معترضان برخی از مسلح وارد میشیگان کنگره به عنوان خانه بلوک گسترش coronavirus اقدامات اضطراری

3 دقیقه پیش

جمعیت کثیری از معترضان چند تا از آنها را مسلح راهپیمایی روز شنبه در داخل میشیگان در کنگره به عنوان خانه رای به مسدود کردن دولت coronavirus اقدامات اضطراری و دزدگیر یک طرح دعوی در دادگاه به چالش کشیدن به لیبریا گرچن Whitmer اقدامات برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

فرماندار خواست قانونگذاران به گسترش خود را اضطراری اعلام 28 روز. آن را به پایان رسید در نیمه شب پنج شنبه. خواه به رهبری مجلس رای دادند 59-41 همراه حزب خط.

متعدد معترضان برخی نه با پوشیدن ماسک به چهره از نقاب دولت افسران پلیس واقع در داخل ساختمان و فریاد زد: اجازه داده می شود به اتاق که بسته به بازدید کنندگان به دلیل اقدامات احتیاطی سلامت.

رای “نه!” آنها فریاد زد در حالی که برخی شعار می دادند “ما در!” و “این است که مردم در خانه, شما می توانید قفل ما را.” دیگران شعار می دادند “قفل کردن” در اشاره به فرماندار.

کسانی که در این تجمع گفت: Whitmer اقامت-در-خانه سفارش نقض حقوق اساسی و خواست مردم برای باز کردن کسب و کار خود را در روز جمعه.

دولت سخنگوی پلیس گفت: NBC اخبار آن است که قانونی برای حمل سلاح گرم به عنوان طولانی به عنوان آن را انجام داده است با قانونی قصد و سلاح قابل مشاهده است اما اعتراض نشانه ها ممنوع است.

“این مردمی هستند و اقلیت کوچکی از مردم که در حال صریحتر مخالف فرماندار در خانه بماند اجرایی سفارش” Rosie Jones, سخنگوی رهبر اقلیت سنا جیم Ananich گفت: TPM. “اگر چه خود پیام است مبهم با التهاب زبان مانند “ظالم دریافت طناب خود را’ و تصاویر از صلیب های شکسته و مؤتلفه پرچم.”

اعتراض لقب “پاتریوت آمریکایی تجمع” برگزار شد میشیگان آمریکا برای آزادی به تماس برای بازگشایی, کسب و کار, NBC News گزارش شده است.

در میشیگان بیش از 3,600 اند از covid-19 و بیش از 40 ، 000 نفر قرارداد بسته اند coronavirus.

مجلس لی Chatfield, یک Levering جمهوری خواه به اسوشیتد پرس گفت که مرگ و میر است “وحشتناک” اما دیگر زندگی شده اند “منفی نهفته بی ارزش چرا که ما چگونه باید به کار گرفته شود این بیماری همه گیر. ما معتقدیم شما می توانید اولویت بهداشت عمومی و در عین حال می تواند معقول و منطقی در رویکرد خود را به مبارزه با covid.”

دموکرات ها مخالف قانون و دستور اقدام قانونی.

“من خوشحالم من یک فرماندار است که مراقبت در مورد تمام زندگی” دولت تشکر. Leslie, عشق, D-دیترویت گفت: پل. “ارائه این لایحه در میان یک سیاره بیماری همه گیر مانند ارائه یک فرد چهار مربع پس از بد اسهال قسمت. آن را بی فایده است.”

برت گیبسون یک تریبون-نقد و بررسی محتوای دیجیتال تولید. شما می توانید تماس با برت در 724-850-1268, [email protected] و یا از طریق توییتر .

دسته بندی:
Coronavirus | اخبار | آمریکا/جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>