قدرت پخش هستند pols’ سرگرمی های مورد علاقه

ماساچوست تولید کرده است سهم خود را از دولتمردان برجسته — از جان آدامز و جان هنکاک به JFK به نام اما چند. تاریخ ما حلقه قدرتمند با سخنرانی در سراسر مشترک المنافع دفاع از آزادی و عدالت و حقوق ما مردان همکار.

و پس از آن وجود دارد که زیر مجموعه ای از بنده های عمومی جمعیت ایم که honed جسارت به یک هنر خوب است. بدون شک خانواده خود را همیشه با ما بوده است اما ما با سه جمله مثال های امروز است.

برای اولین بار: سابق مجلس Sal DiMasi هنگامی که یک نیروی محسوب می شود در Beacon Hill, تا زمانی که او به اعدام محکوم شده در فدرال به اتهام فساد در سال 2011. پس از گذراندن پنج از هشت سال حبس او به دنبال بازگشت به خانه دولت به عنوان یک لابی گر. وزیر امور خارجه ویلیام گالوین را رد کرد و درخواست خود را بر اساس آن اعتقادات در فدرال فساد و اخاذی اتهامات عنوان شده علیه.

اما DiMasi بود منصرف و در روز پنج شنبه او پاک شد برای ثبت نام به عنوان یک لابی گر برتر قاضی دادگاه رابرت گوردون که لغو گالوین تصمیم گیری است.

جان کلام — اگر قوه مقننه در نظر گرفته شده به اعتقادات در اتهامات جنایی فدرال زمینه را برای رد صلاحیت خودکار از لابی گری در دولت آن را باید به صراحت ذکر شده آن دسته از جرایم به عنوان محرک برای حرکت قانونی.

این تصور که یک قانونی نیاز بدن به طلسم از جرایم خاص که نگه داشتن یک فرد از لابی نمایندگان مجلس است یک چیز است که یکی را به این فنی به عنوان یک پیروزی دامان دیگری است.

گالوین نمی دادن و گفت: او تجدید نظر شود. ما انتظار داریم که DiMasi نمی خواهد ترک هر دو.

اگرچه دانشگاه ماساچوست جمهور مارتی Meehan سمت چپ سالن های مقدس از کنگره در سال 2007 او هنوز هم دارای یک پل غریزه را برای خود حفظ.

میهن با حقوق و دستمزد $602,500 در سال اعلام کرد UMass سیستم “در حالت زنده ماندن” در میان coronavirus بیماری همه گیر. او البته تنها ردیف بالا UMasser با خوراکی های روی کیف پول, اما او با داشتن یک مورد از بخارات. به عنوان بیکاری خلیج Staters می توانند گواهی دهند اگر شما در حال ساخت $602,500 شما در حالت زنده ماندن. شما هنوز هم می توانید مدیریت یک مبارزه غذا اردک confit و بی پروا شیراز.

و در نهایت دیابت الیزابت وارن — سابق مجلس که متعهد به مبارزه برای ما و سپس در زمان خاموش به مبارزات انتخاباتی برای ریاست جمهوری.

پس از لغزش در پای صندوق های رای او در نهایت متمایل دموکراتیک اولیه مسابقه. اما بسیاری اتفاق افتاده است جو بایدن اعلام کرد او را به انتخاب یک زن به عنوان یک همسر در حال اجرا. تظاهرات و ناآرامی های پس از کشتن جورج فلوید در دست یک مینیاپولیس افسر پلیس را برانگیخت خواستار نژادی و عدالت و بسیاری را تحت تاثیر قرار بر بایدن نیاز به معاون ریاست جمهوری انتخاب می شود یک زن سیاه و سفید.

سناتور. ctq یک بار یک مدعی برای نامزدی حزب دموکرات را حذف خودش از در نظر گرفتن بایدن را در حال اجرا همسر گفت که معاون سابق رئیس جمهور باید با قرار دادن یک زن از رنگ در بلیط.

و پس از آن وجود دارد وارن در همان کشور شاهد همان تظاهرات شنیدن همان سخنرانی. گفتن Rachel Maddow که باید بایدن درخواست خود را به شماره 2 او می گویند بله.

که برخی از trifecta. اما به عنوان بسیاری از آنها گفت: — اینها زمان های عجیب و غریب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de