سیاسی چرخش غالب پوشش رسانه ای از سلامت بحران

هر یک بار در در حالی که لیبرال روزنامه نگاران در PolitiFact اعطای رئیس جمهور تهمت نادر امتیاز از “عمدتا درست است.” اخیرا آنها تایید یک مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر در مورد جو بایدن: “در طول سال 2009 شیوع آنفولانزای خوکی بایدن ساخته شده بی پروا نظر پشتیبانی نشده توسط علم و کارشناسان. اوباما مدیر تا به حال به تمیز کردن ظروف سرباز یا مسافر & عذر خواهی برای خود و نادانی.”

آنها توضیح داد که در 30 آوریل 2009, بایدن بود که در مصاحبه های پس از آن-NBC میزبان Matt Lauer در “امروز” نشان می دهد. Lauer پرسید: “اگر یک عضو از خانواده خود را به سراغ شما آمد و گفت:” من می خواهم برای رفتن بر روی یک هواپیمای تجاری به مکزیک و برگشت ” در هفته آینده خواهد شما فکر می کنم آن را یک ایده خوب است؟”

“این است که آن را برای رفتن به مکزیک. آن را به شما در یک محدود هواپیما می شود.” “هنگامی که یک فرد عطسه آن می رود تمام راه را از طریق هواپیما.” او اضافه کرد که او نمی خواهد توصیه به گرفتن مترو یا: “اگر شما در وسط یک میدان و کسی عطسه که یک چیز است; اگر شما در یک بسته هواپیما یا ظرف در بسته یا بسته یا بسته کلاس درس این یک چیز متفاوت است.”

یکی از دلایل PolitiFact نوشت: این است که آن را دارای بایدن ادعای “شلوار در آتش” در سال 2009. در یک هواپیما از کارشناسان گفت: عطسه ممکن است سفر یک ردیف یا دو اما نه در طول کل هواپیما.

این @TrumpWarRoom حساب توییتر پیدا 2009 تصویری از آن دبیر مطبوعاتی کاخ سفید رابرت گیبس در تلاش برای چرخش آنچه بایدن “به معنای گفتن” که اگر شما احساس بد نیست در یک هواپیما. بعد شما از شنیدن جیک Tapper سپس با ABC, تیراندازی گفت: “با تمام احترامی” گیبس’ بیانیه نیست “حتی از راه دور و نزدیک” به چه بایدن گفت.

در اینجا بخش مهم: شبکه های انرژی دور “اخبار” واگن برای محافظت از بایدن. آنها کمک “تمیز کردن ظروف سرباز یا مسافر” به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

سپس-CBS لنگر کیتی کوریک به ارمغان آورد یک دکتر در “CBS اخبار شب” و گفت: “معاون رئیس جمهور ایجاد یک بیت از یک brouhaha … اما نه وحشتناک مشاوره در شرایطی خاص در آن است؟” در سال 2008 قیمت نفت برنت بیکر در white dog اشاره کرد که چگونه Couric قبلا بوده است تا محافظ بایدن که او نمی او را درست طی یک مصاحبه در زمانی که او گفت: فرانکلین روزولت “در تلویزیون” هنگامی که بازار سهام سقوط کرد.

در ABC شب خبر پس از آن-لنگر چارلز گیبسون زد “امروز” نمایش کلیپ بایدن و پرسید: سپس-ABC پزشکی ویرایشگر دکتر Tim Johnson “است که او زیاده?” جانسون بستری بایدن خاموش بود-پایگاه اما سپس چرخید و آن را به مثبت: “در جالب راه, واکنش — اطلاعاتی که آمده است در واکنش — بسیار آموزنده بوده است.”

فاکس کریس والاس بود بسیار خوش مشرب در نیویورک صحبت با رادیو مصاحبه با استیو Malzberg. “این درست است که بسیار بی پروا, و, و آن را فقط باعث می شود شما تعجب می کنم که” چه ماده با این پسر؟'” او گفت:. “من قادر به روشن و خاموش کردن هوا بدون گفت: — من امیدوارم که بسیاری از فردا — بدون گفتن چیزی احمقانه است. او به نظر نمی رسد قادر به انجام این کار است.”

آن را به ارزش به خاطر سپردن است که رسانه ها در پوشش بیماری های عفونی شبیه پوشش خود را از هر دیگر برنامه به طور بالقوه موضوع بحث برانگیز. قابل اثبات حقایق اغلب ثانویه و چرخش سیاسی غالب. لیبرال رسانه ها پیدا کردن آن خسته کننده صرفا سازماندهی و تلاوت حقایق است. آن را در طبیعت خود را برای پرورش و حفاظت از مردم در مکانی در “سمت راست از تاریخ است.”


تیم گراهام است که همزمان نویس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im