آن لحظه ای که می خواهم تمام شده است در انتظار برای برخی از آنها با cackling پیش بینی برخی از آنها با بی میلی برخی از آنها در گیر “mute”: اولین شهادت نخست وزیر جاستین ترودو در یک کمیته پارلمانی.

ترودو و مخالفان خود بودند مثل همیشه جهان را از هم جدا. به او خانواده اش در ارتباط با خیریه کرگدن و دولت او را در ارتباط با آنها به عنوان سیب را به پرتقال است. به آنها از دوره آنها نیست.

و به این ترتیب در هر یک از دفاتر خود را (و یا دفاتر خانه) اغلب مبارزه با زیرساخت های مجازی sans این heckling exclamations که پله از طریق یک کمیته اتاق در فرد این گروه از فدرال سیاستمداران—مورد اعتماد خود را انتخاب کنندگان را بررسی و خوب سیاست بر اتاوا—حل و فصل را در موقعیت های از پیش تعیین شده برای یک ساعته حاضر جوابی.

چرا که فهم و outs از اتاوا (و به نظر می رسد سازمان های خیریه) می تواند پیچیده و سیاستمداران مدتی مبارزه به سادگی در اینجا این است که یک شل تقریبی از آنچه پایین در این روز تاریخی.

نخست وزیر جاستین ترودو: همکاران من در اینجا به شما بگویم که چقدر این دولت قدردانی یک رژیم غذایی سالم است. ما معتقدیم که جوانان نیاز دارند—در واقع نمی توانید بدون زندگی می کنند—سبزیجات است. ما می دانیم که در این زمینه شده اند بی ثمر این سال است. تحت شرایط فوق العاده ما مستقل خدمات عمومی شناسایی یک مزرعه که از آن بسیاری از هویج می توان توزیع شده به ملت ما آسیب پذیر دانش آموزان است. در واقع این تنها قادر به—

نگران MP: نقطه سفارش! نقطه سفارش. صندلی اگر من فقط می تواند چند لحظه به روشن شدن تدارکات—

صندلی Wayne عید پاک: آن را در حال رفتن به خوب. من اپل است که در آماده است.

ترودو: (تخلیه گلو.) خانواده من در بازدید از مزرعه و خورده آن کلم بروکلی. حتی اگر من یک سبزی متخصص خودم و زمان اضافی برای بررسی این تصمیم من باید پا به بیرون از اتاق که من بسیار مستقل همکاران در مورد قابلیت های آن را. برای این حرکت به دور از میز من مسئولیت کامل. در واقع من داوطلب آن است. در نتیجه من هرگز صحبت به کسانی که کشاورزان است. من همچنان به این باور در fiddlehead کلاس و کسانی که به کار سخت به آن بپیوندند.

نماینده محافظه کار مجلس Pierre Poilievre: چقدر از کلم بروکلی آیا خانواده تان از خوردن آقای ترودو? در جزئیات!

ترودو: من لازم نیست که.

لیبرال MP: نقطه سفارش. نقطه سفارش. چه ارتباط از کلم بروکلی?

Poilievre: من می خواهم یک جزء به جزء لیست از هر گلچه مصرف شده توسط مادر خود را, همسر خود برادر خود را و خود را. هر گل کوچک.

ترودو: من لازم نیست که.

Poilievre: چگونه می تواند شما را احتمالا نمی دانید که زمانی که همسر خود را به تازگی مصرف مجلل بخشی از کلم بروکلی?

ترودو: اخلاق در کمیسیون تصویب شده است. من همیشه از همکاری با اخلاق کمیسر.

Poilievre: من نمی دانم چقدر واضح تر سوال من می تواند باشد. آنها به شما سبزیجات. و سپس شما بارور سبزیجات خود را. اگر کلم بروکلی نیست انگیزه من نمی دانم چیست. در پاسخ به این سوال.

ترودو: من مادر

Poilievre: فقط تعداد.

ترودو: من—ah—

Poilievre: چقدر کلم بروکلی?

لیبرال MP: Um, بچه ها ؟ صندلی قدرت رفته است.

Poilievre: چگونه راحت است.

NDP MP: در واقع این روش این است که معاون صندلی طول می کشد.

Poilievre: اوه. هست. که من. من قصد دارم به کف به من.

ترودو: آه—

Poilievre: چقدر کلم بروکلی?

ترودو: خوب

Poilievre: آیا شما خواندن و اخلاق و عمل می کنند ؟

ترودو: آیا شما?

صندلی: آن را نمی خواهد اولین بار که شما سعی می کنید برای قرار دادن چراغ های آقای Poilievre! یک سوال.

Poilievre: شما می گویید شما نمی دانید که چقدر کلم بروکلی خود و خانواده مصرف می شود. هیچ کس معتقد است که شما. چقدر کلم بروکلی?

ترودو: من شرکت عامل با اخلاق کمیسر و این چیزی است که کانادایی ها انتظار می رود.

