر جدول.

MGM استراحتگاه برنامه ای برای باز کردن فقط دو نفر از آن ده نوار خواص در: Bellagio و نیویورک-New York.

آقای Hornbuckle وعده داده شده Bellagio را یاد رقص فواره راه اندازی مجدد خواهد شد به عنوان به زودی به عنوان فرماندار مجموعه تاریخ.

Caesars Entertainment برنامه ای برای باز کردن Caesars Palace و فلامینگو لاس وگاس در ابتدا و به دنبال آن بعد توسط harrah’s لاس وگاس و طبقه کازینو در LINQ هتل-کازینو.

آمریکا که بازگشایی دیده می شود ‘هیچ فاجعه’

سه بزرگ جنوب آمریکا است که از نقل مکان به شدت به بازگشایی میان coronavirus بحران دیده اند موارد جدید و مرگ و میر تا حد زیادی ثابت نگه پس از آن — با وجود چندین مجادلات بیش از برخی از داده های خود را.

اخبار بیشتر

بایدن در ‘العین را سیاه” رای دهندگان شد

معجزه کشته در حادثه مرگبار سقوط هواپیما

US Vice President Mike Pence eats lunch with Georgia Gov. Brian Kemp and his wife Marty Kemp at the Star Cafe. Mr Pence said Georgia was "leading the way" and the country was making progress against the coronavirus. Picture: The Washington Examiner via AP
media_cameraمعاون رئیس جمهور مایک پنس می خورد ناهار با گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ و همسرش مارتی کمپ در کافه ستاره. آقای پنس گفت: گرجستان شد “پیشرو” و کشور به پیشرفت در برابر coronavirus. تصویر: واشنگتن آزما از طریق AP

به گزارش نیویورک پستدر گرجستان که در آن رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ bucked کاخ سفید و مقامات محلی برای بلند کردن یک مادر اقامت در خانه سفارش در آوریل 24, دولت گزارش 862 مورد در روز پنج شنبه با توجه به Atlanta Journal-Constitution.

که کمتر از 946 موارد جدید شمارش روز چهارشنبه اما انگیزه اندکی افزایش در هفت روز نورد متوسط شده است که اساسا روند نزولی پس از شروع گرجستان بازگشایی.

مرگ و میر در ضمن افزایش 78 مارک بیشتر از همان شماره رسیده بود در آوریل 27 و آوردن مجموع تلفات به 1775.

گرجستان مجموعه تک آن روز رکورد coronavirus مرگ و میر — 94 — قبل از این مستند در 20 آوریل.

Coronavirus: An inside look at a struggling Brazilian intensive care unit

یک نگاه منحصر به فرد در داخل یک واحد مراقبت های ویژه در بیمارستانی در ریو دو ژانیرو است که غرق COVID-19 موارد است.

معاون رئیس جمهور مایک پنس سفر به گرجستان که در آن او تا به حال ناهار با فرماندار برایان کمپ در یک کافه و ستایش دولت – یکی از اولین اجازه می دهد تا کسب و کار برای شروع دوباره با وجود شیوع کروناویروس.

Mr کمپ مجاز سالن رستوران ها سالن های ورزشی و دیگر کسب و کار در گرجستان برای بازگشایی با محدودیت در ماه آوریل است.

فلوریدا — که در میان آخرین متحده برای تحمیل یک coronavirus مستند در آوریل 2 — ثبت رکورد 1413 موارد جدید در آوریل 16, به دنبال یک رکورد 83 مرگ و میر در آوریل 28.

پس از دولت شروع بازگشایی در مارس 4, هفت روز به طور متوسط از موارد جدید است که اساسا مسطح با توجه به نمودار منتشر شده توسط نیویورک تایمز.

فرماندار ران DeSantis سرزنش پنجشنبه سنبله در موارد جدید که بالاترین رقم از مارس 17 — بر روی “یکی دیگر کمپرسی بزرگ” بیش از 50,000 جدید نتایج آزمون.

Florida's famed South Beach may remain closed on Memorial Day, which traditionally signals the beginning of summer. Picture: AP Photo/Wilfredo Lee, File
media_cameraفلوریدا مشهور ساحل جنوبی باقی می ماند ممکن است بسته در روز یادبود که به طور سنتی سیگنال آغاز تابستان است. عکس: AP Photo/Wilfredo لی فایل

این می آید به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام برای بازگشایی خانه عبادت اعلام آنها را “ضروری” خدمات.

Mr تهمت می خواهد دولت فرمانداران اجازه می دهد تا کلیساها و معابد به بازگشایی این آخر هفته.

“اگر آنها آن را انجام نمی, من باطل خواهد شد فرمانداران” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید.

“در آمریکا ما باید بیشتر نماز و نه کمتر.”

آقای ترامپ می گوید: مراکز کنترل و پیشگیری بیماری نیز صدور راهنمایی برای جوامع از ایمان به نگه داشتن امن کرده است.

رییس جمهور نظر آمد یک روز پس از او بکند آژانس به صدور دستورالعمل بنابراین جماعت می توانید راه اندازی مجدد گردهمایی برای نمازگزاران.

