پلیس شروع به صدور جریمه برای نقض ماساچوست عملی رانندگی رایگان قانون

ماساچوست رانندگان که با استفاده از تلفن های همراه خود را در پشت چرخ آغاز خواهد شد دریافت جریمه به جای هشدارهای روز چهارشنبه به عنوان بافر دوره برای رانندگان به سازگار به دولت عملی رانندگی رایگان قانون تمام شده در پایان ماه مارس.

رانندگان ممنوع است از دست زدن به دستگاه های الکترونیکی, حتی اگر آنها در متوقف نور و یا در ترافیک گیر کرده به جز یک ضربه تند وشدید زدن برای فعال کردن حالت هندزفری.

حتی برگزاری یک تلفن و یا دستگاه های دیگر در حالی که رانندگی در حال شکستن قانون جدید مجسمه متحده است. اما رانندگان می توانند هنوز هم صحبت در گوشی تغییر یک آهنگ با استفاده از GPS و صدا-به-متن اگر گوشی به درستی نصب شده در خودرو و تنظیم به حالت هندزفری.

مجازات برای نقض قانون که اجرا شد در فوریه. 23 شامل 100 دلار جریمه برای یک جرم 250 دلار جریمه برای یک جرم دوم و 500 دلار جریمه برای یک سوم و یا پس از آن جرم. پس از مرتبه اول و رانندگان را مجبور به رفتن را از طریق یک دوره آموزشی در مورد پریشان رانندگی پیشگیری است.

رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر امضا اندازه گیری به صورت قانون در پایان ماه نوامبر در تلاش برای سرکوب پریشان رانندگی و کاهش ترافیک برخورد در سراسر کشور.

بین 2014 و 2018 رانندگان در ماساچوست به بیش از 16,500 تصادفات که باعث شد با استفاده از دستگاه های الکترونیکی با توجه به داده ها از ماساچوست وزارت حمل و نقل.

صحبت کردن در یک دستگاه دستی ایجاد می شود فقط بیش از 1000 تصادفات در طول این مدت زمان در حالی که با استفاده از hands-free دستگاه باعث کمتر از 300 داده ها را نشان می دهد.

“وجود دارد هزاران نفر از تصادفات در ماساچوست و صدها نفر از مرگ و میر در هر سال و بسیاری از کسانی که مرتبط با پریشان رانندگی” بیکر گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی چند روز قبل از این قانون به اجرا رفت. “من فکر می کنم در بسیاری از این قوانین سر رسیده است اما من هم اعتقاد دارم که آن را در طول زمان به صرفه جویی در زندگی می کند.”

رانندگان زیر سن 18 سالگی با استفاده از یک تلفن همراه در همه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im