ممتاز در تنظیم ارتباط با کروناویروس امتیازات

یکی از بارها تکرار شده و احساسات در طول این بیماری همه گیر کوروناویروس است که “ما همه در این با هم.” این درست است — اما بلیک اسنل این یادداشت می کنید.

پارچ برای Tampa Bay Rays خدمت برخی از خوب ناله و شکایت کردن از طریق Twitch جریان این هفته است. “من بازی نمی کند مگر اینکه من مال من,” او گفت:. “من نه تقسیم هیچ درآمد. من می خواهم همه مال من است.”

برای 27 ساله که “همه معدن” است $50 میلیون پنج سال قرارداد که شامل 3 میلیون دلار جایزه امضای a $1 میلیون حقوق و دستمزد سال گذشته و به مبلغ 7 میلیون دلار حقوق و دستمزد در این فصل است.

اما بود که در قبل از coronavirus دلار زمانی که اقتصاد باز بود و پر رونق است. در حال حاضر تقریبا تمام کسب و کار گرفته شدید بازدید به خط پایین خود را. این هفته 3 میلیون بیشتر زمینه برای مزایای بیکاری با 36 میلیون آمریکایی در حال حاضر بیکار است. بسیاری با شغل گرفته اند کاهش پرداخت.

اسنل اما زندگی در یک حباب از حق ایمنی بدن اگر نه به کروناویروس و سپس به جهان واقعی است.

Coronavirus همه گیر kneecapped منظم لیگ اصلی بیس بال فصل و در ماه مارس MLB و بازیکنان ارتباط با چکش از توافق برای مقابله با تاخیر در بازی. اسنل در حال پیشرفته $286,500 برای اولین بار از 60 روز از فصل از طریق مه 24, اما نه هر بیشتر در سال 2020 اگر هیچ بازی هستند. معامله تماس برای بازیکنان برای دریافت سرشکن سهام از حقوق و دستمزد اگر فصل شروع می کند; اسنل را دریافت کنید $43,210 برای هر روز از این برنامه.

تیم ها می گویند که آنها از دست دادن پول اگر بازی ها را در خالی ballparks و صاحبان روز دوشنبه تایید ساخت یک پیشنهاد به اتحادیه به حقوق پایه در یک 50-50 تقسیم درآمد.

“اگر من قصد دارم به بازی من باید در پول من امضا به پرداخت” اسنل گفت. “من نباید نیمی از آنچه که من پرداخت می شود چرا که این فصل در نیمه قطع همه بالای 33 درصد کاهش نیم است که در حال حاضر وجود دارد, بنابراین من واقعا مانند 25%. در بالای آن, آن را مشمول مالیات. بنابراین تصور کنید که چقدر من در واقع ساخت بازی شما می دانید چه کنم؟”

اسنل پنبه حلاجی شده است یک هزار و وقتی که می آید به cluelessness. به این می گویند زمانی که مردم عادی در حال گرفتن هر روز و کار در فروشگاه های مواد غذایی, رانندگی, کامیون, ساخت و تحویل و انجام سایر وظایف که در حال نگه داشتن این کشور که در حالی که ساخت یک کسر کسر از حقوق و دستمزد خود را نامعقول است.

“من فقط گفت: مرد آن فقط معنی ندارد برای من به از دست دادن همه که پول و پس از آن به بازی و پس از آن در مستند اطراف نیست خانواده من نه در اطراف مردم را دوست دارم و دریافت پرداخت می شود راه جهنم کمتر و پس از آن خطر آسیب اجرا می شود هر بار که قدم در این زمینه است. پس از آن, آن را فقط آن را به ارزش آن است. آن را نمی. من عاشق بیس بال به مرگ است. آن را فقط به ارزش آن نیست” اسنل ادامه داد.

پارچ ابراز نگرانی در مورد کوروناویروس و ایمنی چیزی که بالای ذهن برای تقریبا هر کس زندگی را از طریق این بیماری همه گیر. اما بر خلاف اسنل اکثر مردم نمی داشتن یک hissy بیش از یک دندانه در میلیون ها نفر خود را. آنها شغل خود را اگر آنها به اندازه کافی خوش شانس هنوز هم آنها را داشته باشد.

اسنل بانکی $286,500 در حال حاضر برای اولین بار از 60 روز از بازی کمتر شود. اگر او تا به حال یک ظاهر همدردی برای غیر میلیونرهای که نمی چنگک جمع کردن در برای پول کار نمی کند, او می تواند از کمک مالی است که پول را به بانک غذا. آنها در حال غرق به تازگی بیکاری مبارزه برای قرار دادن مواد غذایی بر روی میز است.

این بیماری همه گیر انداخته است به استارک امداد این قدرت عظیم و روح روزمره آمریکایی ها و کاستی های اخلاقی ممتاز.

تماس با ما ناپاک در اسنل و خانواده او.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de