CDC قبلا فرستاده مغلوب ساختن پیشی جستن مدیریت اسناد ترسیم مراحل را برای امکانات مذهبی برای بازگشایی, اما کاخ سفید کنار گذاشته آنها را در زمان خارج از نگرانی در مورد ادب و نزاکت از دولت ساخت خاص دیکته به مکان های پرستش.

A man wears a plastic bag on his face as a precaution against the spread of coronavirus in Johannesburg, South Africa. Picture: AP Photo/Themba Hadebe
media_cameraیک مرد می پوشد یک کیسه پلاستیکی در چهره خود را به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر گسترش coronavirus در ژوهانسبورگ آفریقای جنوبی است. عکس: AP Photo/Themba Hadebe

CORONAVIRUS تسریع در سراسر جهان

این بیماری همه گیر کوروناویروس شتاب در سراسر آمریکای لاتین و روسیه و شبه قاره هند و حتی به عنوان منحنی های پهن و بازگشایی شد جریان در بسیاری از اروپا و آسیا و ایالات متحده است.

بسیاری از دولت ها می گویند که آنها باید به تغییر تمرکز خود را به صرفه جویی در شغل است که در حال اضمحلال به عنوان به سرعت به عنوان ویروس می تواند گسترش.

در ایالات متحده و چین دو اقتصاد بزرگ بیکاری سر به فلک کشیده است.

رئیس فدرال رزرو تخمین زده است که تا یک آمریکایی در چهار می تواند بیکاری در حالی که در چین تحلیلگران تخمین می زنند حدود یک سوم از نیروی کار شهری است که بیکار است.

اما این ویروس خروشان از طریق کشورهای مجهز به بیمار رسیدگی بیماری همه گیر است که بسیاری از دانشمندان ترس را دانه embers دوم جهانی موج.

هند شاهد بزرگترین واحد-بعد سنبله پس از همه گیر شروع و پاکستان و روسیه خود را ثبت بالاترین مرگ و عوارض.

Indians wearing masks as a precaution against the coronavirus line up outside a government ration shop in Kochi, Kerala state, India. Picture: AP
media_cameraسرخپوستان با پوشیدن ماسک به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر coronavirus خط در خارج از دولت جیره فروشگاه در کوچی کرالا دولت هند است. عکس: AP

جدید ترین هندي موارد در بیهار که در آن هزاران نفر به خانه بازگشت از مشاغل در شهرستانها.

آمریکای لاتین دو پرجمعیت ترین کشورهای مکزیک و برزیل – گزارش ثبت تعداد موارد جدید و مرگ و میر تقریبا هر روز این هفته با دامن زدن انتقاد از رئیس جمهور که باید آهسته راه می رفت خاموش شدن ناگهانی در تلاش برای محدود کردن آسیب های اقتصادی.

موارد افزایش و فشرده-واحد مراقبت نیز غرق در پرو شیلی و اکوادور – کشورهای مشترک برای تحمیل زودهنگام و تهاجمی کسب و کار خاموش شدن ناگهانی و قرنطينه.

برزیل گزارش داد بیش از 20 ، 000 مرگ و میر و 300,000 موارد تایید شده در پنج شنبه شب – سوم بدترین آمار کشور در جهان از نظر عفونت رسمی شمارش.

کارشناسان در نظر گرفتن هر دو شماره undercounts با توجه به گسترده نبود از تست.

آفریقا coronavirus موارد پیشی گرفته 100,000 آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: در روز جمعه به عنوان قاره با بسیاری از شکننده نظام سلامت هنوز دیده می شود تعداد بالا از دیگر نقاط جهان است.

Africa's coronavirus cases have surpassed 100,000, the Africa Centers for Disease Control and Prevention said as the continent with fragile health systems has not yet seen the high numbers of other parts of the world. Picture: AP Photo
media_cameraآفریقا coronavirus موارد پیشی گرفته اند 100,000 آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: به عنوان قاره با شکننده نظام سلامت هنوز دیده می شود تعداد بالا از دیگر نقاط جهان است. عکس: AP Photo

قاره آفریقا دیده می شود تقریبا همان تعداد موارد جدید در هفته گذشته به عنوان هفته قبل از آفریقا CDC مدیر جان Nkengasong گفت:, و اضافه کرد که “ما امیدواریم که این روند همچنان ادامه دارد” به جای سریع نمایی افزایش می دهد.

کمبود تست و تجهیزات پزشکی باقی می ماند یک مشکل است.

جهانی ویروس موارد بالا پنج میلیون

تعداد تایید coronavirus موارد در سراسر جهان رسیده 5.245 میلیون در روز شنبه با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

جهانی مرگ و میر نزدیک است 350,000.

حتی به عنوان شیوع بیماری در چین — که در آن رمان کروناویروس اولین ظهور در ووهان — و دیگر کشورها به نظر می رسد که فروکش همه گیر برداشت تا به سرعت در دیگر نقاط جهان.

