توسط جیل COLVIN, ZEKE میلر و مایکل تارم

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رفت و در بخشش حمله رعد اسا شنبه رفت و آمد سابق فرماندار ایلینویز راد Blagojevich را به 14 سال حبس و عفو سابق پلیس شهر نیویورک کمیسر برنی Kerik در میان یک لیست طولانی از دیگران است.

کسانی که به یک استراحت از مغلوب ساختن پیشی جستن شامل سرمایه مایکل Milken این “آشغال پیوند شاه” که در خدمت دو سال زندان در اوایل 1990s پس از شفاعت گناه به آمریکا نقض قوانین اوراق بهادار و ادوارد DeBartolo جونیور, سابق, San Francisco 49ers, مالک, محکوم, در قمار تقلب و رسوایی پس از ساخت یکی از موفق ترین تیم NFL در تاریخ است. اما تهمت نیز تبدیل جملات چند زنان بیشتر دلسوز موارد به تعادل مردان محکوم به فساد است.

در همه مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان بخشش اقدامات مربوط به 11 نفر و تا آخرین مداخلات در نظام عدالت به عنوان چهره او در حال رشد, انتقاد وزن در موارد سابق دستیاران. مغلوب ساختن پیشی جستن روشن ساخته است که او را دیدم شباهت بین تلاش برای بررسی خود را انجام و کسانی که در زمان پایین Blagojevich یک دموکرات که به نظر می رسد در مغلوب ساختن پیشی جستن واقعیت تلویزیون نشان می دهد “مشهور شاگرد.”

“آن پیگرد قانونی توسط همان مردم — Comey, فیتزپاتریک همان گروه” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت:. او با اشاره به پاتریک فیتزجرالد سابق آمریکا وکیل است که تحت پیگرد قانونی قرار Blagojevich و در حال حاضر نشان دهنده سابق FBI مدیر James Comey آنها تهمت اخراج از این سازمان در ماه مه سال 2017. Comey شد مشغول به کار در بخش خصوصی در طول Blagojevich تحقیقات و صدور کیفرخواست برای.

مورد عفو اقدامات به عنوان یک جسارت مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به محدودیت های خود را در دفتر در حال حاضر که استیضاح است. اقدامات جلب زنگ از دموکرات در کنگره لایحه Pascrell جونیور نیوجرسی که متهم به تهمت و با استفاده از نامحدود عفو قدرت “به سپر مصر felons, پرست و فاسد و اراذل.”

Blagojevich محکوم شد به اتهام فساد سیاسی از جمله به دنبال فروش یک قرار ملاقات به رئیس جمهور سابق باراک اوباما را بسازید و تلاش برای لرزش یک بیمارستان کودکان.

اما تهمت و گفت: فرماندار سابق شده بود در معرض یک “مسخره جمله” که مناسب نیست جنایات خود.

“این فوق العاده قدرتمند و مسخره جمله به نظر من و به نظر بسیاری از دیگران است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن تایید رضایت در یک پایگاه هوایی آسفالته به عنوان او را ترک واشنگتن برای West Coast مراجعه کنید. او گفت که او تا به حال هنوز به فکر می کنم در مورد عفو دیرین خود را محرم راجر سنگ است که برنامه ریزی شده بود محکوم شنبه یا اعطای عفو به چندین سابق مشاوران که به پایان رسید تا در معرض خطر از جمله سابق انتخابات ریاست جمهوری پل Manafort و خوار سابق مشاور امنیت ملی مایک فلین.

اما او دوباره روشن ساخته است که او دلسوز به موارد خود را. “کسی به چوب برای مردم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. به عنوان سنگ خاص او افزود: “شما در حال رفتن برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد. من فکر می کنم او ناعادلانه رفتار.”

سابق منهتن دستیار آمریکا وکیل میمی Rocah گفت: رضایت می فرستد یک پیام است که فساد خوب است و “سیگنال را به دوستان خود که رو به تحقیقات یا پیگرد قانونی برای جرایم یقه سفید … که تهمت خود را به عقب.”

در واقع Pascrell پیش بینی کرد که پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه توسط جمهوریخواهان کنترل سنا “ظالمانه سوء استفاده هایی از این تسریع خواهد کرد و بدتر.”

در ایلینوی کنونی رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر یک دموکرات در بیانیه ای گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن “است مورد آزار قرار گرفته عفو قدرت در راه های غیر قابل توضیح به پاداش دوستان خود و چشم پوشی با فساد و من عمیقا معتقدم که این عفو می فرستد پیام اشتباه در زمان اشتباه است.” جمهوری خواهان در دولت با تکرار انتقاد خود از Blagojevich عمل است.

