کبک عفونت چشم انداز: در کوتاه مدت درد

پل چاه: آن زمان یک بار دیگر برای آزادی جدید مرگ و میر بینی. در کبک به احتمال زیاد بهترین سناریو این است که هنوز هم یک خوش بینی.

جان مینارد کینز اقتصاددان که ایده های محبوب در کبک به عنوان جاهای دیگر استفاده می شود به دوست نداشتن خود را از همکاران درخواست های خود را در دراز مدت. آنچه مهم است این است که چه چیزی اتفاق می افتد در حال حاضر و اقتصاددانان مجموعه خود را “بیش از حد بی فایده یک وظیفه” زمانی که آنها نگران سنین کینز نوشت: در دراز مدت همه ما مرده است.

در کوتاه مدت اجرا سه taciturn عمومی-مقامات بهداشت به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه در شهر کبک شاید کمتر از 1,300 Quebecers مرده خواهد بود. از آن زمان بار دیگر برای آزادی جدید مرگ و میر بینی—خوفناک ورزش است که توسط آن مقامات در یک حوزه قضایی که مشغول دفن شهروندان خود و کار صاف کردن نه به دفن بیشتر مکث به فاش کردن کار خود را به مفروضات در مورد چگونه بسیاری از می میرند قبل از این ظروف سرباز یا مسافر است. یک هفته پیش از آن بود که کاخ سفید است. روز جمعه آن را انتاریو برتر داگ فورد. آلبرتا برتر جیسون کنی بود در حال آماده شدن برای انتشار خود استان اعداد بعد از آن در روز سه شنبه.

تورنت از hypotheticals قبل بود مختصری آنلاین بحث در مورد اینکه آیا هر کسی باید در انجام این نوع از چیزی. تیم شفافیت خواستار آن قابل ستایش ورزش در کاهش شکاف بین آنچه دولت می دانند و یا اعتقاد آنها در مورد ما و آنچه که ما در مورد آنها را می دانیم. تیم نجابت شگفتی که چرا ما فقط نمی توانید صبر کنید برای اعداد واقعی و چه پیش بینی را به صرفه جویی در زندگی می کند. من در گروه اول با انواع همدردی به استدلال دوم. مسافت پیموده شده شما ممکن است متفاوت باشد.

ادامه مطلب: قرنطینه ملت: در داخل مستند تغییر خواهد کرد که کانادا برای همیشه لطفا برای

در این میان می افتد به هر دولت به تصمیم می گیرید که چگونه به این اطلاعیه ها. کبک برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت تصمیم به غایب خود را از این خبر که آمد سه ساعت پس از ایتالیایی, توالت روزانه تلویزیونی نمایش patrician نگرانی و ملایم سرزنش. ریچارد Massé جانباز عمومی-بهداشت و درمان, رسمی, نمایش نمودار.

این طرح به سختی به یک طرح. آن را گسترش تنها به پایان ماه آوریل سه هفته ، این نیست که منحنی رشد با یک منطقه از عدم قطعیت در هر دو طرف بسیار به عنوان یک منوی کاملا متفاوت امکانات. در “بدبین” جهان همه چیز به شدت در کبک به عنوان آنها در ایتالیا و اسپانیا. در “خوش بینانه” یکی تخت بیمارستان و ماسک را اجرا کنید; فیزیکی فاصله اقدامات که ایتالیایی, توالت و مقامات شهرداری در حال اجرای کاملا محکم کار; مردم را به صبر و شکیبایی برای فداکاری از این ترسناک برزخ نمی رسد. در سه هفته 1,263 مرده در خوش بینانه, طرح 8,860 در این مورد بدبین.

چه اتفاقی می افتد پس از آوریل ؟ خوب این بازی است. ما پیدا کردن پس از مارس.

بستری شدن در بیمارستان هستند در واقع در حال اجرا در زیر کمی در خوش بینانه منحنی ایتالیایی, توالت در حال حاضر به خبرنگاران گفت: قبل از آن که به کم مرگ تعداد به نظر می رسد بسیار مردها از بالا. یکی دیگر از ویژگی های این فصل است که مردم در حال یادگیری به توان با چشم انداز مرگ اعداد است که یک بار به نظر می رسید مانند کشتار جمعی. خوش بینانه شماره خواهد بود 27 بار مرگ و میر از سال 2013 Lac-Mégantic آموزش انفجار. آن را با یک خوش بینی.

غریبه هنوز هم خواهد بود که دوشنبه صبح quarterbacking اگر کبک بازدید آن تعداد کم و انتاریو بازدید آن تعداد کم و ایالات متحده می پردازد و تنها یک متوسط تلفات در ده ها هزار نفر برای حماقت از رهبران آن از افرادی که ادعا می کنند تلاش تلف شد به جای آن کمک کرده است. که هزینه در گنج صرف بیش از حد بزرگ بود برای هزینه در خون است. اما این استدلال برای یک روز دیگر. در کوتاه مدت بیش از حد بسیاری از ما هنوز هم در حال مرگ است.

اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de