روز چهارشنبه سازمان بهداشت جهانی گفت: تعداد تازگی گزارش موارد آمار یک رکورد روزانه در این هفته با بیش از 100 ، 000 مورد جدید بیش از 24 ساعت گذشته با توجه به CNBC.

The number of newly reported coronavirus cases hit a daily record this week. Picture: Getty Images
media_cameraتعداد تازگی گزارش coronavirus موارد آمار یک رکورد روزانه در این هفته. عکس: گتی ایماژ

تقریبا دو سوم از موارد گزارش شده فقط در چهار کشور که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در یک کنفرانس خبری در ژنو است.

“ما هنوز راه طولانی برای رفتن در این بیماری همه گیر” او گفت:.

که مقامات هشدار داده اند در برابر کاهش coronavirus محدودیت و بازگشایی اقتصاد با سرعتی بیش از حد آن می تواند منجر به یک “چرخه معیوب” اقتصادی و بهداشت و درمان حوادث به عنوان موارد resurge و دقیق مستندات لازم تبدیل شده دوباره.

در آمریکا و چند کشور شروع به بازگشایی کسب و کار حتی به عنوان مدل نشان می دهد آن را منجر به افزایش در تعداد COVID-19 موارد و مرگ و میر.

WHO officials have warned against easing coronavirus restrictions and reopening economies too fast. Personal grooming shops reopened in Cuba. Picture: AP Photo
media_cameraکه مقامات هشدار داده اند در برابر کاهش coronavirus محدودیت و بازگشایی اقتصاد بیش از حد سریع است. نظافت شخصی مغازه بازگشایی در کوبا. عکس: AP Photo

در ضمن امریکا پیشی آمریکا و اروپا به گزارش بزرگترین بخش جدید روزانه موارد با توجه به انتخاب.

آمریکای لاتین حدود یک سوم از موارد گزارش شده در هفته گذشته در حالی که آمریکا و اروپا هر یک از اختصاص بیش از 20 درصد است.

ووهان ممنوعیت حیوانات وحشی گوشت

ووهان در نهایت ممنوع فروش از خفاش ها و دیگر حیوانات وحشی گوشت در میان ترس coronavirus سرچشمه در یکی از شهر عجیب قریب, بازار مواد غذایی.

چینی ها شهر را به شهرداری دولت اعلام کرد ممنوعیت جامع خوردن تمام حیوانات وحشی و شکار و تجارت از حیات وحش است.

آن منتشر شده یک لیست از سخت قوانین جدید است که خواهد آمد به اثر فوری و حداقل برای پنج سال آینده.

با توجه به بیانیه رسمی وجود خواهد داشت یک ممنوعیت فروش و خوردن زمینی حیوانات وحشی هستند که هر دو در طبیعت یا تربیت برای میز شام برای ظروف مانند سوپ خفاش.

ووهان همچنین اعلام کرد ممنوعیت کامل شکار حیوانات وحشی بیان کل شهرستان در حال حاضر “یک پناهگاه حیات وحش.”

A vendor wearing a face mask works in her stall in a market in Wuhan, in China. Picture: AFP
media_cameraیک فروشنده با پوشیدن یک ماسک صورت با این نسخهها کار در غرفه در یک بازار در ووهان در چین است. عکس: AFP

نیز وجود داشته باشد ممنوعیت پرورش آبزیان حیوانات وحشی مانند قورباغه — برای خوردن و ممنوعیت در تجارت حیات وحش در بازار و آنلاین.

“این توجه باید به اجرا در تاریخ اعلام و معتبر نخواهد بود برای مدت پنج سال کردند.”

اخبار ممنوعیت استقبال بوریس جانسون نامزد کری Symonds که در توئیتر خود نوشت: “بیایید امیدوار باشیم که این مورد باقی مانده است.”

ووهان در حال حاضر چهارمین شهر چینی به یاغی از عمل خطرناک فروش حیوانات وحشی برای غذا.

سازمان جهانی بهداشت که قبلا اشاره انگشت در Huanan غذاهای دریایی, بازار عمده فروشی در این شهرستان برای قاتل شیوع.

این ادعا بسیاری از اولین ویروس قربانیان صاحبان غرفه کارکنان و یا به طور منظم خریداران.

که گفت: آزمایش بر روی نمونه ها نشان داد این منبع از شیوع و یا تا به حال “نقش اولیه تقویت”.

این Huanan بازار تا به حال یک حیوان وحشی بخش که در آن زندگی می کنند و ذبح گونه فروخته شد برای مواد غذایی از جمله مارها و قورباغه ها و beavers در خارپشت و حتی نوزاد تمساح.

نزدیک تعامل با حیوانات وحشی باعث متعدد شیوع بیماری در انسان از جمله ابولا سارس و ایدز است.

People wearing face masks visit a market in Wuhan, in China. Picture: AFP
media_cameraمردم با پوشیدن ماسک صورت بازدید از یک بازار در ووهان در چین است. عکس: AFP

ویروس ها می تواند گسترش بیشتر به راحتی اگر حیوانات در بازارهای بیمار هستند و یا نگهداری در, کثیف, تنگ, شرایط مانند انباشته در قفس.

