در حالی که هر دو Xaverian و فرامینگهام پسران هاکی تیم به نظر می رسید که خود را فوق العاده 8 نقاط امن ورود شنبه شب nonleague برخورد با روز باقی مانده در این فصل به طور منظم رو به کاهش padding رزومه هرگز یک ایده بد است.

رایان Pomposelli و شاهین بود که فقط به عنوان ارشد کاپیتان ثبت کلاه ترفند در 4-2 برنده است که باعث بهبود Xaverian به 12-4-4 با یک بازی باقی مانده و تقویت خود را در مورد بالای شش دانه زمانی که بخش 1A زمینه انتخاب شده است در روز پنج شنبه.

“این یک بیانیه پیروزی” گفت: Xaverian مربی دیو Spinale. “این یک باشگاه بسیار خوب در آینده یک پیروزی بیش از Hingham. من فکر کردم ما به خوبی بازی برای سه دوره رو در کمی از وضعیت مجازات اعدام در وسط اما آنها یک تیم بزرگ با یک دروازه بان بزرگ است. ما فقط مبارزه سخت و pucks کاهش یافت و راه ما.”

این مسابقه بخشی از سومین سالانه مبارزه هاکی سرطان رویداد جمع آوری کمک که در این سال برجسته tripleheader از بازی در کانتون یخ خانه و افزایش بیش از $40,000 پس از آغاز به کار خود برای Reo Todesca یادبود بنیاد و انجمن سرطان آمریکا. Todesca از Xaverian دستیار مربی پل Todesca جونیور, گذشت, از سرطان ریه در سال 2017.

“امشب همه چیز در مورد سرطان تحقیق و خدمات برای مربی Todesca مادر” گفت: Pomposelli. “هر کس jacked به بازی این یکی. ما می دانیم که آن را بیش از فقط یک بازی است. و ما در نهایت برنده یکی از این. ما تا به حال برنده یکی پس از آن احساس خوب بودن ارشد, من در گذشته یک به یک.”

Pomposelli هدر رفته هیچ زمان در پرش شروع بازها به ثمر رساند فقط 26 ثانیه در. او آمار جک سیلوا در نوار با یک صلیب-یخ عبور به منطقه که منجر به سریع پیشنهاد. آگهی دروازه بان جیک دستی تبدیل دور Silva اما Pomposelli آمد شارژ در برای دفن دوباره بجای اول برگشتن برای 1-0 شود.

فرامینگهام (13-5-2) آن را قبل از پایان دوره به عنوان Trischitta زنگ زد یکی از پست که به نظر می رسد به رفتن در یک Xaverian defenseman. هاوکز از ظهور دوم با 2-1 منجر به رغم در نظر گرفتن سه پنالتی گرفتن یک اعتصاب از در سمت راست دایره از استفانو Lanci.

اما Pomposelli کرده بود در سوم تبدیل دو بار در بازی قدرت به دور آن. او نوک یک Matty Ryan شات آن را 3-1 در اوایل سال سوم دوره و رفت و پنج سوراخ برای 4-1 لبه با 3:39 به بازی.

شکارچی Balducci کردم یکی برای آگهی با 1:37 باقی مانده به پایان رساندن یک دست مبارکه, اما آن را بیش از حد کوچک و بیش از حد دیر است.

“ما فقط تا به حال به بازی ما است که تا سرعت سریع و فیزیکی” گفت: Pomposelli. “ما آنها را در اوایل سال و آنها در زمان یک نقطه از ما هنگامی که ما به نوعی اجازه دهید آنها را در این بازی در دوره سوم پس ما می دانستیم که اگر ما سریع می توان آن را سخت را برای آنها به نگه دارید تا با ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im