کبک coronavirus پیش بینی—راه سختی پیش رو

شماره جدید از جمله بدترین تلفات سناریو در حال عاقلانه است. اما بر خلاف انتاریو استان تصمیم گرفتند به پروژه فراتر از مارس 30.

کبک بینی چگونه COVID-19 بحران می تواند آشکار در این استان به نظر می رسد شبیه به انتاریو, مدل پرده در آوریل 3. هر دو نشان می دهد که جاده پیش رو خواهد بود دشوار و دردناک است. در عین حال مانند این دو استان هر موجود تفاوت در کبک مورد چند حفاری در آن همسایه به غرب است.

انتاریو 17-صفحه سند بود پر از نمودار و گرافیک از جمله پیش بینی های به پایان پاندمی که ممکن است 18-24 ماه از در حال حاضر. سپس Ontario باورند بین 3000 تا 15000 ساکنان می میرند از این ویروس حتی با خود انزوا و بهداشت عمومی اقدامات است. آن بدترین سناریو ثابت است که شماره در احتمالا 100,000.

در مقابل کبک هفت-صفحه سند فقط چهار نمودار خود را به عنوان کارشناسان بهداشت عمومی خودداری کشیده می شود به “چه می شود اگر” سناریو.

“برخی از آنها پیش بینی شده است که بسیار دورتر به آینده از ما—استان next door—اما وجود دارد بیش از حد بسیاری از عوامل است که می تواند دخالت توضیح داد:” دکتر ریچارد مرتبه مدیر کبک بهداشت عمومی.

ادامه مطلب: قرنطینه ملت: در داخل مستند تغییر خواهد کرد که کانادا برای همیشه لطفا برای

این متغیر عبارتند از: امکان جدید داروها حتی یک واکسن یا جدید خود انزوا اقدامات است. بنابراین کبک خود را متوقف سازی در 30 آوریل. “ما راحت به اعداد برای 30 روز. اما اگر شما از من بپرسید برای شش ماه یا 12 ماه من راحت نیست” مرتبه ادامه داد.

این شماره ها به اندازه کافی جدی به خصوص مرگ و میر. یک هفته پیش, Quebec ثبت شده بود فقط 33 مرگ و میر. امروز به تنهایی 29 بیشتر اضافه شد به یک چوب خط حساب کردن که در حال حاضر در 150. با پایان ماه رسمی “خوش بینانه” سناریوی مرگ و میر 1,263. فرض بر این است که کبک زیر مسیر آلمان است که دیده می شود بسیاری از موارد اما تعداد نسبتا کمی از مرگ و میر به عنوان آن را به سرعت شناسایی موارد و سیستم مراقبت های بهداشتی بوده و قادر به مقابله با فشارهای قرار داده شده بر روی آن.

بدترین سناریو به شرح زیر است که از ایتالیا است که در جهان COVID-19 boogeyman دلیل آن نیست تعطیل تا بعد از این ویروس در حال گسترش مانند آتش سوزی ترک آن را با هیچ چیز اما وخیم گزینه های. وجود دارد بنابراین بسیاری از در حال مرگ هستند تا به سرعت که کوره غرق هستند. اگر این سناریو خرس در کبک و مرتبه اعتماد به نفس است آن را نمی خواهد—و سپس مرگ و میر 30 آوریل می تواند 8,860.

کبک حالات ممکن است در پایان ماه آوریل شبیه به کسانی که از انتاریو که پیش بینی شده است که “عدم مداخله” مدل (فکر می کنم ایتالیا قبل از آن قفل شده است) می تواند در نتیجه 6,000 مرده در حالی که زمان مداخله اقدامات پیش بینی شده به بریده بریده که تلفات هر چند آن را هنوز هم می تواند از 1600. بنابراین تا آنجا که کبک ارائه یک نوع متفاوت از مدل برای ساکنان آن پیش بینی های خود را حداقل برای چند هفته آینده هستند horrifyingly مشابه: هر دو استان ضربه COVID-19, پیدا کردن هستند که مارس است که در واقع یک بی رحمانه ماه.

اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im