زمانی که حیوانات تحت فشار ویروسی بیماری زا می درآمیزند مبادله بیت از کد ژنتیکی خود را و احتمالا جهش در راه است که آنها را بیشتر انتقال بین گونه است.

در مورد بیماری های تنفسی مانند COVID-19 ویروس می تواند پرش به مواد غذایی گرداننده یا خریداران از طریق قرار گرفتن در معرض یک حیوان مایعات بدن.

مطالعات اولیه نشان داد که سویه جدید از coronavirus را سرچشمه در خفاش اما دانشمندان تلاش کرده اند برای پیدا کردن که حیوان و سپس انتقال آن بر روی انسان است.

مطالعات مختلف تا کنون در ارتباط pangolins ولگرد, سگ ها و مارها به علت شیوع بیماری مرگبار که تاکنون بیش از 300,000 زندگی می کند.

جستجو برای منبع این ویروس تبدیل شده است پیچیده تر از آمریکا و چین روابط خصمانه زیر با ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعای آن سرچشمه در یک آزمایشگاه.

Vendors wearing face masks work at their stall in a market in Wuhan, in China. Picture: AFP
media_cameraفروشندگان با پوشیدن ماسک صورت کار در غرفه خود را در یک بازار در ووهان در چین است. عکس: AFP

آقای ترامپ بارها به رسانه ها گفت که او “شواهد” این ویروس از ووهان موسسه ویروس شناسی.

اما چین در پاسخ به این اتهامات با خود تئوری توطئه ادعا که سربازان آمریکایی ممکن است مسئول شیوع.

اخبار بان کی مون می آید آن را به عنوان نشان داد بیش از 500 ، 000 نفر در ووهان ممکن است آلوده شده توسط COVID-19.

شوک شکل می آید پس از یک آنتی بادی نمونه مثبت نشان داد میزان “پنج تا شش درصد” در این شهرستان است.

توصیف به عنوان ’10-روز نبرد’ جرم تست طرح آغاز شده و در تاریخ 14 مارس با مرکزی شهرداری دولت سفارش تمام 13 از مناطق آن به آمده تا با راه خود را به آزمون هر ساکن در درون مرزهای آن.

میلیون ها نفر شده اند و صف بندی در داخل جوامع دردار که در آن پارک ها و میادین عمومی استفاده می شود به عنوان نقطه مونتاژ و موقت swabbing ایستگاه.

هر COVID-19 آزمون در حدود سه دقیقه در حالی که این روش به مقامات گفت.

انگلستان محدودیت حیاتی پزشکی-واردات از چین

نخست وزیر بوریس جانسون دستور کارمندان دولت به برنامه ریزی برای پایان دادن به انگلستان تکیه بر چین برای حیاتی لوازم پزشکی و استراتژیک دیگر واردات در نور از coronavirus شیوع این بار روزنامه گزارش.

این برنامه شده است با کد نام “پروژه دفاع از’ شامل شناسایی بریتانیا اصلی اقتصادی آسیب پذیری به طور بالقوه خصمانه دولت های خارجی به عنوان یک شهروند جدید رویکرد به امنیت ملی ،

آن اضافه شده است که تلاش می شود که به رهبری وزیر امور خارجه Dominic Raab.

دو کار گروه تعیین شده است تا به عنوان بخشی از این پروژه با توجه به گزارش یک منبع گفتن بار است که هدف این بود که برای تنوع بخشیدن به عرضه خطوط به دیگر بستگی به فرد کشور به صورت غیر غذایی ملزومات است.

آقای جانسون گفت: سیاستمداران و او را گام برای محافظت از بریتانیا فن آوری پایگاه با بررسی دولت نیز انتظار می رود عبارتند از تجهیزات حفاظت شخصی و مواد مخدر در این گزارش اضافه شده است.

توسعه می آید به عنوان پکن شده است مقابله نصب انتقادات بین المللی بیش از دست زدن به آن از شیوع کروناویروس آغاز شد که در چین قبل از گسترش به سایر نقاط جهان است.

’17 درصد از اهالی لندن آلوده’

در مورد یکی از شش نفر در لندن و یکی در 20 در جای دیگر در انگلستان در حال حاضر قرارداد coronavirus, انگلیسی, وزیر بهداشت مت, Hancock, می گوید: با استناد به یک مطالعه اخیر.

داده های جمع آوری شده از یک آنتی بادی نظارت مطالعه led توسط دفتر آمار ملی انگلیس نشان می دهد 17 درصد از مردم در لندن و در حدود 5.0 درصد در انگلستان آزمایش مثبت آنتی بادی به coronavirus Hancock گفت: در روز پنج شنبه.

آقای Hancock اعلام کرد که دولت کار می کرد یک معامله با شرکت های دارویی برای تحویل 10 میلیون تست آنتی بادی با گواهینامه های در نظر گرفته شده برای افرادی که تست مثبت برای coronavirus آنتی بادی است.

