شهر واتیکان — پاپ فرانسیس است هشداردهنده بدبینی به عنوان بسیاری از مردم از ظهور coronavirus مستندات به ضجه و زاری کردن که هیچ چیز هرگز همان خواهد شد.

در طول توده در کلیسای سنت پیتر به wwe یکشنبه فرانسیس اشاره کرد تمایل به می گویند “هیچ چیز را به عنوان قبل از.” این نوع از تفکر فرانسیس گفت: تضمین می کند که “یکی از چیزهایی که قطعا نمی بازگشت امید است.”

او در زمان به وظیفه خود کلیسا برای خود تکه تکه شدن آن گفت: باید با هم بکشید.

“جهان می بیند محافظه کاران و ترقی خواهان” اما به جای همه “فرزندان خدا” او گفت:, گفتن وفادار به تمرکز بر آنچه آنها را متحد می سازد.

“در این گیر چگونه اشتباه خودشیفتگی است” فرانسیس گفت: “تاسف خوردن “تمایل به فکر می کنم تنها از ما نیاز به توان بی تفاوت نسبت به کسانی که از دیگران و به اعتراف خود ما ضعف و اشتباهات است.”

“در این لحظه در تلاش زیادی از شروع دوباره, چگونه مضر است بدبینی تمایل به دیدن همه چیز در بدترین نور و به حفظ و گفت که هیچ چیز را بازگشت به قبل است!” پاپ گفت. “وقتی کسی فکر می کند این راه یکی از چیزهایی که قطعا نمی بازگشت امید است.”

چند ده وفادار با پوشیدن ماسک و یک به یک پیو با حضور در این مراسم به عنوان بخشی از اقدامات ایمنی برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

در حالی که واتیکان دوباره باز کلیسای به گردشگران رتبه-و-فایل وفادار هنوز هم مجاز نیست و در عین حال به حضور توده های مردم در جشن های پاپ برای ترس از ازدحام.

در یک پیام ویدئویی برای پنطیکاست خدمات به رهبری کلیسای انگلیکان رهبر جاستین ولبی اسقف اعظم کانتربری فرانسیس صحبت کرد که چگونه در طول همه گیر مردم نیاز به نگه داشتن یک فاصله امن از هر یک از دیگر.

“در عین حال ما نیز به درک شاید بهتر آنچه که دیگران در حال تجربه. ما گرد هم آورده شده است با ترس و عدم اطمینان است.”

فرانسیس تشویق نماز برای کسانی که باید را “پیچیده و فشار تصمیم گیری” که او گفت: باید با تمرکز بر سرمایه گذاری در “بهداشت و درمان اشتغال و رفع نابرابری و فقر است.”

“در حال حاضر به عنوان قبل از هرگز ما نیاز به یک چشم انداز غنی از بشریت است. ما نمی تواند شروع دوباره با رفتن به ما خودخواه دستیابی به موفقیت بدون مراقبت در مورد کسانی که خود را” پاپ گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im