طرفدار انتخاب ” هرگز به ندرت بر زنان دشوار سفر

برلین — آمار حیاتی در ساندنس و برلین جشنواره بین المللی فیلم “هرگز به ندرت گاهی اوقات همیشه” یک طرفدار-انتخاب فیلم به اتهام مستند صحت.

“هرگز” به شرح زیر پاییز (تازه وارد سیدنی Flanigan که برنده نقش بیش از 100 نامزد) a 17-year-old روستایی پنسیلوانیا بالا معلم مدرسه ابتدایی که باید در سفر و غلبه بر موانع برای پایان دادن به بارداری.

این عنوان از یک پرسشنامه پاییز طول می کشد که پاسخ یا هرگز به ندرت گاهی اوقات یا همیشه.

“من برای اولین بار ایده این فیلم در سال 2012” توضیح داد: نویسنده و کارگردان الیزا Hittman.

“من به عنوان خوانده شده در مورد مرگ این زن (به این دلیل که بیمارستان حاضر به انجام صرفه جویی در زندگی سقط جنین) در (Galway) ایرلند. من در سفر (ایرلندی زنان تا به حال به برای سقط جنین) در سراسر دریا به لندن.

“آن سفر زنان را در سراسر جهان. من می خواستم به می دانم که چگونه است که داستان است که در اینجا در امریکا است.”

او شروع به تحقیقات فشرده از جمله جلسات با نیویورک برنامه ریزی شده والدین.

فایل – در این Feb. 29, 2020 فایل عکس نویسنده-مدیر الیزا Hittman دارای خرس نقره ای جایزه هیات داوران جایزه برای فیلم “هرگز به ندرت گاهی اوقات همیشه” پس از مراسم اهدای جایزه در 70 بین المللی برلین جشنواره فیلم برلین, آلمان. این فیلم همچنین جایزه در جشنواره فیلم ساندنس. (Joerg Carstensen/DPA از طریق AP, استخر)

“داستان من می خواستم برای گفتن بود شاعرانه اودیسه و یک فیلم جاده و آمدن از سن ،

“اولین و مهمترین این شخصیت مطالعه است اما مسائل وجود دارد و در مورد عدم دسترسی در سراسر کشور است. بار است که این زنان به حرکت این مسائل به تنهایی.”

Flanigan که عملا در هر صحنه و امید “این داستان باعث می شود برخی از مردم احساس می کنند نشان داده و باعث می شود برخی از احساس من نمی دانم که آن را می دهد آنها را به یک اصل ایده که آن را در یک فرم از کنترل تولد و این ساده ترین چیزی که به رفتن را از طریق. آن را باید بسیار ننگ اطراف آن است.”

Hittman آخرین تصویر 2017 “ساحل موش ها” بود که مورد ستایش قرار داد خود مبنی بر لذات جسمانی نگاه جنسی تضاد نوجوان که “قبیله” از جزیره ادم ساده لوح سفید است که همه پر باد مردانگی.

در اینجا او گفت: “من ویژوال استراتژی بود برای قرار دادن مخاطبان در کفش از این زنان جوان و تشخیص سرکوبگر از ‘مرد زل زل نگاه کردن’ در طول داستان است.”

پاییز با این نسخهها کار به عنوان یک سوپر مارکت صندوقدار. هر روز به عنوان او تبدیل به پول او pawed توسط مدیر. ما یاد بگیرند که شرایط از بارداری خشونت آمیز بود.

“حتی یک لمس کوچک می تواند نقض شود,” Hittman اشاره کرد. “و مردان وجود دارد حمله به فضای شخصی خود را. آمدن سن برای یک زن جوان در حال آمدن است به دفاع از آن سرزده رفتار است.

“من می خواستم این را به یک هر روز هیجان انگیز و کمک به زنان در درک چگونه به حرکت است.”

(“هرگز به ندرت گاهی اوقات همیشه” در دسترس است در جریان سیستم عامل های جمعه.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de