The residents of a street in Walthamstow join in on a communal concert following the "Clap for Key workers" in London, United Kingdom. Picture: Getty Images
media_cameraساکنان یک خیابان در Walthamstow, عضویت در یک جمعی کنسرت پس از “کف زدن برای کارگران مشاغل کلیدی” در لندن, پادشاهی متحده. عکس: گتی ایماژ

آقای Hancock همچنین اعلام کرد که محاکمه سریع 20 دقیقه ای آزمون به مردم بگویید که اگر آنها در حال حاضر COVID-19.

شده است وجود دارد که انتقاد مردم شده اند در انتظار روز یا هفته برای نتایج آزمون.

انگلستان و افسر ارشد پزشکی, کریس Ersin گفت: این جلسه تعداد کل مرگ و میر ناشی از همه علل بود در حال حاضر به رای دادن در یک دمای زمستان.

“بنابراین ما اساسا داشتن یک زمستان در شرایط سلامت از نظر مرگ و مير اما در اواخر بهار و اوایل تابستان است.”

او همچنین گفت: مراقبت از خانه و میر را به اوج خود رسید.

ایتالیا رکورد اول شیب در مرگ و میر

ایتالیا ثبت 119 جدید مرگ و میر ناشی از COVID-19 اپیدمی در برابر 130 روز قبل از مدنی آژانس حفاظت می گوید: در حالی که روزانه از شمارش موارد جدید رز حاشیه به 669 از 652 روز قبل از روز است.

کل مرگ و میر پس از وقوع آمد به نور در فوریه 21 در حال حاضر در 32,735 آژانس گفت: در روز شنبه به وقت محلی سوم بالاترین در جهان است و پس از آن ایالات متحده و بریتانیا.

مدنی حفاظت سازمان گفت: تعداد موارد تایید شده در ایتالیا پس از آغاز شیوع آن در حال حاضر به مقدار 229,327 ششم بالاترین جهانی شمارش پشت آن از ایالات متحده, روسیه, اسپانیا, انگلیس و برزیل.

افراد ثبت نام شده در حال حاضر به عنوان حامل بیماری آغشته به 57,752 در روز شنبه از 59,322 روز قبل از.

وجود دارد 572 نفر در بخش مراقبت های ویژه در روز شنبه از 595 روز جمعه حفظ طولانی مدت کاهش است.

موج دوم در اروپا اجتناب ناپذیر’

اسپانیا باز خواهد شد مرزها به گردشگران داخلی و خارجی از ماه جولای خود را نخست وزیر اعلام کرده است.

اسپانیایی PM پدرو سانچز گفته است که این کشور در صنعت گردشگری به آماده شدن برای فصل تابستان از گردشگران است.

اما موج دوم coronavirus اجتناب ناپذیر است در اروپا به دلیل مردم تا چند ایمنی بدن به اشکال یک متخصص هشدار داده است.

اتحادیه اروپا برای کنترل بیماری ارشد گفت: دومین جلسه از ویروس اجتناب ناپذیر بود, به عنوان مردم شروع به چشم پوشی از مستند قوانین.

دکتر آندریا آمون مدیر مرکز اروپایی برای کنترل و پیشگیری از بیماری خواست رهبران اتحادیه اروپا برای آماده شدن برای تجدید حیات در coronavirus موارد به او هشدار داده است که عدم ایمنی می تواند به معنای موج دوم بدتر از اول است.

این بیماری کارشناس گفت که تنها بین دو درصد و 14 درصد از جمعیت کشورهای اروپایی بوده است مبتلا به کوروناویروس.

Young women clink bottles of beer as they share an aperitif drink by the Colosseum monument in Rome. Picture: AFP
media_cameraزنان جوان جلنگ جلنگ صدا کردن بطری آبجو به عنوان آنها به اشتراک گذاشتن یک غذا نوشیدنی توسط این بنای تاریخی کولوسئوم در رم. عکس: AFP

مردم هستند که سیستم ایمنی بدن به کروناویروس یک بار آنها را در یک بار.

Dr آمون گفت: کم عفونت رای دادن را حدود 90 درصد از مردم هنوز هم در معرض ابتلا به این بیماری در موج دوم.

وزیر بهداشت مت Hancock امروز اعلام کرد که 17 درصد از مردم در لندن بوده است آلوده به بیماری و تنها پنج درصد در سراسر کشور.

در مصاحبه با گاردینDr آمون گفت: این ماده از “کی و چگونه” موج دوم خواهد بود.

او گفت: “نگاهی به ویژگی های این ویروس در چه حال ظهور از کشورهای مختلف به لحاظ جمعیت ایمنی – که نیست همه که خروج بين دو درصد و 14 درصد است که برگ های هنوز 85 درصد تا 90 درصد از جمعیت در معرض – این ویروس در اطراف ما در حال گردش بسیار بیشتر از در ژانویه و فوریه.”

او ادامه داد: “من نمی خواهم به رسم یک روز قیامت تصویر اما من فکر می کنم ما باید واقع بینانه باشد. که آن زمان در حال حاضر به طور کامل استراحت.”

