نخست وزیری برنده ‘بدبختی’ نبرد

سابق AFL ستاره تام بوید باز کرده است تا در مورد نبرد با افسردگی بالینی که درخواست بازنشستگی خود را از ورزش حرفه ای در سال 2019.

بوید برنده یک AFL نخست وزیری با غرب Bulldogs در سال 2016. او موفق هشت نشانه و سه گل در این تیم 22-نقطه Grand پیروزی نهایی بیش از سیدنی قوها در MCG.

به عنوان شماره یک پیش نویس انتخاب بر یک میلیون دلار در هر فصل همه چیز به ظاهر در حال سقوط را به محل برای جوان پایی ستاره اما مداوم سلامت روان نبرد آورده و کار خود را به یک زودرس نتیجه گیری. در ماه جولای سال 2017, Boyd شد با افسردگی بالینی تشخیص داده و پا به دور از ورزش به دنبال کمک.

سابق غربی Bulldogs ستاره توضیح داد: در AFL رسانه های سری آخرین بار گریه کردم تاثیر بی خوابی تا به حال در سلامت روانی قبل از تشخیص.

“من نشسته است و من می خواهم شده است با مسائل واقعی با بی خوابی برای یک تعداد هفته در آن مرحله” بوید گفت.

“آنچه شما را به انجام این است که اولا آنها درمانی شما و به طور کلی آن را لذت بخش را به عنوان برخی از خواب دارو چنان قدرتمند است که در صبح شما را از خواب بیدار و به شما احساس بد و تقریبا hungover از اثرات ناشی از دارو است.

Tom Boyd in 2019.
media_cameraتام بوید در سال 2019.

خود را پایی ثابت در KAYO پیش از مسابقات زنده از بازگشت به زودی. سازمان دیده بان کلاسیک جنگ از 60s به امروز docos اخبار و بیشتر. جدید به Kayo? خود را محاکمه رایگان 14 روز و شروع جریان فورا >

“یکی دیگر آنها شما را به انجام است که شما نشستن در یک صندلی در کنار تخت خود را و بگو:” نشستن در صندلی تا زمانی که شما شروع به چرت زدن به رختخواب خارج شدن از رختخواب و اگر شما نمی توانید خواب تکرار آن است.’ که بخشی از تلاش برای مته سوراخ کردن مغز خود را به خواب.

“در روز سهشنبه است و من می خواهم نوع رو به پایان افسار من, من می خواهم از دست رفته یک زن و شوهر از بازی بود اما در اصل همه ناشی از عدم توانایی به خواب.”

بوید می دانستند او قادر به ادامه رقابت با این ناراحت کننده وضعیت روانی و تصمیم به تماس با روانشناس لیزا استیونس برای راهنمایی و کمک کند که در حقیقت ثابت به یک نقطه عطف مهم برای فوتبالیست جوان.

“من می توانم درک چرا من احساس بدی در مورد خودم. هر کس در زندگی من است که به من گفتن چقدر خوب من آن را کردم اما من 100 درصد بدبختی” بوید توضیح داد.

“من نمی توانستم بازی در آخر هفته. اگر به من کمک کنید … من نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد بعدی.

“این اولین بار در زندگی من من در واقع او را به نام و به طور خاص برای کمک خواسته. من گفتم: “لیزا من نمی توانم بازی در آخر هفته. البته, او, او, او گفت:, ” چگونه می تواند به من کمک کند؟’

“من تلاش و تصمیم گیری به کسی که به من کمک کند از طریق آن زمان. اگر من نیست من نمی دانم چه ام اتفاق افتاده است.

“که آخرین بار من احساس بسیار نا امید کننده است که من نمی توانستم درک خوب هر چیزی اتفاق می افتد در زندگی من است.

“بود که برخی از دو و نیم سال پیش و آن را به کلی سربالایی شیب پس از آن.”

Tom Boyd played 52 games for the Western Bulldogs over four seasons.
media_cameraتام بوید بازی 52 بازی برای غربی Bulldogs بیش از چهار فصل.

در مارس 2019 بوید خود را اعلام کرد فوری بازنشستگی از AFL در 23 سال سن هنوز با دو سال قرارداد خود را با Bulldogs. او هرگز بیش از 15 بازی در یک فصل با توجه به طولانی صدمات و سلامت روان خود را.

“من تصمیم به بازنشستگی در حال حاضر بازتابی از مسائل من تا به حال بیش از پنج سال گذشته هر دو با آسیب های فیزیکی و روحی و روانی و آنها در حال حاضر انباشته شده به یک نقطه که در آن من فقط همین نیست که میل به بازی و یا لذت بردن از بازی من استفاده می شود به” بوید در بیانیه ای گفت.

“من به صحبت با افراد کلیدی در غرب Bulldogs و دوستان نزدیک من و خانواده من راضی هستم که این تصمیم درست برای آینده من. من نزدیک به باشگاه در مورد تمایل من به بازنشسته و منتشر می شود از قرارداد من این هفته ما کار می کرد از یک طرف دلنشین موقعیت.”

اما پس از خروج از AFL بوید را روانی کرده است و او حتی سر گرفته شد تحصیلات دانشگاهی خود را در ویکتوریا.

“هشت ماه گذشته شده اند فوق العاده لذت بخش برای من” بوید گفت: در چربی سمت پادکست در ماه مارس است.

“من واقعا درگیر در صحبت های عمومی فضا انجام بسیاری از کار در سلامت روان و تندرستی. من شروع به انجام my uni دوباره در ویک Uni کسب و کار و مدیریت و نوآوری است. در همان زمان من شروع به بازی پایی در سنت کوین.”

در اصل منتشر شده به عنوان نخست وزیری برنده ‘بدبختی’ نبرد

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de