چهار شگفت انگیز پادکست ها از طلا-استاندارد مصاحبه به 2020 منتشر شده برای قبل از خواب باید

ما شده ایم زندگی را از طریق یک عصر طلایی از پادکست ها در سال های اخیر است. در حال حاضر بسیاری از ما در مستند و نیمه مستند این یک فرصت خوب برای گوش دادن به آرایه غنی از پادکست در دسترس است. در اینجا چهار شگفت انگیز پادکست ها از طلا استانداردهای در فرم به چشم انداز هیجان انگیز فقط در این سال است.

Desert Island Discs استاندارد طلا از مصاحبه پادکست. چه خواهد شما را به یک جزیره بیابان ؟ هشت آهنگ یک کتاب و یک لوکس: مصاحبه شوندگان بحث در مورد آهنگ که تعریف خود را وجودهای. لورن Laverne متخصص در عمق مصاحبه ماهر در هر دو گوش دادن و به چالش کشیدن. 41-سال-قدیمی, جوراب می پوشد دانش معتبر به آرامی و جذاب سبک آوازی. Louis Theroux بود در نیروبخش بهترین سی گل سرسبد مقایسه نخبگان مدرسه شبانه روزی و زندان سن کوئنتین اعتراف به اشتباهات خود را (suckered توسط درنده جیمی Saville) و enthusing مورد gangsta rap (مانند Eric B Rakim را سنگ محک ‘کامل پرداخت می شود’). او همچنین نشان دهنده نفوذ خود را از معروف پدر. “این یک چیز عجیب و غریب خواندن یک گرافیک صحنه های جنسی در یک رمان است که پدر خود را نوشته شده است زمانی که شما هفت یا هشت سال است. وجود دارد بسیار کمی از مواد مخدر در برخی از کتاب سفر و در برخی از نیمه اتوبیوگرافیک کتاب وجود دارد کاملا بسیاری از اضافی-زناشویی و جنسی…شما به روند آن را کمی.” اخیر برجسته عبارتند از بازیگر دانیل رادکلیف گورو مالی Michael Lewis, رمان نویس آن Enright, مستند, مدیر Asif Kapadia نویسنده و کمدین استیو تاجر و سیم‘s Wendell Pierce. مثل کارآگاه سفری پیرس است که تا به حال فصیح و مغناطیسی. او پر جنب و جوش و قانع کننده ریف intercut با آهنگ از Wynton Marsalis, Chris Jackson Funkadelic و John Coltrane.

بیشتر: Netflix کانادا در ماه مه سال 2020: چه جدید در این ماه

یکی از 2020 را عجله انگلیسی آغاز بکار است پیچ و تاب و طرح, که در آن, انگلیسی, ستاره های بزرگ و صفحه نمایش کوچکتر بحث مورد علاقه توطئه تاب در هنر و زندگی است. یک و تنها Karl Pilkington, عجیب و غریب sidekick از دفتر سازندگان Ricky Gervais و Stephen Merchant, ریف در نمایش جدید خود بیمار از آن. Pilkington (ادم سفیه و احمق در خارج از کشور) است که طعم به دست آورد اما می تواند بسیار خنده دار است. Pilkington است amiably خشک در زندگی و کار خود را درب کشویی غیر منتظره تاب و چرخش. “من نمی دانم چه پروتکل است” یک شعار. استیو کوگان و راب Brydon بحث خود را سرگرم کننده سفرنامه سفر به جایی که آنها رفتن به ایتالیا و اسپانیا و یونان است. هر کجا هر زمان که آنها لذت بردن از مسخرگی هر یک از دیگر. بازیگر جو Gilgun (این است که انگلستان) صحبت می کند در مورد بهداشت روانی در قوی زبان.

Longform پادکست جدی و سنگین پادکست این برنامه شامل گفتگو با برخی از بیشترین نامها در آمریکا روزنامه نگاری و نوشتن. به تازگی, کن برنز, Errol Morris مارا Hvistendahlو علم نویسنده اد یونگ در COVID-19. در بایگانی نمرات بیشتر. یک مورد از آخرین بسیاری است که به طور معمول عالی عمیق شیرجه رفتن با رونان فارو معضل از محکوم متجاوز Harvey Weinstein و دیگر شکارچیان. میزبان گرفتن و کشتن پادکست Farrow است suave و فکری مخاطب. Farrow دارای یک گوش برای توصیف واضح از صلح آمیز نیویورکر به داخل تلویزیون سیرک بیش خطوط هوایی مالزی پرواز 370. انداختن Weinstein بمب بود نه یک احساس پیروزی او می گوید: elegiacally: “این عجیب و غریب, بی حس زمان برای من به پایان رسید که در پایان آن روز با من سرشار به اشک.”

گوش دادن و استراحت. در مواقع استرس یک شب خوب استراحت واقعا قدردانی است. یک میلی گرم ملاتونین می تواند نقطه ضربه اما خواب آلود دریافت پیشنهادات خوب اواخر شب آرامش تمرینات و داستان. “یخچال اکسپرس” قسمت ما طول می کشد از طریق فوق العاده ای سوئیس آهسته سوار قطار. پس از انجام آن در گوشت در سال گذشته, من می توانند گواهی دهند که راین را شاخه های فرعی بافتن اطراف راین تنگه در واقع فوق العاده زیبا و آرامش بخش است. “کالیفرنیا سوار قطار” به ما طول می کشد در امتداد دیدنی در کالیفرنیا ساحل. “شکوفه های توکیو” ژاپن به بررسی سرمایه در طول ساکورا گیلاس-گل نشست. “Pura Vida در کاستاریکا” می رود از طریق کاستاریکا در جنگل ها و دیگر پرماجرا مناظر.

اطلاعات بیشتر در مورد پادکست:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im