قرنطینه گارد استخدام در واتساپ

یک گارد امنیتی برای ملبورن bungled هتل قرنطینه برنامه ادعا کرد که او استخدام شد از طریق مسنجر WhatsApp ،

انفجاری تازه ادعا شد پخش از ABC 7.30 گزارش سه شنبه شب که در آن گارد امنیتی Shayla Shakshi صحبت کردن در مورد botched طرح.

“من استخدام در یک گروه واتساپ و من فقط گفته که شما باید در اینجا در این زمان خاص است و شما در حال رفتن به لباس در یک راه خاص و این نرخ پرداخت و آن” Shakshi گفت.

“ما نمی هر گونه آموزش زمانی که من وجود دارد. ما تا به حال برای قرار دادن یک ماسک و دستکش در و آن. آن را واقعا مانند ‘OK چگونه می توانم یک ماسک? چگونه می توانم پاکسازی?'”

Shakshi شده است نه تنها گارد امنیتی به منفجر سوت پاک کردن نقایص در دولت هتل قرنطینه برنامه.

More than 30 virus cases can be linked to the Stamford Plaza hotel.
media_cameraبیش از 30 ویروس موارد می تواند مربوط به استمفورد پلازا هتل.

یکی دیگر از گارد که تنها به جورج شکست تهوع سفارش به امروز نشان می دهد او تنها پنج دقیقه از آموزش قبل از اینکه وظیفه به یکی از قرنطینه هتل ها.

“و این بود که PPE و همه چیز جعبه و تاس و پس از آن ما فرستاده شد تا به سطح خود را,” او گفت:.

“هر هتل قرنطینه است subcontracting اتفاق می افتد و این روشی است که شرکت های در حال ساخت پول از این,” او گفت:.

دولت قادر بوده است به طفره رفتن از سوالات در مورد هتل قرنطینه برنامه به عنوان این است در حال حاضر در حال جستوجو کرد توسط یک تحقیق قضایی.

Premier Daniel Andrews is confident the judicial inquiry will deliver the right answers. Wayne Taylor/NCA NewsWire
media_cameraبرتر Daniel Andrews, است, اعتماد به نفس, قضایی درخواست را ارائه پاسخ درست است. Wayne تیلور/NCA مستند در یک dvd

پرس و جو راه اندازی شد توسط دولت پس از آن آشکار شد که پروتکل نقض توسط ماموران امنیتی نظارت بر هتل قرنطینه بود و منجر به شیوع بیماری در ویکتوریا.

قاضی بازنشسته جنیفر Coate نظارت پرس و جو با ارشد کمک مشاور تونی نیل.

پرس و جو شنیده ام در روز دوشنبه وجود دارد شواهدی وجود دارد که بسیاری از, اگر نه همه از زمان مورد از coronavirus می تواند مرتبط به هتل شیوع است.

برتر Daniel Andrews به خبرنگاران گفت: روز دوشنبه پرس و جو مورد نیاز بود به “درک دقیقا همان چیزی را اشتباه رفته در این هتل قرنطینه برنامه”.

“من مطمئن هستم که روند ما را پاسخ است که ما هر حق,” او گفت:.

“چه رفته است در اینجا به طور کامل غیر قابل قبول و غیر قابل قبول برای همه ما اما بهترین کاری برای انجام این است که که درک مناسب از دقیقا چه رفته است.”

در اصل منتشر شده به عنوان قرنطینه گارد استخدام در واتساپ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de