شاهزاده اندرو پدیدار در میان ویروس

شاهزاده اندرو خال دار شده است برای اولین بار در سال ارائه بسته های مراقبتی به یک خانقاه در ویندسور در میان coronavirus بحران است.

دوک یورک 60 و نگهداری مشخصات پایین از پله پایین از وظایف سلطنتی در ماه نوامبر هنگامی که او مواجه شده و خشم رو بر روابط ما محکوم کودک آزار جفری اپستاین.

او دیده می شود آخرین حضور در یک سرویس کلیسا در نزدیکی Sandringham با ملکه در ماه ژانویه است.

اما یک سری از عکس های ارسال شده on Instagram نشان داد دوک بود و مشغول نگه داشتن بیش عید پاک آخر هفته طولانی و کنار هم قرار دادن بسته های مراقبتی با او همسر سابق سارا فرگوسن برای یک آسایشگاه در حالی که در مستند.

The pictures showed Prince Andrew helping to pack the bright pink bags. Picture: Instagram/Antonia Marshall
media_cameraاین تصاویر نشان داد شاهزاده اندرو کمک به بسته روشن صورتی که کیسه های. تصویر: Instagram/Antonia مارشال
The care packages were for a hospice in Windsor that helps people with “life-limiting illnesses”. Picture: Instagram/Antonia Marshall
media_cameraمراقبت بسته شد برای یک خانقاه در ویندزور است که کمک می کند تا مردم با “زندگی-محدود کردن بیماری”. تصویر: Instagram/Antonia مارشال
The packages included cupcakes and baked goods. Picture: Instagram/Antonia Marshall
media_cameraاین بسته شامل کیک و شیرینی است. تصویر: Instagram/Antonia مارشال
Prince Andrew helps pack care packages for a hospice during the coronavirus pandemic. Picture: Instagram/Antonia Marshall
media_cameraشاهزاده اندرو کمک می کند تا پک بسته های مراقبت برای یک خانقاه در طول coronavirus بیماری همه گیر. تصویر: Instagram/Antonia مارشال

عکس های ارسال شده توسط دوشس یورک دستیار Antonia مارشال نشان داد شاهزاده اندرو با کمک بسته های صورتی روشن کیف با کیک در چه به نظر می رسد به خانه اش در Windsor, Berkshire.

یکی دیگر از ضربه محکم و ناگهانی به او نشان داد شخصا تحویل کیف به آسایشگاه.

مرتبط: به دنبال بیشتر coronavirus اخبار

The Duke could be seen holding the delivery outside the entrance to Thames Hospice. Picture: Instagram/Antonia Marshall
media_cameraدوک می تواند دیده می شود, برگزاری تحویل خارج از ورود به رودخانه تیمز آسایشگاه. تصویر: Instagram/Antonia مارشال

“سارا فرگوسن و دوک یورک بسته بندی تمام مراقبت های تیمز خانقاه در ویندسور امروز” Ms مارشال نوشت.

“نیویورک خانواده فوق العاده و ثابت قدم واحد و از طریق این بحران به طور مداوم کمک به دیگران. بنابراین افتخار همه آنها را,” او اضافه شده است.

شاهزاده اندرو ایستاده بود پایین از وظایف سلطنتی پس از trainwreck است مصاحبه با BBC Newsnightکه در آن او موفق به اندازه کافی توضیح دوستی خود را با اپستاین. منتقدان نیز او را متهم کرد برای نشان دادن کمی همدلی برای دیر میلیاردر سرمایه گذار را قربانیان.

مرتبط با: گیج کننده لحظه ای در پرنس اندرو مصاحبه

اپستاین مواجه شد قاچاق جنسی کودکان اتهامات قبل از او در زندان خودکشی مرگ در اوت 10. او همچنین متهم به گرداندن مراکز فساد دختران جوان برای دوستان خود از جمله شاهزاده اندرو که به شدت رد اتهامات.

اپستاین مدعی ویرجینیا رابرتز Giuffre گفت: او تا به حال رابطه جنسی با شاهزاده اندرو سه بار در اپستین درخواست از جمله یک بار در لندن در سال 2001 در خانه اپستین دختر Ghislaine ماکسول.

دوک و خانم ماکسول باید هر دو را تکذیب کرد هر دانش که اپستاین شد سوء استفاده جنسی دختران نوجوان است.

در اصل منتشر شده به عنوان شاهزاده اندرو پدیدار در میان ویروس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im