معترضان منفجر کردن پا با توپ

معترضان را به خیابان های هنگ کنگ روز چهارشنبه با صدها نفر دستگیر و پس از بحث قوانین جدید تحمیل شده بود اواخر روز سه شنبه شب.

معترضان شلوغ Causeway Bay منطقه خرید در حالی که به شدت مسلح پلیس ضد شورش در اخراج آنها را با اسپری فلفل و پرقدرت توپ آب.

تصویری از تظاهرات نشان داد معترضان و روزنامه نگاران قابل مشاهده اعتبار دمیده از پاهای خود را با آب توپ اخراج از بالای وسایل نقلیه زره پوش بودند که سوار را از طریق خیابان.

قوانین جدید که طرفدار دموکراسی طرفداران می گویند باید محروم نیمه خودمختار ملت از بسیاری از آن قبلی آزادیهای مدنی شده اند قاطعانه مخالف با معترضان و منتقدان برای ماه می باشد.

این قانون اجازه می دهد تا مقامات در سرزمین اصلی چین به چشمگیر قدرت جدید به بررسی استرداد و مجازات هنگ کنگ شهروندان که به گفته مخالفان است.

در روز شنبه در اعتراض به حدود 370 تظاهرکنندگان دستگیر شده بودند توسط پلیس هنگ کنگ که ادعا ماموران شده بود مورد حمله با سلاح و “محکوم” خشونت.

A man is detained in protests in Hong Kong on Wednesday. Picture: Dale De La Rey/AFP
media_cameraیک مرد بازداشت شده در تظاهرات در هنگ کنگ در روز چهارشنبه. تصویر: دیل De La ری/AFP
Police said they arrested 370 people during the demonstrations on Wednesday. Picture: Anthony Kwan/Getty Images
media_cameraپلیس گفت که آنها دستگیر 370 نفر در تظاهرات روز چهارشنبه. تصویر: Anthony کوان/گتی ایماژ
Protesters chant slogans with their hands up. Picture: Dale De La Rey/AFP
media_cameraمعترضان شعار را با دست خود ، تصویر: دیل De La ری/AFP
Police walk past a burning barricade set up by protesters. Picture: Anthony Wallace/AFP
media_cameraپلیس راه رفتن گذشته سوزش مانع راه اندازی توسط معترضان. تصویر: آنتونی والاس/AFP
Riot police detain a man after protesters were cleared from a rally area. Picture: Dale De La Rey/AFP
media_cameraپلیس ضد شورش بازداشت یک مرد پس از معترضان پاک شد از تجمع در منطقه است. تصویر: دیل De La ری/AFP

یک روزنامه نگار گرفتن عکس خارج 7 یازده بود منفجر کردن پاهای خود را با یک توپ آب در حالی که یکی دیگر از روزنامه نگار Chermaine لی پوشیدن اعتبار از سی ان ان بود اشک تانک با یک گروه از مردم در کازوی.

پلیس گفت: 10 از این افراد بازداشت شده را نقض کرده جدید از قوانین امنیت ملی از جمله یکی rioter که ادعا چاقو یک افسر با یک خنجر.

مرتبط: واکنش جهان به چین, هنگ کنگ, امنیت ملی, قانون

گرم در مقیاس گسترده ای اعتراضات خروشان در هنگ کنگ پس از میدوی را از طریق سال گذشته اما موفق به توقف اجرای امنیت ملی لایحه که در حال حاضر تصویب شده است به طور موثر تلقی جدید تظاهرات تهدید به هنگ کنگ امنیت ملی است.

به گفته منتقدان این قوانین جدید را سخت تر از چین گرفتن قدرت بر منطقه و نماد مهر و حکومت استبدادی بیش از پیش مالی رایگان hub.

جدید قوانین امنیت ملی را به اثر در هنگ کنگ در تاریخ 1 ژوئیه. این یک نمادین تاریخ برای هنگ کنگ به مناسبت 23 سالگرد تاریخ هنگ کنگ حاکمیت بود در بازگشت از انگلستان به چین است.

در اصل منتشر معترضان منفجر کردن پا با توپ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im