Pop-up کلینیک افزایش ورمونت تست; Markey هل محرک

توسط دیوید KLEPPER

پراویدنس, R. I. (AP) — به روز رسانی از COVID-19 اخبار از سراسر انگلستان:

ماساچوست

دولت فدرال ارسال خواهد 2000 دلار در ماه برای اکثر آمریکایی ها تحت قوانین اسپانسر شده از طرف وزیر بهداشت ، Ed Markey D-ماساچوست که در نظر گرفته شده به آدرس شیوع اقتصادی خرید اینترنتی.

تحت قانون خانواده های ساخت کمتر از $120,000 را دریافت 2000 $در هر ماه. زوج های ازدواج کرده که فایل مالیات به طور مشترک خواهد بود واجد شرایط برای $4,000.

Markey را cosponsors هستند کامالا هریس کالیفرنیا و برنی ساندرز ورمونت, هر دو حزب دموکرات.

ماساچوست ثبت یکی دیگر از 138 تایید COVID-19-مربوط به مرگ و میر در شنبه آوردن تعداد مرگ و میر ثبت شده در کشور پس از همه گیر شروع به 4,840. اضافی 1,410 موارد مثبت اعلام شد شنبه برای یک جدید در مجموع نزدیک به 77,000.

جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

____

رود آیلند

قوانین مختلف در مورد گلف در طول شیوع بیماری در حال پیچیده بازی در یک دوره ماهیهای این رود آیلند-ماساچوست مرز.

گلف در حال حاضر در هر دو کشور اما آیلند میله گلف بازان از کشورهای دیگر از آن دوره است.

که یک مشکل در پوتوککت باشگاه کشور. بسیاری از این دوره است که در سیکانک ماساچوست اما چند سوراخ در رود آیلند. این بدان معناست که ساکنان ماساچوست قرار نیست به بازی آن سوراخ.

یکی دیگر از چین و چروک خوردن ؟ ماساچوست به طور موقت ممنوع استفاده از چرخ دستی گلف برای تشویق اجتماعی فاصله در حالی که رود آیلند است.

WCVB-تلویزیون گزارش این دوره درخواست گلف بازان از ماساچوست به دنبال قوانین — و تا کنون پلیس نداشته اند اقدام به اجرای قانون است.

روز یکشنبه دولت گزارش 4 اضافی COVID-19 کشته و 285 مورد جدید آوردن دولت را در مجموع به 422 مرگ و میر و 11,274 موارد است.

تعداد افراد بستری شده مبتلا به این بیماری بود 283 از 292 روز قبل.

___

ورمونت

مقامات بهداشتی با استفاده از پاپ آپ در سایت برای افزایش تعداد Vermonters تست شده برای coronavirus.

در روز شنبه حدود 150 مراقبت های بهداشتی کارگران اولین پاسخ دهندگان و مراقبت از کودک حرفه ای مورد آزمایش قرار گرفتند در یک پاپ آپ سایت, خارج, دولت بهداشت و درمان آزمایشگاه در کولچستر. هیچ یک از کسانی که دریافت آزمايشات علامتی.

اضافی pop-up سایت ها در حال برنامه ریزی برای Bennington برتلبرو و هارتفورد اواخر این هفته.

پاپ آپ درمانگاه ضروری هستند اگر دولت قصد دارد برای دیدار با رژیم صهیونیستی است. Phil اسکات هدف از اجرای 1,000 آزمون در روز, ورمونت, سلامت, سخنگوی وزارت چاد اسپونر گفت WCAX-تلویزیون.

“این واقعا مهم است بنابراین ما می تواند ردیابی که مثبت و که آنها ممکن است در تماس با” اسپونر گفت. “آنها به دنبال برای دیدن اگر وجود دارد جیب این است که ممکن است در افرادی که در حال نشان دادن هیچ نشانه ای.”

روز یکشنبه ورمونت وزارت بهداشت گزارش شش جدید موارد مثبت از coronavirus در مجموع 927. تعداد کل مرگ و میر ایستاده بود بدون تغییر در 53.

___

نیوهمپشایر

دندانپزشکان و بهداشت دهان و دندان می تواند شروع به بازگشایی در این هفته تحت قوانین جدید طراحی شده برای محافظت از آنها و بیماران خود را از ویروس.

در حالی که شیوه های دهان و دندان بودند هرگز دستور بسته شدن در نیوهمپشایر دولت انجمن دندانپزشکی توصیه می شود اعضای آن به توقف همه اما اورژانس. روز جمعه رژیم صهیونیستی است. کریس Sununu دفتر منتشر شد دستورالعمل اجازه می دهد آنها را به سر تمرین.

مجازی, پارتی

شیوع مجبور دموکرات در نیوهمپشایر به برگزاری سالانه خود را سیاسی کنوانسیون آنلاین شنبه.

بیش از 3000 نفر وارد شده به تماشا و شرکت در این رویداد که شامل یک سخنرانی با گرجستان دموکرات استیسی آبرامز. چندین نامزد برای اداره عمومی و انتخاب مدیران نیز به اشتراک گذاشته اند ،

پارتی, مقامات می گویند این اولین بار است که یک دولت برگزار کرده مجازی کنوانسیون.

همانطور که از شنبه بیش از 3000 نفر در نیوهمپشایر به حال آزمایش مثبت برای ویروس, افزایش 71 از روز قبل. شده اند وجود دارد حداقل 131 coronavirus مربوط به مرگ و میر در کشور با 10 مرگ و میر گزارش روز شنبه.

____

کنتیکت

اعضای یک گروه مشورتی در کاهش کانکتیکات coronavirus خاموش شدن ناگهانی وزن چه باید بکنید در مورد مدارس.

این بازگشایی کانکتیکات گروه مشورتی برنامه ای برای دیدار شنبه برای بحث در مورد وضعیت سیستم آموزش و پرورش و توانایی خود را برای بازگشایی شده است.

کانکتیکات مدارس دولتی بسته مارس 17.

اواخر ماه گذشته لمانت یک دموکرات اعلام کرد قصد دارد برای شروع به تدریج لغو محدودیت در کسب و کار و فعالیت.

کانکتیکات مقامات منتشر دقیق پروتکل جمعه چگونه رستوران, خرده فروشی, فروشگاه, سالن مو و دیگر کسب و کار می تواند بازگشایی ابتدا ممکن است 20. لمانت تاکید شده است که آنها را مجبور به بازگشایی اگر آنها احساس نمی آماده شده است.

همانطور که از شنبه, کانکتیکات گزارش شده بود بیش از 2900 مرگ و میر ناشی از COVID-19 ویروس با برخی از 1300 نفر در حال حاضر در بیمارستان بستری ایالت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de