پازل جدول سودوکو – همه شما می تواند به نفع مغز

بسیاری از مردم لذت بردن از چالش های مطرح شده توسط پازل مانند گوگل alpha چنین ترجمه کلمه می یابد و سودوکو در میان دیگران. برخی حتی تعجب می کنم اگر پازل بیش از ساده سرگرم کننده و چیزی که در واقع می تواند به نفع مغز است. این ایده که وجود دارد ارتباط بین ورزش مغز را از طریق پازل و بهبود عملکرد آن بسیار در راه است که بلند کردن وزنه می تواند به تقویت عضلات بدن, معقول به نظر می رسد. مطالعات در حال انجام و بررسی مخلوط می شوند.

یک سال 1999 مطالعه بررسی جدول که شد منتشر شده در مجله روانشناسی تجربی هیچ شواهد نشان می دهد پازل جدول کلمات متقاطع کاهش مرتبط با سن کاهش می یابد در شناخت. تحقیقات منتشر شده یک سال بعد در روانشناسی پیری پیشنهاد کرد که جدول زمانی انجام شده توسط افراد مسن به نظر می رسید به حدی کاهش اثرات منفی سن در حافظه و ادراکی سرعت وظایف. اطلاعات منتشر شده در آمریکا نشان می دهد که حل پازل ممکن است کمک به تقویت اتصالات موجود بین سلول های مغز و نسل جدید روابط است. این ممکن است به بهبود سرعت ذهنی و فرآیندهای فکری.

انجام منبت کاری اره مویی پازل می تواند کمک به حافظه کوتاه مدت یعنی به خاطر سپردن شکل و رنگ و تجسم بزرگتر, تمام تصویر.

محقق کیت Wesnes, یک استاد علوم اعصاب شناختی در دانشگاه اکستر در انگلستان مورد مطالعه تاثیر گوگل alpha چنین ترجمه در توجه استدلال و حافظه است. Wesnes در بر داشت یک رابطه مستقیم بین حل پازل ها و دقت های مختلف دامنه توابع از جمله استدلال توجه و حافظه به یاد بیاورید. پازل می تواند نگه داشتن مغز فعال است.

نتایج ملموس تحمل نیست می تواند یکی از دلایلی است که تعامل به طور منظم با کلمه مبتنی بر پازل می تواند به بهبود واژگان تسلط و نگه داشتن مردم در هماهنگی با تبدیل از عبارت و حتی وقایع کنونی. پازل نیز ممکن است کمک به تفکر خلاقانه و به کارگیری دلیل برای حل مشکلات است. دستیابی به موفقیت با پازل ممکن است هموار کردن راه برای مقابله با چالش های بزرگتر با فکر کردن خارج از جعبه. اگرچه مطالعات در حال انجام است وجود دارد برخی اعتقاد که انجام پازل می کند, کاهش حافظه در میان افراد سالم و همچنین کسانی که مبتلا به زوال عقل.

یک 2014 محاکمه بودجه توسط موسسه ملی بهداشت نشان داد که مزایای آموزش شناختی برای افراد مسن می تواند تا زمانی که 10 سال است. محققان توصیه می شود که افراد مسن سعی کنید هر شناختی تحریک فعالیت مانند حل جدول کلمات متقاطع پازل و کارت های بازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>