بیش از حد بسیاری از گلدان مغازه ها هم خوشه می تواند منجر به بزرگسالان بیشتر کشیده به علف هرز جدید شاهدانه کمیسیون بررسی هشدار می دهد.

گلدان پانل “پایه بررسی و ارزیابی” به نقل از یک مطالعه نشان داد که افزایش در گلدان استفاده در میان بزرگسالان که به زندگی “در 18 مایلی از فروشگاه و استفاده مکرر” افزایش در میان کسانی که “در 0.8 کیلومتر از یک فروشگاه است.”

این گزارش در ادامه برای اضافه کردن که “نظارت دقیق از اثرات حشیش فروشگاه های خرده فروشی تراکم باقی می ماند مهم است.”

این بررسی همچنین می گوید سنگین گلدان کاربران مایل به پرداخت بیشتر برای حقوقی علف های هرز, اما یک افزایش در قیمت ها می تواند فشار آنها را به بازار سیاه است.

“سنگین شاهدانه کاربران گزارش حساسیت بیشتری به قیمت” با توجه به “پایه بررسی و ارزیابی” از دولت قانونی علف های هرز در ماساچوست است.

گزارش ظ توسط دولت شاهدانه کنترل کمیسیون نقل از مطالعات از سراسر کشور و در سراسر جهان در اشاره به روند برای گلدان purveyors و قانونگذاران را در نظر بگیرید از جمله:

  • فروش در حال رشد از طریق سقف با $394.3 میلیون در فروش ناخالص از نوامبر سال 2018 به ماه مشابه در سال گذشته است.
  • 371,596 گلدان گیاهان شده است “از نظر قانونی تولید شده” برای بزرگسالان بازار در طول همان دوره است.
  • “جوانه” در حال بالا فروشندگان و کنسانتره با بالاترین THC قدرت در خط بعدی.
  • و در پیدا کردن کلید, حقوقی, علف های هرز ترجیح داده بود به غیر قانونی گلدان — تا زمانی که قیمت همچنان معقول است.

گلدان طرفدار جیم Borghesani یک رهبر 2016 شاهدانه قانونی مبارزات انتخاباتی و در حال حاضر یک مشاور گفت: صنعت باید همچنان برای پیدا کردن یک “تعادل است.”

او گفت: گلدان پانل به روز رسانی خوش آمدید, اما آن را خیلی زود به بگویید که چگونه قانونی علف های هرز در حال کار در ماساچوست — اما آن را به یک جامد شروع می شود.

“آن را نشان داده است که مردم مایل به پرداخت بیشتر برای یک تجربه خرید امن,” Borghesani گفت. “عرضه خواهد شد و در نهایت برابر تقاضا اما ما هنوز وجود ندارد.”

او گفت: ترس از جوانان قادر به خرید حقوقی علف های هرز را تا کنون افشا و خنثی شده است. او همچنین گفت: نمایندگان مجلس باید فکر می کنم دو بار در مورد افزایش مالیات هر قانونی و علف های هرز فروش. حشیش مصرف کنندگان در حال حاضر پرداخت 6.25% مالیات فروش و 10.75% مالیات مالیات غیر مستقیم. برخی از شهرستانها و شهرهای رویه در 3% مالیات محلی.

وجود دارد بیش از 30 خرده فروشی گلدان مغازه در ماساچوست اما هیچ کدام در کمبریج یا بوستون. است که در مورد تغییر و زمانی که گلدان تصویر شروع به پر کردن. در حال حاضر گلدان گزارش مطالعات نشان می دهد به طور متوسط فروش در هر گلدان کاربر در حدود $40.

“اما وجود دارد خطوط در برخی از این گلدان مغازه ها در حال حاضر” Borghesani اضافه شده است. “برخی از این اماکن در حال انجام 12 میلیون دلار ارزش فروش در ماه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de