پست جدید ماه تعطیلات Mathis

[email protected] (تعطیلات Mathis)

مردم وجود دارد شما می خواهم به فکر می کنم مثل و مانند شاید دلیل این که شما تصور کنید وجود دارد یک زندگی بهتر در دسترس در دانستن اینکه چه چیزی می دانند. در اولین روز پس از ماه جدید برج حمل شما می توانید مطمئن شوید که همه شما می خواهید در دسترس است از خود دانش فعلی دولت است. وقت که مایل بودید هر کس دیگری. استفاده از آنچه شما است.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19). در میان راه های موثر به مردم اجازه می دانم که شما مراقبت است همچنین ساده ترین راه — به آنها بگویید. شما ممکن است شناسایی به عنوان یک شاعر, اما زمانی که شما صحبت می کنند به سادگی از قلب شما خواهد بود به هر حال.

برج ثور (20 آوریل-مه 20). همه را رها دفاعی برای حل یک مشکل است. چیزی را اشتباه رفت و به همین دلیل مشروع هستند که سوالات را پاسخ داده و با کمی سر و صدا و معاملات آینده خواهد شد بسیار بهتر از وجود دارد.

برج جوزا (21 مه-ژوئن 21). وجود دارد یک هنر به دانستن آنچه که به درک. به اعتباری که علت آن برای تلفن های موبایل مانند یک کار ساده اما در واقع طول می کشد حسابداری عمیق تر از آنچه که مشاهده می شود از این سطح.

سرطان (22 ژوئن-ژوئیه 22). بازیگوشی یک ویژگی شما دارای هیچ مهم نیست چه چیز دیگری در جریان است در اطراف شما. هنگامی که شما را که کیفیت به طور معمول به موقعیت های جدی آن خواهد شد که یک تحول اثر است.

لئو (جولای 23-Aug. 22). استفاده از محدودیت حافظه انسان به نفع خود ساختمان لحظات کلیدی. مردم را به یاد داشته باشید پنج دقیقه اول برخورد و آنها را به یاد داشته باشید برجسته و/یا نقطه کم است.

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22). جامعه ارزش عمل بیش از تفکر. اگر شما توسط خودتان به دعا کمون و ارتباط با عرصه های مختلف به شما خواهد شد غنی شده تا زمانی که شما انتظار نداریم که هر کس دیگری به درک.

برج میزان (Sept. 23-Oct. 23). اختصاص همه چیز را به نقاط قوت خود را و اجازه دهید بقیه مراقبت از خود. آن را احساس خودخواه, تا زمانی که شما رسیدن به این ایده که شما شادی و بهره وری منجر به شادی و بهره وری از دیگران است.

برج عقرب (Oct. 24-Nov. 21). حکمت باستان را نشان می دهد منظور این است که: غرور سقوط است. بنابراین به عنوان شما شاهد اعلام این اغراق کردن سینه مباهات و موضع گیری آن را به عنوان نشانه خود را به کنار به اتاق را برای اجتناب ناپذیر است.

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21). شما اجازه دهید مردم می دانند که آنچه شما نیاز دارید. شما از آنها بخواهید آنچه آنها نیاز دارند ، این عمل ساده و احترام متقابل و خدمات خواهد شد در ریشه همه روابط خوب امروز.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19). شما ممکن است نرم افزار در برخی از نقطه, اما زمان خود را, از, وضعیت در تلاش به شما اجازه می دهد خلوص نیت و آزاد شما را به بیان خود را در راه دقیق شما ترجیح می دهند به جای راه که می پردازد.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18). برای یک لحظه شما را ترک نگرانی از زندگی روزانه وضعیت و هویت پشت به کشش قلب و روح خود را به یک بی حد و حصر قلمرو معنوی. این خواهد بود که لحظه ای که پوست شما.

برج حوت (اسفند. 19-March 20). شما چیزی برای نشان دادن جهان امروز است. آن را آسان برای مردم برای رسیدن به چیزی که شما آنها را می خواهید بدانید. وقتی که می آید به تاثیر این ادعا یک لحظه تمرکز است نیمی از نبرد است.

امروز تولد (مارس 25). شما را پر کنید خود را در نقش های مختلف مانند یک سوپراستار زیر اما چند قوانین. یکی از آنها این است که به گوش دادن بیش از شما صحبت یک عادت است که باز خواهد شد جهان به شما. روابط تعمیق کار می شود جالب تر و پر سود و ماجراهای اتفاق می افتد چرا که مردم تصمیم می گیرید شما یکی از آنها می خواهید به ماجراجویی با. دلو و سرطان می پرستمت. تعداد خوش شانس خود را در حال: 33, 3, 31, 39 و 45.

نجوم سوال: “من لئو نوشت که مورد بی یار. شما به من گفت که موفقیت بهترین انتقام است. من که اما من نمی توانم ایجاد موفقیت یک شبه. ذهن من باید بازی کلاهبرداری در من در حال حاضر به دلیل اینکه unfriended تبدیل شده پشتیبان من فکر می کردم. من فکر می کنم در مورد آن در حال انتظار برای یک چراغ راهنمایی برای تغییر و یا یک جلسه برای شروع. من در حفظ و تعجب که چرا این افراد را انتخاب کنید به من یا من از آنها بدم میاید. به من کمک توقف!”

این کمی احساس درد به شما که زخم خود را lionesque غرور و افتخار است. اما در نظر بگیرید که چگونه بعید است که هر کسی دیگری را با توجه به چه کسی است و یا نیست خود را در لیست دوستان مجازی. همچنین شما احتمالا احساس می کنید که خود سخاوت باید سپر شما از چنین پستی. متاسفانه تا زمانی که شما انسان هستند وجود خواهد داشت متناوب اجتماعی ناراحتی و درد به روند. شما لازم نیست برای اضافه کردن به آن در حال بی رحمانه به خودتان و drudging این موضوع در هر لحظه یدکی. دیدن این عادت ذهنی برای آنچه در آن است: شما در شما خشونت است. به سادگی کشیدن آن را. های مختلف پشتیبان گیری فکر و استفاده از آن به جای. شما می توانید و باید انجام دهید این به حرکت در زندگی خود را.

افراد مشهور پروفایل: علاوه بر اینکه برنده جایزه بازیگر و تهیه کننده سارا جسیکا پارکر است که او پس از وضع حمل, خورشید, عطارد و زهره در انرژی بالا علامت برج حمل است و طراح پشت SJP نام تجاری. از آن آغاز شده به عنوان یک کفش خط و در حال حاضر شامل رایحه و بیشتر. کارآفرینی ماه برج جدی حکومت آسمان در روز پارکر تولد همراه با چند تن دیگر سختکوش زمین نشانه هایی است.

نوشتن تعطیلات Mathis در HolidayMathis.com.

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

آخرین به روز رسانی: چهار شنبه, فوریه 26, 2020 22:32:31 -0800

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im