رئیس جمهور تهمت گلچین اوباما unmaskers

همیشه از مایکل فلین استعفا داد به عنوان رئیس جمهور تهمت مشاور امنیت ملی سه سال پیش رئیس جمهور و متحدان خود را گرفته اند و علاقه زیادی به عمل “دریدن.” در حال حاضر خود را دولت نشان داده است نامهای از اوباما مقامات که آموخته فلین نام در گزارش های اطلاعاتی — اما اطلاعات است که به سختی یک تفنگ سیگار کشیدن.

دریدن یک عمل است که اجازه می دهد تا مقامات ارشد به درخواست نام از شهروندان ایالات متحده در نظارت خارجی اهداف. رئیس جمهور سابق اوباما مشاور امنیت ملی سوزان رایس ساخته شده ده ها تن از درخواست در طول ریاست جمهوری انتقال به چیزی را اشکار به هویت شهروندان ایالات متحده. روز چهارشنبه در پاسخ به یک درخواست از سوی دیگر ، چارلز Grassley, R -, آیووا, سرپرست مدیر اطلاعات ملی Ric Grenell محرمانه یک لیست از 39 مقامات دولت اوباما ساخته شده است که از دریدن درخواست های بین Nov. 8, 2016 و ژان. 31, 2017, که به همراه داشت فلین نام در آژانس امنیت ملی ره.

این لیست قابل توجه است برای آن وسعت است. در علاوه بر این به معاون رئیس جمهور سابق و فعلی presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد, جو بایدن, سفیر سابق ایالات متحده در سازمان ملل سامانتا پاور و سابق کاخ سفید رئیس ستاد دنیس مک دونا آن شامل تعدادی از سفرا و مقامات وزارت خزانه داری.

این نشان می دهد که بیشتر مقامات ارشد دولتی می توانند درخواست و دریافت اطلاعات از این نوع از ره گیری کمتر و کمتر متوجه می شود. این باید افزایش نگرانی که از دریدن روند بیش از حد مجاز و در دسترس بیش از حد بسیاری از مردم در دولت است.

در همان زمان لیست دریدن درخواست بسیار کمی برای پیشبرد درک عمومی که به بیرون درز فلین به نام مطبوعات در دوران ریاست جمهوری انتقال. بود که به دلیل تهمت و حامیان او در زمان علاقه دریدن در وهله اول.

فلین به نام آشکار در یک رهگیری از دسامبر 29, 2016, تماس با سفیر روسیه سرگئی Kislyak. سابق FBI مدیر James Comey گفت: خانه جامعه اطلاعاتی در سال 2017 است که او دستور داد که از دریدن و به اشتراک گذاشته شده آن را با یک گروه کوچک در درون جامعه اطلاعاتی و دولت اوباما. که شهادت بود محرمانه هفته گذشته به عنوان بخشی از وزارت دادگستری حرکت به رها کردن اتهامات عنوان شده علیه فلین برای دروغ گفتن به ماموران اف بی آی در یک مصاحبه در مورد تماس خود را با Kislyak.

در سال 2017, شهادت Comey گفت: او اطلاع مدیر اطلاعات ملی جیمز کف زننده در مورد فلین-Kislyak تماس بگیرید. این احتمال وجود دارد که نخست مطلع اوباما خود در مورد آن. اخیرا اسناد محرمانه نشان می دهد که سالی یاتس معاون دادستان کل در طول ریاست جمهوری انتقال آموخته که در مورد تماس از اوباما خود را در یک دفتر بیضی جلسه Jan. 5, 2017.

Comey گفت: این اداره در بر داشت رهگیری آن را به عنوان تلاش برای کشف کردن که چرا کرملین تصمیم گرفته بود برای پاسخ به این تصمیم به اخراج 35 جاسوس روسیه با استفاده از پوشش دیپلماتیک و تحمیل جزیی تحریم ها به عنوان payback برای روسیه را به دخالت در انتخابات 2016. مطمئن شوید به اندازه کافی فلین خواست سفیر به تشدید در پاسخ به اوباما اقدامات در این تماس تلفنی. Comey گفت این بود که به اندازه کافی برای نگه داشتن این تحقیقات باز حتی اگر آن را تقریبا بسته شده در Jan. 4.

در حرکت خود را به رها کردن اتهامات وزارت دادگستری می گوید Comey تا به حال هیچ دلیل خوبی برای ادامه counter-intelligence رسیدگی به فلین پس از آن برنامه ریزی شده بود ، فلین پیام به Kislyak آن می گوید: “سازگار بود با او دفاع و نه علیه منافع ایالات متحده است.”

چگونه یک روال تماس تلفنی بین ورودی مشاور امنیت ملی و سفیر روسیه کمک کرد راه اندازی دو نیم سال تحقیقات جدید رئیس جمهور باقی می ماند مهم داستان است. اما Grenell را declassification کمک نمی کند آن را توضیح دهید.


الی لیک است همزمان نویس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de