‘مقامات دولتی باید با وسواس حفظ سلامت کارگران که نگه داشتن مردم زنده’

جین Philpott: این بدان معناست که کارگران خط مقدم داشتن دسترسی به PPE به سرعت در حال گسترش سلامت نیروی کار در راه های خلاق و استان ها و مناطق مختلف با هم کار برای تولید مداوم و به موقع اطلاعات

جین Philpott یک پزشک و عضو سابق مجلس. آغاز ژوئیه سال 2020 خواهد بود و با رئیس دانشکده علوم بهداشت در دانشگاه. از سال 2015 تا 2019 او به عنوان فدرال وزیر بهداشت, وزیر بومی خدمات و رئیس خزانه داری هیئت مدیره. او در حال حاضر با این نسخهها کار در مرخم Stouffville, بیمارستان COVID-19 مرکز ارزیابی.

به عنوان ما به تصویب 40,000 COVID مربوط به مرگ و میر در سراسر جهان ما را هنوز رتبهدهی نشده است دیده می شود بدترین از این بیماری همه گیر. فرماندار نیویورک است که شفاعت برای یک میلیون بیشتر سلامت کارگران است. هر کشور باید بیشتر منابع سلامت در خط مقدم. کانادا از این قاعده مستثنی است.

بهداشت عمومی تماس های اضطراری برای بهداشت عمومی راه حل. کانادایی ها در مورد اقدامات مهم ما باید همه را—فیزیکی, فاصله, شستن دست و ماندن در خانه به جز اساسی—مواد غذایی و بهداشتی—دلایل. دیگر راه حل های بهداشت فقط به عنوان مهم, اما آنها سخت تر به مقیاس: منابع انسانی; تست و ردیابی سلامت زیرساخت ها و منابع; واکسن و درمان آزمایش.

سلامت, منابع انسانی, جای تعجب نیست, حیاتی ترین. حتی اگر ما تا به حال 50,000 هواکش در سراسر کشور (که نمی کنیم) برای کمک به حفظ اکثر بیماران به طور جدی بیمار زنده آنها نیاز به روت اپراتورهای. آنها نیاز به پزشکان و درمانگران تنفسی که می دانند چگونه به intubate. این اتفاق می افتد به پزشکان بیشتر در معرض خطر ابتلا به این COVID-19 عفونت خود را. آنها باید امن نگهداری می شود.

بیشتر: اعزام از coronavirus مقابل خط: ‘من می ترسم از آنچه در پیش روست برای بشریت’

مقامات دولتی در این کشور باید با وسواس حفظ سلامت کارگران که نگه داشتن مردم زنده است. که به معنی حصول اطمینان از مناسب تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) در دسترس است به تمام کارگران خط مقدم در همه جا و همیشه. این باید هماهنگ مرکزی. داوطلب اهدای درایو و دراپ آف نیت خوب اما نه هر جامعه دارای این نوع از اطلاعات تماس. نظامی نیست و بستگی به نیت کمک های مالی برای تجهیزات آن است. سلامت کارگران هم نباید.

من رهبران سیاسی کار خستگی ناپذیر برای تشدید تولید و تهیه PPE و دیگر مراقبت حاد تجهیزات. اما در زمین کارگران عصبی در مورد اینکه آیا آن را به آنها را دریافت کنید و این که آیا از ایمنی خود را نیاز خواهد شد. در کار من در COVID-19 مرکز ارزیابی در مرخم Stouffville, بیمارستان, ما PPE ما نیاز به انجام کار درست. این تعهد من به شنیدن این مورد نیست در همه جا. که عادلانه نیست و مطمئنا هوشمند است. حفاظت از نیروی کار است که کار یکی است.

استخدام و حفظ سلامت کارگران نشده است و این مهم در کانادا برای حداقل یک قرن است. ما نیاز به گسترش بهداشت و سلامت نیروی کار و این نیاز به برخی از خلاقیت است. نظارتی کالج ها به دنبال در گزینه های به مجوز پزشکان که اساسا به پایان رسید اقامت خود را, برنامه های, اما قادر به نوشتن خود را در امتحانات نهایی به دلیل COVID-19. در حال حاضر نیز زمان برای تسریع ملی اخذ مجوز از پزشکان و پرستاران است که ما می خواستم برای دهه بنابراین سلامت کارگران می تواند به سرعت مستقر شود به استان و یا منطقه است که نیاز آنها بیشتر است. بین المللی پزشکی فارغ التحصیلان مشتاق هستند قرار داده می شود به کار می کنند. بهداشت حرفه ای که در حال حاضر مورد استفاده قرارگرفته (فیزیوتراپیست ها به عنوان مثال) در حال آماده خود را به کشش محدوده عمل به ارائه مجازی صفحه اصلی مراقبت و بهداشت عمومی غربالگری.

