Quade می رود ویروسی دوباره با ترفند

Quade کوپر دوباره آن را انجام داده. اولین سابق کانگوروی متوسط القامهگردن قرمز نشان داد او پشت-پشت با عبور باور نکردنی تصویری هفته گذشته که رفت و ویروسی و الهام گرفته از سنت کیلدا ستاره براد تپه و سیدنی قوها جوان تفنگ اسحاق Heeney به تلاش همان feat.

در حال حاضر کوپر گرفته است همه چیز را به سطح بعدی با یک فوقالعاده آکروباتیک ترفند جدید. در آن او معاوضه توپ راگبی برای یک فوتبال آمریکایی contorting خود را به یک شور به راه اندازی یک با دقت اشاره کردن 20 متری منتقل می کند.

توپ پرواز مستقیم به قفسه سینه از بریزبن Broncos استعداد Tevita berlin وزارت امور Jnr; این جفت ارز شده اند آموزش هم در بریزبن قرمز تپه.

سازمان دیده بان Foxtel در یک لحظه. گرفتن و حل و فصل با هیچ نصب و راه اندازی و بدون قفل در قرارداد. ثبت نام برای همه Foxtel در حال حاضر با 10 روز رایگان دادگاه. مشتریان جدید تنها.

اگر شما از دست رفته Quade اول ترفند ویدئو, سازمان دیده بان آن را در اینجا:

Hill vs Quade – Who did it better?

AFL: با الهام از سابق کانگوروی متوسط القامهگردن قرمز Quade Cooper, St Kilda ستاره براد تپه سعی کشیدن مسخره پشت ترفند عبور کند.

کوپر مسخره جدید تصویب دوباره رفتن ویروسی با طرفداران در سراسر جهان مقایسه عبور خود دقت به میلیونر NFL استارت – و marvelling در چگونه او نتونست به خودش آسیب در این فرآیند است.

SportsCenter از ما به اشتراک گذاشته جادویی تصویب در توییتر ارسال ما طرفداران bonkers در حالی که کوپر effor نیز به دست آورد کشش در انگلستان است.

در اصل منتشر Quade می رود ویروسی دوباره با ترفند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im