ترقی خواهان اخراج ساندرز’ شعارهای انقلابی

به عنوان واقعیت آغاز می شود به مجموعه ای که در برنی ساندرز است که به احتمال زیاد حزب دموکرات نامزد برخی وفادار ترقی خواهان می آیند در اطراف سناتور ورمونت.

جالب است به تماشای grand آشتی و ما تا حد زیادی در “گام های کودک” فاز تبدیل است اما با این حال قابل توجه است.

پل کروگمن برنده جایزه نوبل و نظر نویسنده نیویورک تایمز کار می کرد از طریق واقعیت جدید در زمان واقعی به tweeting پس از ساندرز’ برنده شدن در نوادا قفقاز “خوب برنی ساندرز در حال حاضر مورد علاقه روشن برای نامزدی حزب دموکرات. مقدار زیادی از چیزهایی برای گفتن در مورد آن, اما مهم این است که او در سمت چپ متمایل نسخه از مغلوب ساختن پیشی جستن. حتی اگر شما مخالف با ایده های خود او را سرحال استبدادی حاکم است.”

متی Yglesias از Vox نگاه به آرام دموکرات ها را در یک ستون با عنوان “جریان اصلی دموکرات ها نباید ترس برنی ساندرز”

“در پایان روز” می نویسد: Yglesias, “ساندرز رکورد است و تقریبا به عنوان ترسناک به عنوان بسیاری از تأسیس حزب دموکرات ترس است. خود را “انقلاب” لفاظی نیست حس را به من, اما او موثر قانونگذار برای مدت زمان طولانی و او می داند که چگونه به انجام کارها …

“برخی از ایده های بزرگ هستند تا در محاسن, اما آن را به ارزش نیست به نگرانی در مورد آنها به دلیل سیاسی انقلاب بسیار غیر واقعی است.”

اگر شما اطمینان توسط Vox نویسنده اطمینان شما به تنهایی نیست.

جیل Filipovic محبوب فمینیستی وکیل و نویسنده التماس او را در توییتر دنبال برای قرار دادن ساندرز افزایش میدهد.

“اگر شما یک دموکرات که فکر می کند برنی خواهد بود بد جمهور و هیچ چیز انجام می شود” او هنوز توییتی. “من که تسلیم شدن هیچ چیز انجام شده است helluva خیلی بهتر از مغلوب ساختن پیشی جستن اجرای حتی یک اینچ از دستور کار خود دارد.”

“اگر برنی برنده Dem نامزدی” او دنبال کرد تا “سوال این است که: حتی در افراطی ترین نتیجه — برنی قادر به اجرای تمام برنامه — آیا شما به جای زندگی در آمریکا که شبیه به لحاظ اجتماعی دموکراتیک دانمارک یا امریکا که مانند … هر استبدادی فاشیستی دولت؟”

مانند تهمت یا نفرت او اگر او در تلاش برای راس یک دیکتاتوری فاشیستی دولت او آن را انجام نمی دهد. با صدای بلند و انتقادات مانند Filipovic را — توییتی به تقریبا 115,000 پیروان تقویت شده با بیش از 2000 رسانهها و تجدید چاپ در روزنامه رایگان — خواهد بود بخشی از ما روزانه گفتمان.

انصاف در همه ترقی خواهان هستند coalescing به اجتناب ناپذیر واقعیت برنی ساندرز و برخی در حال صحبت کردن با صدای بلند در مورد سوسیالیستی از ورمونت. اما تمایل برخی به misstate خطر جمهور تهمت به منظور بلات دور وحشت از ساندرز ایدئولوژی و دستور کار سودمند و کمی خطرناک است.

Donald J. Trump در حال حاضر نیست و هرگز یک ایدئولوگ های دیگر از تقریبا استقبال از مفهوم “امریکا برای اولین بار.”

مغلوب ساختن پیشی جستن سال های شکل گیری بودند صرف ساختمان کسب و کار هتل ها و دوره های گلف و ترویج نام تجاری خود در سراسر جهان است.

ساندرز صرف تمام زندگی بزرگسالی موعظه مزایای سوسیالیسم. برای توصیف برنی ساندرز به عنوان یک مارکسیست کمونیست یا سوسیالیست است که به مراتب دقیق تر از تاریکی توصیف شاغل در مجموع دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

در 100 سال گذشته تخمین زده می شود که کمونیست متحده کشته شدند به عنوان بسیاری از 100 میلیون نفر است. آن آغاز شد و عملا با انقلاب بلشویکی و تاریکی ظهور اتحاد جماهیر شوروی.

مرکزی برنامه ریزان تکیه بر انطباق هر قیمتی و که از لحاظ تاریخی به نظر می رسد بسیاری بدتر از هر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جیر قابل تصور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>