تا به امروز وجود داشته است 159,172 COVID-19 مرگ و میر تایید اتحادیه اروپا و انگلستان است.

ایتالیا دارای بالاترین مرگ و میر در اتحادیه اروپا در 32,330 پس از فرانسه با 28,132 و اسپانیا با 27,888.

Dr آمون همچنین گفت که این مستند اقدامات اعمال شده توسط اروپا شد و شروع به باز کردن.

A boy bangs a drum as the residents of Walthamstow join in on the "Clap for Key workers" in London, United Kingdom. Picture: Getty Images
media_cameraیک پسر بچه یک درام به عنوان ساکنان Walthamstow, عضویت در “کف زدن برای کارگران مشاغل کلیدی” در لندن, پادشاهی متحده. عکس: گتی ایماژ

او گفت: “من فکر می کنم آن شروع به فشار. آنچه ما می بینیم این است که از یک طرف بخش های اقتصادی کوچک و متوسط کسب و کار بلکه تجربه افرادی که قادر به ورزش تمام آزادی هایی که ما به طور معمول: برای رفتن به جایی که ما دوست داریم به ما با آنها خواهید بود.

“و این کاملا تغییر اساسی به ما راه عادی از زندگی است.

“و به خصوص در حال حاضر که آن را روشن است [عفونت] در حال پایین رفتن مردم فکر می کنم آن را بیش از.

“آن نیست که آن را قطعا ندارد.”

این می آید به عنوان مت Hancock تایید امشب که دولت مهر و موم شده یک معامله بزرگ برای غول دارویی Roche به عرضه 10 میلیون آنتی بادی آزمایش برای دیدن اگر مردم آلوده شده توسط virus.

دولت گفت آن شروع خواهد شد نورد از آزمون در سراسر خدمات سلامت از هفته آینده.

اما آقای Hancock تاکید کرد که دولت “هنوز رتبهدهی نشده است در یک موقعیت به می گویند که کسانی که تست مثبت سیستم ایمنی هستند” برای گرفتن این ویروس دوباره و دوباره.

گله ایمنی نتواند در سوئد

سوئد و بهداشت عمومی سازمان تایید کرده است که تنها 7.3 درصد از مردم در استکهلم در حال توسعه coronavirus آنتی بادی اواخر آوریل است. این ارقام تقریبا شبیه به دیگر کشورها و سقوط به خوبی از 70-90 درصد مورد نیاز برای ایجاد گله ایمنی در یک جمعیت.

سوئد اجرا تنها بسیار سبک محدودیت بر شهروندان خود یک تصمیم است که بسیاری از مردم به نظر می رسید به قبول هر چند 2000 کارشناسان امضا طومار در ماه آوریل برای دولت به اتخاذ سیاست های سختگیرانه تر.

Sweden, a country of about 10 million people, has maintained more of an open society as it grappled with the coronavirus pandemic. Picture: Getty Images
media_cameraسوئد یک کشور در حدود 10 میلیون نفر را حفظ کرده است بیشتر از یک جامعه باز به عنوان آن دست و پنجه نرم با بیماری همه گیر کوروناویروس. عکس: گتی ایماژ

سهل انگار رویکرد به نظر می رسد که اثر مخرب — سوئد مرگ و میر بر اساس سرانه در حال حاضر در میان بالاترین در جهان بود و بالاترین از هر کشور در این هفت روز به پایان رسید که در روز شنبه ،

سوئد در حال حاضر 32,172 موارد و 3871 مرگ و میر با توجه به آمار و ارقام از دانشگاه جانز هاپکینز.

مغلوب ساختن پیشی جستن: وجود خواهد داشت هیچ دوم مستند

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید اگر موج دوم coronavirus بود برای ضربه زدن به ملت او نمی خواهد تلاش برای خاموش کردن آن دوباره.

“ما در حال رفتن به خاموش کردن آتش سوزی, ما در حال رفتن به نزدیک کشور ما در حال رفتن به خاموش کردن آتش” آقای ترامپ گفت: در روز پنج شنبه با اشاره به موج دوم.

“این که آیا آن یک اخگر و یا آن را شعله ما در حال رفتن به آن را,” او اضافه شده در طول یک تور از یک ماشین فورد گیاه در میانه ایالت میشیگان.

این بیانیه می آید که تمام 50 ایالت آمریکا باید کاسته مستند محدودیت تا حدی با جمهوری خواه به رهبری متحده تا حد زیادی فشار برای سریعتر reopenings و دموکراتیک به رهبری آنهایی که مصرف محتاط تر از روش.

US President Donald Trump walks across the South Lawn.
media_cameraرئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیاده روی در سراسر جنوب چمن.

مقامات بهداشت عمومی هشدار داده اند که کاهش مستند اقدامات سرعت بیش از حد می تواند منجر به موج دوم ویروس.

نگرانی در حال افزایش در میان مقامات بهداشت عمومی است که وجود خواهد داشت نه سیاسی یا عمومی را برای بازگرداندن مستند اقدامات صورت نیاز.

