پلیس: مرد عصبانی در مورد ویروس بسته شدن حملات 2 با کارد بزرگ و سنگین

NASHVILLE, Tenn. (AP) — تنسی, زن و شوهر بودند در بخش مراقبت های پس از یک مرد حمله کردند و آنها را با یک کارد بزرگ و سنگین چرا که او عصبانی بود در مورد خاموش شدن ناگهانی که در حال وقوع در طول coronavirus همه گیر پلیس گفت:.

کلوین D. Edwards, 35, حمله کوین کرافت, 55 و همسرش, Leanne کرافت, 50, Brentwood, در بعد از ظهر یکشنبه در عمومی سازی سایت در Nashville, مترو, Nashville, اداره پلیس در بیانیه ای گفت.

ادواردز در زمان کارد بزرگ و سنگین خود را از بن در تسهیلات ذخیره سازی و ادامه داد: قابل توجه زن و شوهر حتی پس از آنها خونریزی در طبقه, پلیس گفت:. قربانیان منتقل شدند, به بیمارستان پس از افسرانی که در پاسخ به این صحنه استفاده می شود چند گیتس برای کنترل خونریزی.

پلیس گفت که آنها در بر داشت ادواردز با دست خود مطرح در تسلیم در خیابان خارج از مرکز سه دقیقه پس از آنها یک 911 تماس بگیرید و در مورد این حمله است.

محققان گفت ادواردز که بی خانمان است به آنها گفت که او با حمله به زن و شوهر برای نشان دادن خشم خود را در مورد کوروناویروس خاموش شدن ناگهانی و عدم توانایی خود را برای رسیدن به ماموریت نجات, یک سازمان است که در خدمت افراد بی خانمان. با توجه به وب سایت خود را نشویل ماموریت نجات باقی مانده است باز به افراد بدون سرپناه در طول بیماری همه گیر.

پلیس گفت ادواردز که حامل یک آرکانزاس راننده مجوز شده است در نشویل پس از سال 2016. او قبل از جنایت خرابکاری محکومیت در سال 2017 و همچنین محکوم شد برای حمله پس از یک تقسیم بر دو Davidson County sheriff نمایندگان در حالی که در زندان است.

او دستگیر شد و به اتهام دو فقره قتل تلاش برای حمله یکشنبه, پلیس گفت:. آن را بلافاصله روشن نیست اگر او تا به حال یک وکیل است که می تواند نظر از طرف او.

___

این نسخه تصحیح صنایع دستی’ زادگاه به برنتوود.

___

دنبال AP پوشش همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im