پاپ خواستار همبستگی میان ویروس اندوه

رهبر کاتولیک های جهان برای همبستگی در سراسر جهان برای مقابله با “دورهای چالش” مطرح شده توسط این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان مسیحیان جشن انفرادی عید پاک یکشنبه, ترکیب, شاد, جشن روز با غم و اندوه بیش از تلفات این ویروس در حال حاضر گرفته شده است.

خانواده هایی که به طور معمول حضور توده صبح در عید پاک خود را بهترین و بعد از پیوستن به دوستان برای جشن ناهار ماندم, به در خانه.

پست های بازرسی پلیس در اروپا و بسته کلیساها در سراسر جهان مجبور وفادار به تماشای عید پاک خدمات آنلاین و یا در تلویزیون.

چند خوش شانس رومیان با حضور جمعی از بالکن مشرف بابا Emerenziana کلیسا در شمال تریسته محله ای که در آن یک کشیش جشن پشت بام باز-سرویس هوایی.

“ما احساس می کنیم نزدیک به یکدیگر با وجود این فاصله” اهل بخش لوکا Rosati گفت: از بالکن. “ما می توانیم از تجربه در اینجا آنچه ما به طور معمول تجربه در داخل کلیسا به عنوان یک جامعه است.”

در محوطه کلیسای مقبره مقدس که در آن بسیاری از مسیحیان معتقدند که عیسی مسیح مصلوب شد و entombed اسقف اعظم Pierbattista Pizzaballa خواست مؤمنان را دلسرد نمی شود.

“پیام عید پاک است که زندگی با وجود همه پیروز خواهد شد” گفت: Pizzaballa گفت: در جمعی با حضور چند روحانیون با خیابان های اطراف شهر عاری از زائران و فروشندگان.

در واتیکان فرانسیس توده در جشن تا حد زیادی خالی کلیسای سنت پیتر با یک تعداد انگشت شماری از نشانه های مومن, نشسته, هر پیو و و گروه کر “Kyrie” سرود طنین بخشیدن لخت کف سنگ مرمر.

به طور معمول, میدان سنت پیتر می شود غرق در گل های تازه برای عید پاک با گل های لاله و ارکیده تزئینات پیازا این تفرجگاه در یک شورش از رنگ به تاکید عید پیام زندگی و تولد دوباره زیر مصلوب شدن مسیح است.

در این سال, اما, cobblestoned پیازا لخت بود. پلیس موانع ringed مربع مسدود کردن ده ها هزار نفر که به طور معمول گله را به گوش توده پاپ و موقع ظهر “Urbi et Orbi” گفتار و برکت “به شهر و جهان است.”

فرانسیس به جای ماند در داخل خانه تأکید تنهایی برای مقابله با تمام بشریت در میان مستند سفارشات برای جلوگیری از سرایت.

در عید پاک, آدرس فرانسیس خواست رهبران سیاسی به ارائه امید و فرصت برای میلیون ها نفر از تازه بیکاری و خواست اتحادیه اروپا به ویژه به گام تا “دورهای چالش” مطرح شده توسط COVID-19 که زده ایتالیا و اسپانیا و دیگر کشورهای عضو اتحادیه اروپا.

“پس از جنگ جهانی دوم این معشوق قاره قادر به افزایش دوباره با تشکر از بتن روح همبستگی است که آن را فعال کنید برای غلبه بر رقابت های گذشته,” او گفت:. “این یک زمان است برای خود centreedness چرا که چالش مواجه هستیم این است که به اشتراک گذاشته شده توسط همه بدون تمایز بین افراد.”

وی وفادار به دعا برای بیمار مرده و سالمندان به تنهایی. و گسترش خود را در افق گفت: تحریم های تسکین بدهی آمرزش و آتش بس برای آرام کردن درگیری ها و بحران های مالی در سراسر جهان است.

فرانسیس’ تنها توده بود که تکرار شد در سراسر جهان کلیساها یا بسته و یا برای چند هنوز باز مجبور وفادار به عمل اجتماعی فاصله.

در اصل منتشر پاپ خواستار همبستگی در میان غم و اندوه ویروس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de