با وجود آقای مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات اقتصادی آتن که توقیف بسیاری از کشور اجرا شد توسط دولت و مقامات محلی خواهد بود که مسئول درخواست مجدد مستند سفارشات.

تهمت و ادعا می کند که فرسوده ماسک

آقای ترامپ گفت: او می خواهم در نهایت غلبه بر خود گریزی به پوشیدن ماسک در برابر coronavirus — اما نمی خواهم عکس.

تور یک خودرو فورد کارخانه در میشیگان که در آن کارگران باید تبدیل به ساختمان ماسک و دیگر تجهیزات پزشکی برای مبارزه با COVID-19 آقای ترامپ برگزار شد تا یک ماسک و ادعا کرد که چهره خود را پوشش داده قبلا.

“من تا به حال یک روز قبل از. من عینک یکی در این منطقه پشت, اما من نمی خواهم به مطبوعات از لذت دیدن آن را,” او گفت: خبرنگاران و عکاسان پوشش خود مراجعه کنید.

تقریبا هر کس در کارخانه فورد با پوشیدن چهره و پوشش در راستای سیاست های شرکت و دولت توصیه هایی برای محدود کردن این ویروس بسیار مسری.

آقای ترامپ هل دادن به آمریکایی ها برای قرار دادن همه گیر در پشت آنها و بازگشایی متزلزل اقتصاد هرگز فرسوده یک ماسک ،

US President Donald Trump speaks at Ford's Rawsonville Components Plant that has been converted to making personal protection and medical equipment. Picture: AP
media_cameraرئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند و در فورد Rawsonville قطعات گیاهی است که تبدیل به ساخت حفاظت شخصی و تجهیزات پزشکی. عکس: AP

شک و تردید در مورد نیاز به ماسک های شایع در میان جناح راست آمریکایی که به حمایت از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

مایر به بازگشایی تمام فروشگاه های این هفته

عمده فروشگاه مایر را بازگشایی بقیه فروشگاه خود را در سراسر استرالیا به عنوان خرده فروشان برای بازگشت به کسب و کار در میان COVID-19.

بخش عمده ای از خرده فروش 60 فروشگاه ها تمام خواهد شد باز روز چهارشنبه پس از تقریبا دو ماه بدون مشتریان داخل مغازه.

همه ویکتوریا مایر فروشگاه از جمله در چدستن و Bourke St خواهد بود در میان کسانی که به بازگشایی شده است.

برخی از خریداران دریافت خواهد شد instore هر چه زودتر با آزمایشی فروشگاه از جمله در NSW را بلککتون, Eastgardens و چارلستون باز در روز جمعه.

چند مایر فروشگاه در NSW, Queensland, WA و جنوب استرالیا در حال حاضر باز در خط با دولت COVID-19 اقدامات است.

بیش از در و از Karrinyup فروشگاه باز خواهد شد کمی بعد شنبه آینده به عنوان نوسازی با این نسخهها کار در راه هستند.

The bulk of the retailer’s 60 stores will all be open on Wednesday. Picture: Jason Edwards
media_cameraبخش عمده ای از خرده فروش 60 فروشگاه ها تمام خواهد شد باز در روز چهارشنبه. تصویر: Jason ادواردز

اخبار مرتبط

چگونه استرالیا در حال اجتناب از $20,000 طلاق

اخراج ناعادلانه ادعا می کند افزایش می یابد به استرالیا نمی توانید JobKeeper

ترس چین را هدف استرالیا, سنگ آهن, صادرات

هزینه پرواز مکرر کارت اعتباری: آنچه شما باید بدانید

غول خرده فروشی ramped تا ایمنی و تمیز کردن اقدامات در فروشگاه های آن و به حالت تعلیق در برخی از تماس نزدیک خدمات مانند کفش و اتصالات.

در حالی که Myer بسته شد و سوپر مارکت ها بودند هولناک به عنوان استرالیایی به رهبری ضروری برای خرید.

Coles, Woolworths و Bunnings در میان خرده فروشان است که کاهش خرید ساعت طول بیماری همه گیر.

Kmart شده است در میان خرده فروشان برای باز بماند با سخت اجتماعی فاصله اقدامات در محل.

کارگران در سراسر کشور در بخش های مختلف شده اند اخراج به عنوان کسب و کار بسته به محدود کردن گسترش COVID-19.

استرالیا انجمن خرده فروشان اجرایی پل زهرا قبلا گفته خرده فروشی فعالیت های کلیدی برای بهبود اقتصادی.

“بهداشت و ایمنی اولویت و خواهد کرد که اطمینان از بهبود پایدار به جای شروع کاذب” آقای زهرا گفت.

“هر دولت کمی متفاوت بازیابی مسیر و کسانی که تصمیم گیری خواهد شد بر اساس داده های محلی و مشاوره.”

Australian Prime Minister Scott Morrison’s secret plan. Picture: Getty
media_cameraنخست وزیر استرالیا اسکات موریسون برنامه راز. عکس: گتی

اعلام می آید به عنوان یک پیش نویس درز ملی COVID-19 کمیسیون تولید گزارش های دقیق در صنایع کلیدی نخست وزیر اسکات موریسون شده است توصیه به هدف “فورا” برای باز کردن میلیاردها دلار برای صرفه جویی در استرالیا از اقتصادی خراب کردن.

