شاعر های تجربه های زندگی جدید از طریق کتاب خواندن

یک بریزبن شاعر امید به انتقال “چه زندگی است همه چیز در مورد” از طریق تجارب خود را در منحصر به فرد خواندن در بیسید در پنج شنبه شب.

پل Dobbyn که نوشته است پنج کتاب های شعر منتشر شده او به نام برو بین & other poems ucan محل/Siftings از یک بیل-بینی کرونا در ماه اکتبر گذشته و خواهد بود و به شعر علاقه مندان به یک طعم و مزه خاص از کتاب در ویننوم کتابخانه به عنوان بخشی از شاعران UpLate.

شعر رفتن بین, جشن ساخت و ساز در این شهرستان درونی بریزبن پل تساوی در Dobbyn تجربه به عنوان یک افسر ارتباطات با بخش های اصلی در بریزبن دوم دروازه پل پروژه در اواسط 2000s.

در قلب دوم کتاب قطعه Siftings از یک بیل-بینی کرونا, اثری از Dobbyn سفر از شمال ولز جنوبی جدید به استرالیای غربی پس از فروپاشی ازدواج اول خود را.

“بدون اینکه سبک در مواجهه با چنین تراژدی من به خاطر خواندن در جایی که هیچ چیز بد اتفاق می افتد به یک نویسنده – این همه مواد” Dobbyn گفت.

“من حدس می زنم از برخی جهات درست است.

“با این خوانش من حدس می زنم آن را فقط در مورد به اشتراک گذاری آنچه که زندگی همه چیز در مورد خود را از طریق تجارب خود را.

“پس از سقوط از ازدواج من رفتم بیرون تا به حال ادم همه پول به نام من نیز به عنوان یک 30 ساله تویوتا کرونا و رفت به طرف دیگر از کشور است. بنابراین آن را فقط در مورد پیدا کردن راه خود را بیش از حد من حدس می زنم.”

این روزنامه نگار سابق گفت: او دوست داشت به اشتراک گذاری اشعار خود را با دیگران و نگاه به جلو به انجام این کار در ویننوم در پنج شنبه شب.

خواندن شروع می شود در 6pm.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر