پور از یک پاینت از اونا: تک مرز مرده است

خوش آمدید به دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن از maclean’s سیاست خودی عضویت در خبرنامه. ثبت نام برای دریافت آن را تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را.

تک tapped out. اواخر یکشنبه شب گلوب و ایمیل را شکست داستان که تک منابع خواهد برداشت آن پیشنهاد مرزی نفت ماسه معدن پس از ماه ها جنجال. $20 میلیارد دلار پروژه شده است flashpoint بین آلبرتا برتر جیسون کنی و دولت فدرال به عنوان کنی خواستار جاستین ترودو به معدن و هزاران شغل این امر ایجاد یک واقعیت است. اما حتی اگر دولت تصویب معدن (نبود یک چیز مطمئن است اما وزرای کابینه فدرال بودند و انتظار برای تصمیم گیری در سه شنبه) این امر تنها منجر به یک نبرد بین آب و هوا فعالان و 260,000-بشکه در هر روز پروژه. با استناد به فضای سیاسی در اطراف محیط زیست آب و هوا بحث تک تصمیم به کاهش ضرر و زیان خود را.

صحبت از کسانی که آب و هوای… پس از دو هفته خوش بینانه پیام مورد بحث و آشتی با ملت جاستین ترودو داد در مورد چهره کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه sternly خواستار پایان راه آهن محاصره است. اما کمی تغییر بر روی زمین بیش از آخر هفته. RCMP گفت: آنها را به طور موقت خود را نزدیک پاسگاه در مرطوب’suwet’en خاک در B. C. اما که شاخه زیتون را کمی دلجویی از مرطوب’suwet’en ارثی ستاد که در اعتراض به چند میلیارد دلاری خط لوله گاز پیشنهادی برای اجرا از طریق زمین های خود را. در ضمن در انتاریو استانی پلیس دستور داد Tyendinaga Mohawk نزدیکی Belleville که مرحله بندی خود همبستگی در اعتراض پس از Feb. 6 و فلج کانادا راه آهن سیستم به پاره کردن خود را در محاصره نیمه شب روز یکشنبه و یا در صورت تحقیق و تفحص و اتهامات ممکن است. و در ونکوورجدید, همبستگی اعتراض بر خاست تا به بلوک دیگر از راه آهن برای چند ساعت در روز یکشنبه هر چند که جمعیت پراکنده هنگامی که پلیس در خدمت آنها دستور سفارش در 4 p. m.

در maclean’s, Paul چاه تحليل جمعه اعلام در تضاد کامل با نخست وزیر روز شنبه تماس بگیرید و برای آرامش:

حتی زمانی که من پیش بینی روز سه شنبه این اتفاق می افتد (“خواهد ترودو همیشه مشتاق برای قرار دادن صبر و شکیبایی پیش از هموار عملکرد شبکه حمل و نقل?… [I]t نخواهد بود اولین بار در این دولت خود بلعیده کل”) من تصور فلیپ فلاپ را حداقل چند هفته. و مطمئنا در طول یک نمایش از صبر و شکیبایی باید موضوع اگر چیزی ندارد اگر وجود دارد هر گونه امید و اعتقاد داشتند که وجود دارد چنین چیزی به عنوان ماده ای که این دولت نیست کاملا تقلیل به یک توالی از نقاط صحبت کردن و داوطلب, ارتش اجتماعی-رسانه cheerleaders. زمانی که مکنزی پادشاه تصمیم گرفت در نوامبر 1944 به پیاده سازی خدمت سربازی آن را دو سال و نیم پس از یک رفراندوم ملی به او حق به انجام این کار. من که زندگی مدرن سریع تر است اما چهار روز ؟

سیاست wonks میشیم dronk. این آخر هفته مترقی حزب محافظه کار انتاریو برگزار شد سالانه سیاست کنوانسیون در آبشار نیاگارا. در این سال آن را به مراتب بزرگتر امر از نام نشان می دهد. برای یک طرفدار اتحادیه معترضان بسیج در خارج از مرکز کنوانسیون ریخته گری سایه بیش از همه حزب محافظه سرگرم کننده و یادآوری در مورد ادامه حملات مؤثر مدارس در سراسر استان است.

