کبک آگهی در خوش بینی حتی به عنوان آن coronavirus مورد تعداد افزایش می یابد: نظرسنجی جدید

برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت برخوردار است همان سطح به عنوان حمایت از خود را wildly محبوب افسر ارشد پزشکی از سلامت این بررسی نشان می دهد

به عنوان COVID-19 موارد ادامه به سطح شیب دار تا Quebecers هستند آشکارا شادمان تر از کانادایی دیگر در استان توانایی انجام آنها را با خیال راحت از این بیماری همه گیر کوروناویروس با وجود داشتن بالاترین تعداد موارد یک بررسی جدید نشان می دهد.

اکثر Quebecers نیز نمایش بسیار زیاد اعتماد به نفس در خود را برتر رهبری را در مقایسه با دیگر استان ها.

این نتایج آمده از یک نظرسنجی از کانادا’ چهار بزرگترین استان انجام شده توسط تورنتو مستقر در میدان تحقیق در همکاری با Maru/آبی. این نشان می دهد که 79 درصد از Quebecers باور خود را به استان دارای یک برنامه است که کار خواهد کرد برای کنترل شیوع و 62 درصد گفت: آنها اعتماد برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت یک معامله بزرگ است. این اعتماد به نفس نشان داده است با وجود افزایش شدید در کبک COVID-19 موارد در روز های اخیر.

خوش بینی گرفتار هدر Bastedo پژوهشگر اصلی در میدان ، “من نمی توانم به شما بگویم که چگونه بسیاری از بار من چک داده ها در این, به دلیل (کبک) است که تا کنون خاموش” Bastedo گفت. “هنگامی که آنها بیش از 4000 مورد من پیدا کردن آن قابل توجه است که آنها اعتماد به نفس خود را در استانی طرح دولت.”

نظرسنجی نظر سنجی حدود 800 نفر هر از کبک ، آلبرتا, B. C., و, Ontario بین مارس 25 و 27 و از آنها خواست چند سوال در مورد اعتماد رهبری و به طور کلی نگرش نسبت به COVID-19 pandemic با توجه به منطقه خود را تا کنون. در آن زمان کبک موارد افزایش یافته و از 1,339 به بیش از 2000 بالاترین در کانادا (کبک باید توجه داشت شامل presumptive موارد در آن به طور کلی تعداد در حالی که استانهای دیگر تعداد را تایید کرد و تنها آنهایی که). موارد تا به حال از دو برابر به عنوان چهارشنبه آوردن کبک به بیش از 4,600 با مونترال حسابداری به صورت نیمه.

در پاسخ به چشم انداز مثبت کبک یافته ممنوعیت غیر ضروری سفر به درون آن مناطق غربی با پلیس در اجرای این محدودیت های مسافرتی و تهدید با کف دست زدن پنالتی برای هر کسی شکستن به تازگی مجموعه ای از قوانین. تا کنون کبک تنها عمده استان به طور رسمی محدود کردن سفر منطقه ای در مرزهای خود است.

از لحاظ تاریخی کبک تمایل به انشعاب از بقیه کانادا در نگرش و چشم انداز Bastedo اشاره کرد و آن پاسخ به COVID-19 متفاوت است. اخیر اختلاف در نگرش است به احتمال زیاد ترکیبی از آن متمایز فرهنگ, او گفت:, و همچنین به عنوان یک پشتیبانی قدرتمند برای ایتالیایی, توالت به عنوان نخست وزیر است که بی بدیل است با همتایان خود.

با وجود این استان اعلام افزایش موارد گسترده اکثریت Quebecers گفت: آنها اعتماد خود را به دولت استانی به طور کلی (88 درصد). آلبرتا UCP دولت تحت جیسون کنی ثابت می شود که حداقل محبوب در 67 درصد است. درصد بالاتری از Quebecers (47 درصد) نیز گفت: آنها تحت تاثیر مالی از زمان شروع این بیماری همه گیر در مقایسه با تنها 28 درصد از بهره.

در حالی که بیش از نیمی از Quebecers گفت: آنها اعتماد ایتالیایی, توالت یک معامله بزرگ تنها 15 درصد از بهره و ساکنان انتاریو بود که همان اعتماد به نفس قوی در مربوطه premiers جیسون کنی و داگ فورد. خود را رئیس بهداشت عمومی افسران, اما ثابت می شود محبوب تر; آلبرتا دکتر دینا Hinshaw به ثمر رساند 55 درصد در اعتماد قوی در استان است. انتاریو دکتر دیوید ویلیامز کمی بیشتر مورد علاقه از فورد در 21 درصد است.

کبک بالا سلامت رسمی دکتر Horacio Arrunda به نظر می رسد فقط به عنوان محبوب به عنوان استان برتر در برگزاری 64 درصد از Quebecers’ اعتماد قوی در این نظرسنجی. خود متحرک, درخواست برای پهن کردن منحنی رفته ویروسی در توییتر. “این یک عکس العمل طبیعی به قدرت اما افرادی که بالاترین رتبه را دارند شخصیت است که مردم نسبت به جذب” Bastedo گفت.

ادامه مطلب: قهرمانان ما در زمان coronavirus—و پایه ما در حال قرار دادن آنها در

به همین ترتیب کمتر از Quebecers نگران خود استان بیمارستان های در حال اجرا از تجهیزات حفاظتی برای کارکنان و یا هواکش (حدود 70 درصد) این نظرسنجی نشان می دهد در حالی که نگرانی ها افزایش می یابد و نزدیک به 80 درصد در انتاریو و B. C.

خوش بینی از کبک, اما نشانی از افول در برخی موارد: آنها بیشتر نگران این کشور در حال اجرا از مواد غذایی و لوازم (51 درصد) نسبت به استان های دیگر و آنها فقط نگران خود و یا عزیزان بیمار شدن از ویروس نظرسنجی نشان می دهد.

Quebecer پاسخ دهندگان نیز کمتر احتمال دارد برای کمک به همسایگان خود در مقایسه با ساکنان انتاریو و یا بهره با 60 درصد گفت: آنها تا به حال نشده یک شانس برای کمک به کسی که در جامعه خود را دریافت لوازم داوطلب و یا کمک به یک بیمارستان محلی یا بانک مواد غذایی. Bastedo هر چند با پیدا کردن نقل از عوامل فرهنگی در توضیح آن است. “بیشتری وجود دارد انتظار از دولت در کبک بنابراین اجتماعی کبک انتظار دارد دولت را به مراقبت از آنها” در مقابل این مسئولیت در حال سقوط بر روی افراد دیگر, او گفت:.

اما همانطور که با هر چیزی COVID-19 مربوط به این نگرش ممکن است تغییر ساعت به عنوان موارد افزایش و اضطراب افزایش مییابد و از طریق تمدید انزوا اقدامات به ماه آوریل است.

“من نمی توانم بگویم که کبک اقامت خواهد داشت و در این راه” Bastedo گفت. “و قطعا در دو هفته آینده کل کشور خواهد بود بسیار به چالش کشیده است.”

اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im