بیشتر: ترودو روزانه coronavirus به روز رسانی: هزینه های جدید برای محافظت از مراقبت های بهداشتی کارگران در خط مقدم این مبارزه ” (متن کامل)

ما همچنین می تواند ایجاد یک ارتش از سلامت جامعه عوامل است. من برای اولین بار ملاقات دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus (در حال حاضر مدیر کل WHO) در سال 2008 زمانی که او وزیر بهداشت در اتیوپی. او به تازگی یک طرح بلند پروازانه برای ساخت 4,000 جامعه جدید مراکز بهداشت و آموزش و استقرار 30,000 توسعه سلامت کارگران نشان میدهد که چگونه به سرعت آن را می تواند انجام شود. در هند آبله ریشه کن شد با یک نیروی 150,000 نظارت کارگران که ساخته شده است یک میلیارد خانه تماس در 1970s. این COVID-19 pandemic به همین ترتیب نیاز به عمدی تمرکز بر جامعه مبتنی بر تشخیص و مراقبت مبتنی بر.

این منطقه که هنوز هم نیاز به پوسته پوسته شدن تست شده است. ما شاهد بهبود در کانادا وجود اینکه بیش از یک دوجین دیگر کشورها که در حال انجام آن بهتر است. این یکی جای ما می تواند استقرار ارتش ما از جامعه سلامت کارگران به منظور تسهیل تهاجمی تست در داخل و خارج از بیمارستان تنظیمات اولویت تنظیمات با جمعیت های آسیب پذیر از جمله خانه های سالمندان پناهگاه و correctional facilities. با استفاده از گسترش معیارهای تست ما می توانید با جستجو کردن و منزوی کردن موارد مثبت. همان تیم می تواند پشتیبانی تماس ردیابی و آموزش و پرورش. ما در حال حاضر شاهد دانشجویان پزشکی استفاده می شود برای این نقش در برخی از استان ها.

به عنوان اطلاعات بیشتر در دسترس می شود برای حمایت از بهترین تصمیم گیری و برنامه ریزی ما باید به موقع گزارش گیری از داده های سازگار و رادیکال شفافیت. این زمان برای پنهان کردن اخبار بد.

متاسفانه آژانس بهداشت عمومی کانادا توانایی تولید به موقع و دقیق نظارت ملی را به شدت محدود و با توجه به عدم قوی فدرال بهداشت عمومی قانون. آژانس فاقد اختیارات قانونی برای کامپایل اطلاعات از استان ها و مناطق. خوشبختانه ما شاهد همکاری منطقی در به اشتراک گذاشتن داده اما آن را متناقض و نه همیشه قابل مقایسه است. منطقه ای مقامات بهداشتی متفاوت در محتوای خود را گزارش داده و این همیشه شده با دیگران در راه است که اجازه می دهد تا ما را به نقطه روند های منطقه ای و شیوع بیماری.

خوب تجزیه و تحلیل داده ها است که تنها راه برای پیش بینی چه مدت این گذشته خواهد شد. ما باید به عجله نیست بر این باورند که وضعیت بهتر شده است یا بدتر بر اساس تعداد موارد گزارش شده است. تعداد موارد وابسته است در تعدادی از آزمایشات در حال انجام است که تغییر و تکه تکه شد. اگر ما می خواهیم به می دانم که زمانی که منحنی مسطح است, بهترین اعداد را به دنبال دارد COVID-19 بیمارستان پذیرش—به طور خاص ICU پذیرش و تعداد COVID-19-مربوط به مرگ و میر. تنها در روز های اخیر ما شروع به دیدن برخی از استان ها گزارش روزانه بستری نرخ وجود دارد اما هنوز یک مکان برای پیدا کردن این داده ها در سراسر کشور.

این ویروس پس از زندگی ما می تواند بازگشت به حالت عادی است ما فوری جمعی هدف. کشور ما دارای یک بی حد و حصر عرضه خلاق جاه طلب و دلسوز شهروندان است. بهره برداری از روح خود را از همبستگی و سازماندهی جمعی خود را از انرژی ما را به رسیدن به طرف دیگر.

اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im