در حالی که بسیاری از این کنفرانس بود که به روی عموم بسته شده و رسانه ها (خانه رهبر پل Calandra و گفت: می خواستم برای نگه داشتن سیاست مذاکرات “درون خانوادگی”), برتر داگ فورد با استفاده از تعطیلات آخر هفته به عنوان یک فرصت برای اعلام مجدد انتخابات برای 2022. “شغل خوب و امن خیابان و یک دولت است که کار را برای مالیات دهندگان نه راه دیگری در اطراف” فورد گفت: در سخنرانی خود. “دوستان من 2022 کمپین امروز شروع می شود.”

در واقع این رویداد آنقدر محکم زخم که یک گارد امنیتی brusquely سعی در قطع زنده آمار توسط CBC News خبرنگار مایک کرولی. کرولی حرفه ای که تا کنون بارها و بارها به سمت پا نگهبان را امتحان کنید و در پایان جملات خود را. اما قبل از اینکه متنفر می تواند شروع یک شمع مناسب در کرولی (هنوز هم بسیار حرفه ای!) روشن وضعیت در توییتر

“لطفا توجه داشته باشید: هیچ مدرکی نگهبان اقدام شد سفارشات از @OntarioPCParty. من اعتقاد دارم که او با این نسخهها کار برای @sccniagara مرکز کنوانسیون. یک حزب رسمی در نهایت او را به نام خاموش. دو نفر برتر فورد کارکنان بالا به سرعت عذرخواهی کرد به من گفت: آن را نمی باید اتفاق افتاده است.”

داستان دو اتاق های هتل ها. یکی از آخرین چیزی در مورد اینکه چرا در این سال کنفرانس اهمیت بیشتری نسبت به بسیاری از: ارائه یک فرصت بزرگ برای فدرال محافظه کار به رهبری نامزدها برای جمع آوری امضا و جمع آوری کمک مالی از 1,000-عجیب و غریب نمایندگان که ثبت نام برای حضور در این رویداد. (یادآوری: به نظر می رسد فدرال رای گیری نامزدهای نیاز 300.000 دلار و 3000 امضا از سراسر کشور.) جلو دونده پیتر مککی و ارین اوتول برگزار شد دوئل “مهمان نوازی سوئیت” در شب جمعه به معنای واقعی کلمه در سراسر سالن از یک دیگر در آبشار نیاگارا ماریوت هر دعوت حزب خودی به ممزوج شدن بیش از جریان آزاد الکل. مرلین Gladu برگزار شد او شب بعد احتمالا برای هر کسی که hungover پس از اولین. Underdog نامزدها مانند ریک پترسون رودی Husny ریچارد Décarie و Leslyn لوئیس نیز حضور داشتند هر چند ما هیچ دلیلی برای باور کردن آنها ارائه شده تا حد مشروبات الکلی.

Au contraire! پس از نیاگارا قرار ملاقات گذاشتن پیتر مککی به یک مصاحبه طولانی به اوان جزایر در CTV را سوال دوره صبح روز یکشنبه. در میان توضیحات در چندین مواضع (مالیات بر کربن: بلكه pro-choice: آرى vigilante عدالت: meh?), جزایر فشرده مک کی در حد متوسط است. در پاسخ مککی رفت و در 30 ثانیه بلند, فرانسوی, ولگردی و قانونی شکنی در حالی که جزایر gamely موجود پوزخند او. “آن را مانند یک عضله اوان” MacKay خلاصه تا گرفتن یک نفس در انگلیسی. “من شده اند زبان فرانسوی به میزان زیادی در طول چهار سال گذشته است. مشغول به کار در یک شرکت حقوقی در تورنتو وجود دارد بسیار کمی مناسبت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>