کبک شیوع کروناویروس در دراز مدت مراقبت از خانه مانع شده اند می تواند

تام michael crawford شد رهبر حزب دموکراتیک جدید کانادا بین سالهای 2012 و 2017.

مونترال دارای بالاترین نرخ مرگ و از هر شهر بزرگ در کانادا از COVID-19. در مارس 5, Quebec سلامت عمومی مدیر Horacio اررودا و وزیر به طور خاص مسئول سالمندان مارگریت Blais هر دو اشاره به همان علت: پرسنل بهداشت و درمان مشغول به کار بودند در بیش از یک مرکز گسترش بیماری به آنها منتقل شده از سایت به سایت.

در یک کنفرانس خبری در مارس 11, Premier فرانسوا ایتالیایی, توالت تایید کرد که اجازه می دهد بخشی-زمان پرسنل برای رفتن از یک مرکز به یکی دیگر از علل عمده کبک فاجعه بار رکورد. این حقیقت غم انگیز این است که دولت کبک شده بود به خوبی آگاه از این مشکل بیش از یک ماه و تا به حال موفق به عمل می کنند.

کبک بوروکراسی کلمات اختصاری را دوست دارد. یکی است که به ویژه مهم در اینجا: یک CHSLD (مرکز d’hébergement et de soins de longue durée) مخفف برای دراز مدت مراقبت از خوابگاه.

بیشتر: ترودو روزانه coronavirus به روز رسانی: برخی از پارک های ملی بازگشایی در ماه ژوئن (متن کامل)

مراقبت های بهداشتی است که اولین و مهمترین حوزه قضایی استان. خیلی زود در این بحران بهداشتی مشخص شد که این لحاف چهل تکه از قوانین و مقررات و سفارشات در سراسر کانادا به آن معنا است که وجود دارد نیز می تواند بسیار متفاوت نتایج در برخورد با COVID-19 از استان به استان است.

بریتیش کلمبیا priestess بالا از بهداشت عمومی بانی هنری به سرعت برجسته خودش را به عنوان “A+” و در این زمان محصول از مقامات در تلاش برای کمک به ما در مقابله با این بیماری همه گیر. او برجسته شده و کمک کرده است تا جان هرگن دولت بهتر از همه دیگران است. بریتیش کلمبیا نیز تا به حال برخی از روشن ترین سخت ترین قوانین در برخورد با این سلامت crisi و به عنوان یک نتیجه می تواند بهترین نتایج را در میان بزرگ استان.

تحت B. C. قانون سفارشات خود به اجرا در آمد دقیقه با او صحبت کرد آنها را. حتی اگر آنها در زمان یک زن و شوهر از روز برای سفارش به lawyered تا آنها رفت و به اثر حق دور. به گزارش شروع به وارد از اروپا در اواخر ماه مارس نشان می دهد که آلوده سلامت کارگران بوده است عمده بردار برای گسترش بیماری های هنری برای اولین بار به عمل می کنند. او قابل درک است که حرکت کارکنان از مرکز به مرکز می تواند یک مشکل عمده و او با قرار دادن یک توقف به آن. او نوشته سفارش ساخت آن را غیر قانونی برای کار در بیش از یک محل اقامت منتشر شد چند روز بعد در دریا. 27.

بیشتر: چگونه آماده شد کانادا ؟

هر دو کبک و انتاریو اذعان کرد مشکل این است که تا به حال شناسایی شده در B. C. در اواسط ماه آوریل انتاریو در نهایت تصویب مشابه ممنوعیت کار در سایت های مختلف. کبک می دانستم که در مورد این مشکل صحبت کردیم و در مورد آن به طور مداوم اما هرگز به طور رسمی به تصویب رسید این قانون است.

ابتدا در اوایل ماه آوریل اررودا وزیر Maguerite Blais که مسئول سالمندان و غیر رسمی مراقبان و وزیر بهداشت دانیل مک کین به یک سری از مصاحبه های که در آن آنها صحبت کرد و از اهمیت منع سلامت پرسنل از کار در بیش از یک سایت. غم انگیز, اجرا, قانون هرگز در کتاب قرار داده. و در آوریل. 16, مالیات بر ارزش افزوده ارائه شده مستند نمونه از کارگران از شدت آلوده CHSLDs هنوز در حال برنامه ریزی برای کار در دیگر CHSLDs بود که COVID رایگان.

در طول بحران خدمات سلامت مدیران نقل شده عنوان کرد و گفت که آنها لازم نیست که به دنبال چه چیزی یک وزیر در یک کنفرانس مطبوعاتی. به عنوان طولانی به عنوان یک حکومت نشده است به تصویب رسید به طور رسمی اعلام و منتشر کسانی که سلامت مدیران همچنان با شیوه های موجود. این شیوه شامل فرستادن کارگران از CHSLD به CHSLD. در B. C., سلامت مدیر موظف شد به دنبال حتی صحبت سفارش داده شده توسط Henry. Arruda Blais و McCann می دانستم که آنها تا به حال هرگز به ایجاد یک اجرا تعهد قانونی و آن را تا به حال نتایج فاجعه آمیز است.

