همه چیز ممکن است کاملا رایگان این روزها اما انگار زیادی وجود دارد که است.

شرکت هایی مانند خالص باره و Peloton در حال ارائه دسترسی رایگان به کلاس های تناسب اندام.

آمازون به دور کتاب کلاسیک مانند “آوای وحش” و “اما” و کلاس آموزش به کارشناسان ارائه عقل خود را برای هیچ چیز.

این coronovirus را خاموش است wreaked ویران در بسیاری از زندگی و همچنین مختل بسیاری از برنامه های شرکت. اما برخی از آنها ارائه کالاهای خود را به صورت رایگان و یا انداختن خود paywalls برای مدت زمان محدود.

آن را نمی ممکن است بهترین تصمیم گیری مالی اما کارشناسان می گویند این خوب است روابط عمومی و یک راه خوب برای قلاب آینده مشتریان به عنوان طولانی به عنوان آن را به نظر نمی رسد مانند شرکت ها با استفاده از ویروس.

“شما باید مراقب باشید” گفت: پنی Sansevieri مدیر نویسنده کارشناسان بازاریابی.

“شما نمی خواهید کسی که در رسانه های اجتماعی برای همه ناگهانی بگو: شما در حال تلاش برای استفاده از این واقعیت است که مردم در خانه گیر کرده.'”

رایگان نشان می دهد و فیلم از سرگرمی های جهان در حال یک پتو گرم برای خانه محدود. HBO ساخت رایگان جریانهای “The Sopranos,” “Veep,” “جانشینی” “Six Feet Under” و “سیم” در HBO در حال حاضر.

تلویزیون اپل به علاوه اجازه می دهد دسترسی رایگان به برخی از اصلی آن برنامه از جمله “بنده” از M. Night Shyamalan. توزیع FilmRise است campy 1960 سری “بتمن” با Adam West — “بم! صدای انفجار!” — و Showtime تمدید دوره آزمایشی رایگان خود را تا 30 روز. PBS است جریان “طبیعت” قسمت و آن “اجرای بزرگ” از شکسپیر به “Kinky Boots” و یوتیوب است که ساخت بسیاری از آن سری اصلی در دسترس به هر کسی بدون اشتراک.

خوب شرکت های بزرگ حرکت در طول دوران تاریک می تواند شگفتی انجام. Sansevieri امتیاز به مشخصه که تا به حال یک چند ماه با اختلاف بیش بازیگر Lori Loughlin و دست زدن به آن از یک گی با مضمون عروسی تجاری.

اما در مواجهه با این ویروس مشخصه از طریق پست از 2 میلیون و رایگان کارت تبریک به هر کسی که پرسید: — کارت های واقعی و نه e-cards — “برای کمک به قرار دادن بیشتر مراقبت در جهان است.”

Sansevieri گفت: این حرکت تا به حال بسیاری از “احساس خوب به آن متصل” افزود: “یک راه برای مشخصه به پاک کردن همه چیزهای بد? احتمالا. اما آن را بسیار هوشمندانه انجام شده است.”

شرکت امیدوار ما روی نیمکت نیز معاملات: نایک ساخته شده آنلاین تمرینات رایگان, سیاره, تناسب اندام است که جریان زنده تمرینات در Facebook طلا و بدنسازی است که ارائه دسترسی رایگان به آن برنامه است.

این Alvin Ailey American Dance Theater دارای کلاس های آنلاین شجاع — و یا شما می توانید فقط خیس خوردن در یکی از باله ،

Sansevieri مظنون است که شرکت های بزرگ ارائه می دهد برای چیزهایی که نیاز ما به عرق — ورزشگاه تمرین — را حفظ کنید کمتر مشتریان جدید از این شرکت ها ارائه سرگرمی های خالص.

اما قمار می تواند پرداخت کردن با مشتریان وفادار ماندن. “اگر شما تبدیل به یک فن از X, Y و یا Z نشان می دهد که قطعا با شما چوب. به طوری که برخی از چیزهایی را تغییر دهید ما behaviorally,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im