کوانتاس اعلام نهایی برای پروازهای 747

کوانتاس اعلام کرده است یک برنامه از حوادث آن را می گوید “مناسب برای یک ملکه” به خداحافظی هواپیمایی “ملکه آسمان”.

آخرین باقی مانده بوئینگ 747 هواپیما خواهد بود بازنشسته از کوانتاس ناوگان در ژوئیه 22.

به استرالیایی ها از این فرصت برای خداحافظی به بسیار دوست داشتنی جت ادم تنومند و بدقواره وجود دارد خواهید بود سه یک ساعته “وداع ادم تنومند و بدقواره شادی پرواز” خروج از سیدنی و کانبرا و بریزبین.

ایده برای وداع با پرواز آمد از کارکنان و مشتریان که می خواستم یک شانس نهایی برای پرواز در هواپیما شواهد از جایگاه ویژه ای 747 است در قلب بسیاری از استرالیایی ها.

“این سه پرواز را ارائه نهایی فرصت را به پرواز در کوانتاس 747 قبل از اینکه برگ ها با برخی از آگهی های مکرر ما و علاقه مندان به حمل و نقل هوایی به عنوان علاقه هواپیما همانطور که ما با صرف هزاران ساعت در هیئت مدیره در طول سال می گوید:” کوانتاس 747 در ناوگان کاپیتان اوون ویور.

“وجود دارد مقدار زیادی از دلتنگی و محبت با ما در ارتباط 747. پس از اولین 747 پیوست کوانتاس ناوگان در سال 1971 این هواپیما باید عمل های متعدد نجات پرواز به استرالیا خانه در طول زمان بحران و ارائه یک عبور امن برای بسیاری از مسافران گرفتن اولین پرواز بین المللی و یا از استرالیا” می افزاید: کاپیتان ویور.

“747 بوده است با شکوه هواپیما و این اتصالات که ما جشن پایان پنج دهه از تاریخ ساخت لحظات برای صادرات و حمل و نقل هوایی در استرالیا است.”

همچنین نگاه کنید به: کوانتاس’ بوئینگ 747: این هواپیما که تغییر پرواز برای همیشه لطفا برای

Qantas has announced a program of events to farewell its last remaining Boeing 747. Picture: Qantas

اولین بوئینگ 747 پیوست کوانتاس ناوگان در سال 1971. تصویر: کوانتاس

چگونه می توانید در هیئت مدیره وداع با پرواز

بلیط به یک ساعت “وداع ادم تنومند و بدقواره شادی پرواز” – در تاریخ 13 ژوئیه (سیدنی), جولای 15 (بریزبن) و 17 جولای (کانبرا) – را در فروش در ظهر 8 ژوئیه در کوانتاس سایت.

اقتصاد کرایه هزینه خواهد شد $400 و تعداد کمی از کسب و کار کلاس بلیط نیز در دسترس خواهد بود برای $747 (اضافی اضافی گنجانده شده است).

کرسی خواهد بود محدود به حداکثر رساندن راحتی مسافر (در خط با دیگر قبلا عمل شادی پرواز) و نیز به دنبال پرواز به خوبی از پروتکل های.

پرواز عمل خواهد شد در هزینه-بازیابی اساس و سود اهدا به, زن سروری, بدسم موزه حمل و نقل هوایی در انگلیس پارک (Wollongong) و کوانتاس بنیانگذاران موزه در Longreach برای حمایت از تلاش های خود را برای حفظ و ترویج 747 میراث برای نسل های آینده است.

هر دو موزه که یک کوانتاس 747 نمایش گذاشته شده است.

برای کارکنان

نهایی 747 را ترک سیدنی در جولای 22 عنوان پرواز QF7474.

قبل از این نهایی خروج کوانتاس میزبان یک آشیانه وداع رویداد برای کارکنان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de