NDP MP چارلی آنگوس: آیا شما درک آنچه شما انجام داده ام اینجا ؟ شما در حال صدمه زدن به کودکان, آقای نخست وزیر. مطمئن شوید که وجود دارد پرچم قرمز در مورد این مزرعه از شروع. Underpaid کار بد آبیاری ناهموار برداشت. اما در حال حاضر آن دسته از کودکان بدون هویج یا سبزیجات از هر نوع.

ترودو: ما ارائه شده اند برای کانادایی ها. ما شده اند ارائه نان. ما شده اند ارائه میوه ها. ما شده اند ارائه ماست. ما شده اند ارائه خرچنگ دریایی. ما شده اند ارائه دستمال حتی.

آنگوس: آمده در.

ترودو: در خشکسالی مانند آن است که فقط به عنوان بد به عمل به آرامی و بدون اشتباه به عنوان به سرعت عمل و

آنگوس: برخی از ندامت!

ترودو: من می خواهم به یک لحظه به رسمیت شناختن عمیق شخصی تحسین برای حرفه ای مستقل خدمات عمومی.

آنگوس: رک و پوست کنده, آنچه در مورد هویج? آنچه در مورد سیب زمینی شیرین? چرا هیچ جایگزین در نظر گرفته است ؟

ترودو: کانادایی ها انتظار—در واقع آنها می دانند که دولت خود مراقبت عمیقا در مورد دسترسی به ریشه گیاهی محصولات زراعی است.

صندلی: آخرین سوال.

آنگوس: آنچه در مورد هویج آقای ترودو? این PARSNIPS سزاوار یک شانس مبارزه!

ترودو: چیزی به خدمات عمومی آقای آنگوس.

بلوک کبک MP Rhéal فورتین: خود وزیر دارایی دارای یک جوانه در حال رشد در این مزرعه! خانواده اش پذیرفته مقادیر عظیم کلم بروکلی رایگان و او… مورد آن را فراموش کرده?! چگونه می تواند شما را فراموش کرده ام در مورد آن بسیار کلم بروکلی? این بود که فقط یک سر از کلم بروکلی آقای صندلی! این یک هیدرا از کلم بروکلی!

ترودو: من نمی دانم که. وجود دارد در واقع بسیاری من به نظر نمی رسد شناخته شده است.

فورتین: آیا شما تا کنون سعی کنید برای پیدا کردن اگر کشاورزان بودند ثبت نام به شما فروش خود را از سبزیجات ؟

ترودو: آنها نیست دقیقا در تلاش برای فروش من سبزیجات. من در تلاش بود برای کمک به آنها ارائه carr—

فورتین: آیا شما تا کنون درخواست هر یک از کارکنان خود را برای بررسی در صورتی که آنها ثبت نام کرده اید ؟

ترودو: خوب ببینید من فکر نمی کنم آنها نیاز به

فورتین: آیا تا به حال درخواست وزیر دارایی را برای بررسی در صورتی که آنها ثبت نام کرده اید؟!

ترودو: خوب ،

لیبرال نمایندگان مجلس در کمیته: بیایید همه فقط یک نفس عمیق بکشید ، استنشاق. بازدم. اجازه دهید ما بستن چشم ها و فکر می کنم در مورد فوق العاده شغل ما این است که دولت انجام می دهند. و اجازه دهید ما همچنین فکر می کنم در مورد کودکان.

ترودو:

صندلی: شما خاموش نخست وزیر.

ترودو: متاسفم. بله. کودکان کاملا.

لیبرال: کودکانی که هویج گرفته شده اند دور از آنها توسط اراذل و اوباش از سیاستمداران و خبرنگاران. آنچه در مورد آنها ؟ آنچه در مورد هویج ؟ هستند کسانی که هویج نیست در هسته ما دموکراسی است ؟

ترودو: قطعا و من خوشحالم که شما این سوال را پرسید. دولت ما باقی می ماند کاملا متعهد به جوانان است. به هویج. برای تهیه هویج. اشتباهات ساخته شد. اما در نهایت هویج و سبزیجات دیگر مربوط به این بحث هستند آنچه اهمیت.

لیبرال: همچنین مادر خود را فقط فوق العاده است.

ترودو: این درست است. اجازه بدهید یک لحظه به بحث در مورد کتاب او.

لیبرال: آیا این حق نخست وزیر که کلم بروکلی است که فقط یک حواس پرتی? بیشتر به نقطه, آیا این درست است که دوستان ما در مخالفت با پیشنهاد هیچ جایگزین معتبر برای رهبری چنین است که توانایی ما برای باقی ماندن در قدرت را نمی توان تهدید کرد آنچه از این بحث ؟ که در پایان روز انتخاب های ما در سبزیجات قابل پیش بینی و کوته فکر اند که هیچ ارتباطی با ما نهایی انتخابات, نتایج ؟ که آیا یا نه کلم بروکلی درگیر شد و یا مزرعه خود را از هم جدا می افتد ما توانایی بارور کردن این ملت زمین در بهترین منافع از جوانان خواهد بود کاملا کامل?

ترودو: من می خواهم گفت, آقای صندلی. من شرکت عامل با اخلاق کمیسر. و این چیزی است که کانادایی ها سزاوار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de