برخی از وزرا سفارشات بودند در واقع رسما اعلام کرد به زور در کبک برای کمک به مقابله با این بیماری همه گیر. برای مثال حکومت در برابر رفت و آمد از اتاوا به کلبه کشور در گاتینو نبود مشاوره آن قانون است. که به سادگی begs سوال: چرا رسمی قانون ممنوعیت نقل و انتقال پرسنل بود که ضروری است برای حفاظت از کارگران و ساکنان در CHSLDs هرگز نور روز را مشاهده کنید در کبک?

شاید بخشی از این بهانه است مارپیچی مرگ خود را. پس از آن شتاب خیلی دیر شده بود. زمان کبک از دست داده و با صحبت کردن و انجام هیچ چیز بدان معنی است که در حال حاضر وجود دارد برخی از 9000 پرستار را که در حال حاضر به محل کار و یا در حال تبدیل شدن به بیمار است. آنهایی که تا به حال هیچ نشانه ای از coronavirus به کار ادامه داد در بیش از یک محل که فاجعه بار بود.

هنگامی که فرانسوا ایتالیایی, توالت آورده خود را ضد سیاست های مهاجرتی در طول سال اول خود را در دفتر او بوق و کرنا, در, va, prendre en moins, mais on va en prendre soin. او بارها تکرار قافیه ترجمه با عنوان: “ما قبول کمتر اما ما مراقبت از آن ما است.” نرده در برابر “جرم” ورود پناهجویان که عبور به کبک نامنظم کمک کرده بود, ایتالیایی, توالت انتخاب کنید. چند اخبار اشاره کرده اند که از ده ها هزار نفر که عبور به کبک هزاران نفر رفت و تبدیل به روت به عنوان پرستار. بسیاری از این مهاجران بودند که مادران تنها. آموزش دوره کوتاه بود و بسیار مورد نیاز شغل در انتظار آنها است.

شمال مونترال شامل چند محله مانند Saint-Michel و Montréal-Nord که در آن مهاجران اخیر فرصتی برای پیدا کردن مقرون به صرفه مکان به مکان زندگی می کنند. هائیتی جامعه در خصوص دریافت یک هجوم زیادی از اعضای جدید. اکثر رفته بود به آمریکا پس از زلزله ویرانگر از یک دهه پیش و فرار به کانادا ممکن است در هنگام مواجهه با خطر اخراج مغلوب ساختن پیشی جستن. صدها نفر از آنها مشغول به کار بودند به عنوان پرستار در CHSLDs و بسیاری از آنها را به دست آورد coronavirus.

این پرجمعیت محلات در حال حاضر قربانیان جدیدترین مارپیچی.برنامه ای برای باز کردن مونترال مدارس و کسب و کار داشته اند را در انتظار قرار داده به دلیل این شیوع جدید. این تازه واردان در حال آنهایی بودند که به ارائه مراقبت های وعده داده شده توسط ایتالیایی, توالت و کبک انجام داده است چیزی جز مراقبت از آنها و دیگران را تحت تاثیر قرار بهداشت کارگران است. این یک تراژدی باعث یک فاجعه است.

در برابر پس زمینه از این اتفاق فاجعه انسانی در کبک کانادا پرسید که آیا دولت فدرال باید یک بازی نقش بیشتری در مراقبت از سالمندان است. در آوریل. 24, ترودو خطاب آن را در روزانه خود را در کنفرانس خبری گفت: “شاید ما می تواند منعکس کننده در مورد اینکه آیا یا نه سالمندان خوابگاه باید بخشی از ما سیستم مراقبت های بهداشتی و اداره تحت کانادا, سلامت, عمل,” او گفت:.

در کنفرانس خبری بعد از آن روز, ایتالیایی, توالت پاسخ به ترودو سخنان با یادآوری این ساعت است که هزینه های اولیه-های مقابله مراقبت های بهداشتی جهانی بود 50-50 تقسیم بین اتاوا و استان هر چند که تا به حال رفته به تنها 23 درصد از اتاوا در سال های اخیر است. من خوشحال برای دیدن بیشتر, ایتالیایی, توالت پکتیا میباشد.

مدت کوتاهی پس از ایتالیایی, توالت اظهارات یک منبع دولتی به سرعت تایید کرد که اتاوا قصد ندارد برای اجرای نظارت بیشتر در مراقبت از سالمندان در حال حاضر, اما آن خواهد شد بخشی از یک بیشتر بحث دولت فدرال را با استان های کشور در ماه های آینده. و در مارس 13, ترودو رفت از این ایده ها در کامپیوتر است. او نباید داشته باشد.

تحت قانون اساسی ما بهداشت است که عمدتا حوزه قضایی استان وجود دارد اما هیچ چیز توقف اتاوا و استان از بزرگ شدن به روز رسانی و بهبود مراقبت های بهداشتی جهانی مقابله امضا در 60s.

این 2020 در کانادا و صدها نفر از سالمندان ساخته شده است که این کشور بزرگ ما اجازه داده شده به مرگ یک بدبخت مرگ است. این یک شرم ملی. آن است که در حال حاضر یک تعهد اخلاقی به اطمینان حاصل شود که چنین نابخشودنی فاجعه هرگز دوباره اتفاق می افتد. هنگامی که این بحران فروکش اتاوا و استان باید این وظیفه به یک توافق جدید که شامل مراقبت از سالمندان است. آن را برای رفتن به نیاز به کار سخت و حسن نیت دارد اما به هیچ بهانه ای برای انفعال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de