موقت گروه ضربت گزارش های به دست آمده توسط آسمان, اخبار سیاسی, ویرایشگر اندرو Clennell – نشان می دهد گاز و صنایع تولیدی خواهد بود که ائتلاف عمده تمرکز.

“ما باید به طور قاطع و فورا شروع به ایجاد یک استرالیایی گاز در بازار ارائه می شود که رقابتی جهانی, نتایج” این گزارش گفت:.

این گزارش همچنین خواستار ایجاد یک “رقابتی بازار گاز داخلی” از جمله از بین بردن موانع برای تامین ساختمان پل از عرضه در کوتاه مدت کاهش هزینه خطوط لوله و تکمیل و سپس شبکه ای از خطوط لوله به بازار.

با تمرکز بر صنعت انرژی پیش بینی شده است برای ایجاد تا 170,000 به خوبی پرداخت مستقیم شغل و تا 800000 غیر مستقیم شغل است که در این گزارش پیش بینی می تواند تولید بین $10-20 میلیارد مستقیم تولید ناخالص داخلی.

Morrison government 'couldn't even run a bath': Albanese

رهبر مخالفان Anthony Albanese تحویل سوزش حمله با هدف خزانه دار جاش Frydenberg و نخست وزیر اسکات موریسون گفت: این دولت است که “نمی تواند اجرا شود و یک حمام اجازه دهید به تنهایی می تواند خوب مدیران اقتصادی”. در روز جمعه قابل توجه گزارش خطا منجر شده بود وزارت خزانه داری به طور چشمگیری تجدید نظر در پیش بینی های خود را برای Morrison دولت JobKeeper برنامه. این طرح که می بیند دولت پرداخت 1500 $در هر دو هفته یکبار در بیاورد و کارگران شد و انتظار می رود در ابتدا برای پوشش اطراف 6.5 میلیون کارمند در هزینه $130 میلیارد. اما در اواخر روز پنجشنبه وزارت خزانه داری استرالیا و اداره مالیات شد مجبور به اعتراف به موریسون دولت کسانی که بینی در اشتباه بودند. به عنوان یک نتیجه, خزانه داری را به تجدید نظر در برآورد هزینه JobKeeper برنامه در حال حاضر فقط 70 میلیارد دلار است که 60 میلیارد دلار کمتر از پیش بینی است. وزارت خزانه داری در حال حاضر انتظار دارد تعداد کارکنان به احتمال زیاد به تحت پوشش JobKeeper برنامه به حدود 3.5 میلیون دلار در حدود 3 میلیون دلار کمتر از پیش بینی است. آقای Albanese گفت: “این یک اشتباه شما می تواند از فضا دیده می شود” و گفت: کار استرالیا مردم “شده اند غرق شده” شکست دولت در این مسئله است. “واقعیت این است که اگر شما نمی توانید این حق چگونه شما می توانید بهبود اقتصادی حق”. تصویر: اخبار پارسیان استرالیا

آن نیز کمک کند “حمایت از reskilling بسیاری از کسانی که تحت تاثیر زمان همه گیر” و تنوع بخشیدن به اقتصاد است.

تا سال 2030 تا 412,000 شغل جدید ایجاد شود می تواند با تقویت گاز به تنهایی.

این گزارش همچنین ذکر شده نیاز به یک تولید جدید هیئت مدیره به مجموعه تحت وزیر صنعت برای توسعه 10 سال سیاست برنامه ریزی برای تولید سالانه بررسی است.

وزیر صنعت کارن اندروز دفتر گفت: آسمان, اخبار جدید گروه ضربت می تواند “تحریک بخش” و رشد تولید داخلی.

“ملی Covid هماهنگی کمیسیون تاسیس یک تولیدی گروه ضربت به منظور توسعه ایده های است که می تواند باعث تحریک بخش,” او گفت:.

“هر گونه پیشنهادات ساخته شده توسط این گروه ضربت هستند به NCCC برای در نظر گرفتن و نه از دولت. هر final پیشنهادات از سوی گروه ضربت ممکن است خوراک به کار در حال انجام در سراسر طیف وسیعی از اوراق بهادار به رهبری وزیر صنایع به رشد تولید استرالیا.”

WA برتر را علامت McGowan تشبیه NSW برتر Gladys Berejiklian به یک پسر قلدر برای دعوت متحده به قراضه محدودیت های مسافرتی.

“این عجیب و غریب. NSW است گفت: نمی گرفتن حمل و نقل عمومی در سیدنی و در عین حال آنها می گویند چرا نمی تواند NSW مردم پرواز به WA? پیام کاملا متناقض” آقای McGowan گفت.

“ما در حال رفتن به در به که به نوعی قلدری توسط NSW برتر و یا هر کس دیگری.”

در اصل منتشر PM: استرالیا باید به استقبال JobKeeper خطا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im