توسط آدریان SAINZ

فارست شهر ارک. (AP) — حداقل سه نفر از جمله دو افسر پلیس به ضرب گلوله کشته شدند صبح روز دوشنبه در خارج در شرق آرکانزاس, پلیس گفت:.

Arkansas State Police گفت: در Facebook پست که دو فارست سیتی (آرکانزاس) افسران پلیس مجروح در تیراندازی در خارج در فارست سیتی (آرکانزاس). مقامات منتشر نشده اسامی افرادی که به ضرب گلوله کشته شدند و یا شرایط عکسبرداری است.

فارست سیتی (آرکانزاس) پلیس توزیع کننده عفت بوید به اسوشیتد پرس گفت که سه نفر به ضرب گلوله در داخل خارج, اما او نمی باید اطلاعات در مورد که آنها هستند و یا میزان صدمات خود را.

بوید گفت: او نمی داند که آیا یک مظنون بازداشت شده است.

خارج سخنگوی اسکات پاپ گفت: این شرکت مشغول به کار بود با فارست سیتی (آرکانزاس) اداره پلیس با بررسی آن است اما نظر بیشتر. خارج شده است بر اساس در بنتون ویل, Arkansas.

Tammy Priddy, 57, با این نسخهها کار در سیمونز مرکز چشم در خارج. او گفت که او آماده شد پرونده برای روز هنگامی که او شنیده هشت عکس. او گفت که او مخفی زیر یک شمارنده در آزمایشگاه تا زمانی که صدای شلیک گلوله متوقف شد.

“دو عکس نوع مبهوت من و سپس یک همکار در آمد و گفت: آن تیراندازی,” Priddy گفت.

او و همکار فرار از ساختمان و ماموران خارج دستور داد او را به عنوان دور از ساختمان به عنوان امکان پذیر است. او مجروح شد.

“من خیلی می ترسم به چیزی فکر کنم جز برای رسیدن به ایمنی,” او گفت:. “ما را نگه داشته و ذهن ما را مستقیم به جایی که ما در امان بودند و ما قادر به رسیدن به ایمنی.”

فارست سیتی (آرکانزاس) حدود 45 مایل (70 کیلومتر) غرب ممفیس و حدود 85 مایل (135 کیلومتر) در شرق سنگ کوچک.

این Arkansas State Police بخش تحقیقات جنایی تحقیق در مورد تیراندازی.

این اولین بار نیست که در ماه های اخیر که فروشگاه وال مارت است که تیراندازی. یک مرد مجروح شد در یک تیراندازی در خارج در هیکری هیل تنسی در اوایل این ماه سه نفر به ضرب گلوله در خارج در Duncan, اوکلاهما در ماه نوامبر و یک فرد مسلح کشته و 22 نفر در خارج, در, El Paso, تگزاس, on Aug. 3.

خرده فروش تحت انتقاد برای داشتن امنیت کافی در ال پاسو فروشگاه در آن روز است پس بی سر و صدا گسترش امنیت در تمام فروشگاه های خود در شهرستان را شامل مسلح کردن وظیفه افسر پلیس و یک نگهبان امنیتی است.

یک سخنگوی این شرکت اعلام کرد در ماه نوامبر که استخدام کردن وظیفه افسران در ال پاسو بود یک پتو سیاست. این معلوم نیست چه اقدامات امنیتی در محل در فارست سیتی (آرکانزاس) فروشگاه در روز دوشنبه.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان سرو Attanasio در ال پاسو تگزاس و اندرو DeMillo در لیتل راک آرکانزاس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de