پاول: بازیابی ممکن است شروع تابستان به احتمال زیاد خواهد شد آهسته

واشنگتن — فدرال رزرو صندلی جروم پاول ابراز خوش بینی یکشنبه که اقتصاد ایالات متحده می توانید شروع به بهبود یافتن از یک ویرانگر رکود در نیمه دوم سال با فرض coronavirus نمی فوران در موج دوم. اما او پیشنهاد کرد که بهبودی کامل نمی شود به احتمال زیاد ممکن است قبل از ورود واکسن.

در مصاحبه با CBS “60 دقیقه” پاول اشاره کرد که اقتصاد اساسا سالم قبل از ویروس زده به طور ناگهانی و گسترده کسب و کار خاموش شدن ناگهانی و ده ها میلیون نفر از اخراج. پس از شیوع این بیماری شده است موجود گفت: اقتصاد باید قادر به دوباره بجای اول برگشتن “قابل ملاحظه است.”

پاول ارائه شده به طور کلی مثبت پیام در حالی که هشدار دهنده است که آن را بسیار طولانی را برای اقتصاد به دست آوردن مجدد سلامت خود را از آن گرفت و آن را به سقوط با سرعت خیره کننده.

“در دراز مدت و حتی در میان اجرای” رئیس گفت: “شما نمی خواهید به شرط بندی در برابر اقتصاد آمریکا. این اقتصاد را بهبود می یابند. و این بدان معناست که مردم را به بازگشت به کار. بیکاری خواهد شد پایین. ما از این طریق دریافت کنید.”

پاول با اشاره به این که رکود نبود یک نتیجه از دیرینه مالی ناپایداریهای مانند مسکن بحران و بیش از حد ریسک پذیری در میان بانک ها که مشتعل رکود بزرگ. بلکه آن را ناشی از یک رویداد خارجی — یک بیماری همه گیر — که نیاز به خاموش کردن اقتصاد است. که ممکن است معنی او گفت که “ما می توانیم بازگشت به یک اقتصاد سالم و نسبتا به سرعت.”

در این میان هر چند کارگران آمریکایی در حال پایدار خود را بدترین بحران در دهه. بیش از 36 میلیون نفر باید کاربردی برای مزایای بیکاری در دو ماه پس از coronavirus اول کسب و کار مجبور به بستن و کوچک کردن خود حقوقی واجد شرایط. نرخ بیکاری در 14.7% است که بالاترین سطح از رکود بزرگ است و به طور گسترده ای انتظار می رود بسیار بالاتر است.

پاول همچنین پایین مقایسه به افسردگی است. در حالی که تصدیق کرد که بیکاری می تواند اوج نزدیکی افسردگی بالا از 25% او اشاره کرد که بانک های ایالات متحده به مراتب سالم تر در حال حاضر که بانک مرکزی و دیگر بانک های مرکزی بسیار بیشتر قادر و مایل به دخالت به تقویت اقتصاد از آنها در دهه 1930 ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de