بسیاری از عفو کرد بودند و حمایت خوبی پاشنه بلند از رئیس جمهور از جمله Sheldon Adelson میلیاردر, کازینو, نجیب زاده, تام بازداشتگاه های دیرین تهمت محرم و رئیس مراسم تحلیف خود را به کمیته, و, فاکس نیوز, شخصیت, Maria Bartiromo.

Milken را طرفداران برای نمونه شامل تمامی موارد بالا — همراه با رودی جولیانی رئیس جمهور شخصی وکیل. آن جولیانی که شارژ Milken با 98 فقره جنایت از جمله racketeering خودی و تجارت و اوراق بهادار تقلب در زمانی که او به عنوان بالا دادستان فدرال در شهر نیویورک در سال 1989.

“او به پرداخت یک قیمت پرداخت می شود بسیار دشوار قیمت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از Milken بود که در میان یک گروه کوچک از عربستان مگا اهدا کنندگان که صرف شب انتخابات 2018 در کاخ سفید با توجه به گزارش های رسانه ها.

Blagojevich مورد بوده است و پشتیبانی توسط همسرش, Patti که رفت و در رسانه ها حمله رعد اسا در سال 2018 است. ظاهر می شود در مغلوب ساختن پیشی جستن مورد علاقه فاکس نیوز, او او را تشویق به گام در تشبیه بررسی شوهرش به ویژه دادستان رابرت مولر بررسی به دخالت در انتخابات 2016.

و بستگان از پل Pogue صاحب یک شرکت ساخت و ساز گناهکار underpaying خود مالیات آنها تهمت نیز عفو را اهدا مبالغ زیادی برای مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد مبارزه است.

اما تهمت نیز تبدیل جملات چند از زنان نماینده بیشتر از سیل درخواست می کند که رئیس جمهور به طور معمول دریافت خواهید کرد.

جودیت Negron 48 شده بود خدمت 35 سال در زندان فلوریدا برای مراقبت های بهداشتی تقلب و توطئه و پول شویی زمانی که او سه شنبه منتشر شد.

“این سخت است برای قرار دادن در کلمات. من خیلی هیجان زده است. فریاد من فریاد زد و گریه کرد. ما فقط پر از شادی و قدردانی گفت:” Yamilla کروز Estrada Negron خواهر ضمن تشکر از مغلوب ساختن پیشی جستن برای پاسخ دادن به این خانواده را بپردازد.

“من مدیون او را برای بقیه زندگی من به خاطر او به من و خانواده من به عقب” جودیت شوهر هکتور Negron آسوشیتدپرس گفت.

پرونده او بود و چندین نفر دیگر شده بود و پشتیبانی توسط عدالت کیفری طرفداران اصلاحات مانند آلیس ماری جانسون, که, زندگی, حکم تهمت تبدیل در سال 2018 در خواست از واقعیت تلویزیون ستاره کیم کارداشیان غرب و داستان که مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین ویژه در اخیر Super Bowl ad.

جانسون گفت: AP که رئیس جمهور شده بود به دنبال به طور خاص برای کاندیداهای زن و خواسته او را برای یک لیست از زنان دیگر که سزاوار بخشش در طول یک عدالت کیفری کنفرانس در طول تاریخ سیاه بندیکت ،

“کیم تفاوت رفتن به کاخ سفید برای مبارزه با من, بنابراین اگر من می تواند به مبارزه برای چیزی است که من قطعا نمی خواهید به نوبه خود این فرصت را به پایین” جانسون گفت.

هالی هریس رئیس جمهور عدالت کیفری گروه عدالت اقدام شبکه تحسین برگ برنده “برای در نظر گرفتن این مراحل” اما گفت که او امیدوار به دیدن او با استفاده از قدرت خود را برای کمک به “هر یک از هزاران نفر از افرادی که مستحق هستند نه غنی و نه مشهور و نه متصل” و “هر بیت به عنوان مستحق یک شانس دوم.”

اوهایو پاستور دارل اسکات که تا به حال حمایت به صورت DeBartolo جونیور عفو و اعلام کرد تهمت تصمیم سهشنبه احاطه شده توسط یک تعداد انگشت شماری از نوابغ فوتبال گفت که زمانی که او برای اولین بار به ارمغان آورد مورد به کاخ سفید دولت بود و مصرف با مسائل دیگر از جمله مولر بررسی است. در حال حاضر که استیضاح است گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است و هم به تمرکز بر روی مسائل دیگر.

“ما در نهایت به تنفس برای اولین بار قبل از اینکه چیز دیگری می آید,” او گفت:. “من فکر می کنم آنها در حال تلاش برای به بازی گرفتن.”

__ آسوشیتد پرس نویسندگان مایک اشنایدر در اورلاندو فلوریدا جیک Bleiberg در دالاس تگزاس و مایکل Biesecker کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de