Quincuncial دیوانه ماه تعطیلات Mathis

[email protected] (تعطیلات Mathis)

قمری الگوی کاملا quincuncial ساخت باریکش زاویه کمتر از پنج بار به پنج سیاره های مختلف امروز. مریخ, خورشید, نپتون و مشتری و پلوتون همه این پیچ و تاب و از ماه. این می تواند یک مانع برای بیان احساس یا یک آچار در این طرح است. خبر خوب این است که اینها اما مختصر در تضاد است.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19). نه هر کس می داند آنچه شما قادر به انجام آنچه شما می توانید انجام دهید و یا می خواهد آنچه شما می خواهید. به فکر کردن در مورد آن را از فرد دیگری به نقطه نظر ارزشمند خواهد بود امروز.

برج ثور (20 آوریل-مه 20). شما خوشحال به تصور برخی از مکان های شما بوده است نه با مزه از کسی است که هیچ قصدی برای همیشه رفتن. مکان های دیگر شما تصور کنید با دقت دانستن است که هنگامی که زمان می آید, شما به همه ،

برج جوزا (21 مه-ژوئن 21). خیلی شرم آور تجربیات معمولا به خطر داوطلبان است. اگر شما هنوز هم فکر می کنم گذشته اقدام تحقیر آمیز به حساب خودتان در میان اکثر چشمگیری شجاع آنهایی که, و حرکت همراه است.

سرطان (22 ژوئن-ژوئیه 22). کسانی که زندگی می کنند در یک محدوده کوچک وجود دارد مطمئن می شود بسیار و به شدت قضاوت. این worldlier یک فرد است که قوانین کمتری در آنها به احتمال زیاد برای تحمیل بر دیگران است.

لئو (جولای 23-Aug. 22). هر آنچه که شما در حال فکر کردن است که مردم متوجه خواهد شد بیشتر نمی خواهد. بنابراین انتخاب کننده در مورد انواع فشارها شما را در خود قرار داده. مراقب باشید به پایگاه آنها را در آنچه که شما فکر می کنید دیگران در حال تفکر است.

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22). شما dreamt آینده نقاشی یک تصویر ذهنی از خواسته های خود را. با استفاده از این مهارت در جهت معکوس در حال حاضر رویای چیزهایی که هرگز نمی شد دوباره نوشتن تاریخ را به میل خود.

برج میزان (Sept. 23-Oct. 23). آیا شما احساس می کنید که لبخند خود را به عقب ؟ شما هیچ ایده که توصیف شما به عنوان به شما منتقل می کند. اگر یک چیز خاص است; تاپیک ویژه سبک سری به انرژی خود را در حال حاضر یک روشنایی است که متوجه خواهد شد.

برج عقرب (Oct. 24-Nov. 21). شما باید با افزایش آگاهی از نقش مردم در زندگی خود و دریافت اطلاع در مورد چگونه به بهترین استفاده را از روابط خود را.

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21). در یک معنا آنچه شما واقعا بعد از این است که یک نوع خاصی از زرق و برق — یک صحنه سینمایی — و شما به اشتباه فکر می کنم آن را قابل دسترسی است. دیدن خود را در نور های مختلف کمک می کند تا شما کشف کردن که در یک وضعیت.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19). هر چند بزرگ و فوق العاده نمایش استعداد خود را در راه خدمت تا با طرف واکنش شجاع بود. “پنهان کردن خود را نمی استعدادهای آنها برای استفاده از ساخته شده بودند. چه یک ساعت آفتابی در سایه؟” — خود را signmate بن فرانکلین

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18). سفر قهرمان یک سفر را از طریق فروتنی و ناامیدی و طولانی شب تاریک روح به یک پیروزی شخصی مورد نیاز برای روح رشد داشته است.

برج حوت (اسفند. 19-March 20). آن را بسیار آسان برای یک فرد است که در مواجهه با یک نوع خاصی از سناریو به رفتار مهربانانه اما به فعالانه به دنبال چنین سناریویی این است که قلب به یک سطح کاملا متفاوت.

امروز تولد (7 مارس). شما توجه ویژه و خیس خوردن آن را در حالی که همه دانستن است که هیچ یک از این می تواند کمک به شما اعتماد به نفس راه تکمیل یک پروژه خاص خواهد شد. شما خودتان تمام کنسرت بربس شما نیاز دارید و درآمد خود را احترام با چک کردن یک سری از کوچک و معنی دار اهداف شخصی. لئو و برج میزان می پرستمت. تعداد خوش شانس خود را در حال: 2, 29, 1 ، 40 و 38.

نجوم پرسش: “من یک عقرب است. شما می نوشت که صداقت رهایی بخش برای کژدم (عقرب) و من تمرین صداقت رادیکال به تازگی. من آن را دوست دارم. من به خواهرم گفت که او داستان خسته کننده من مادر است که او را نان ذرت خشک است و دوست دختر من است که من دوست های قدیمی کوتاه کردن مو بهتر است. حدس بزنید چه ؟ خواهر من نمی خواهد با من صحبت کند. دوست دختر من شکست با من و مادر من است و من خود من غذا. اگر صداقت است, چرا همه از آن متنفرم به جز من ؟ من فقط باید بازگشت به تظاهر?”

های خود را در نظرات منفی صداقت است ، هر کسی می تواند نقطه ای از مردم را نقص و پاره کردن خلق و خوی خود را و اعتماد به نفس است. یک فرد از شخصیت خوب است که معمولا به دنبال (و پیدا کردن!) چیزی را بگویم که خواهد ساخت تا مردم. همانطور که برای رهایی نوع صداقت و معمولا چیزی که شروع می شود با شما گفتن حقیقت به خودتان. برای مثال شاید شما می توانید نگاه عمیق به خود قلب و روح و روان و بپرسید: چه چیزی است که واقعا آزار من است که من می خواهم به بیگانه مردم که عشق من ؟ شما ممکن است پیدا کردن پاسخ به این سوال رهایی بخش واقع است.

افراد مشهور پروفایل: عزیزم از “دفتر” و ستاره از پیشگامانه طلاق کمدی “تقسیم با هم” Jenna Fischer مظهر همه کاره و هنری او حوت خورشید معروف است. جیوه, زهره و مشتری در برج دلو صحبت می کنند به او نوعدوستی. مشتاق حامی حیوانات, نجات, این, برج حوت مشغول به کار در واحد امداد و نجات حیوانات, پرورش حیوانات خودش و میزبان جمع آوری اعانه برای شود.

نوشتن تعطیلات Mathis در HolidayMathis.com.

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

آخرین به روز رسانی: چهار شنبه, فوریه 06, 2020 10:49:24 -0800

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im