خوانندگان پیوستن به مبارزه با کروناویروس و به دنبال پاسخ

هرالد خوانندگان مصمم به فاصله اجتماعی اما هنوز هم نگه داشتن یک چشم را برای بی عدالتی در حال پر کردن اخبار راهنمایی صندوق. در اینجا چند پاسخ ما سخت در کار بر روی بقیه. ارسال به تمام بینش خود را به [email protected].

چگونه بسیاری از تخت آماده در ماساچوست?

از جمعه وجود دارد 14,500 درمان تخت های موجود در سطح ایالت از بیمارستان بیرون ساختمان ظرفیت خود را و ایستاده تا میدان بیمارستان در بوستون کنوانسیون و مرکز نمایشگاه ها و مکان های دیگر. که شکسته شدن به 9,400 حاد تخت های مراقبت و 1500 تخت ICU.

از کسانی که 11,000 تخت در حال حاضر در دسترس برای بخش مراقبت های ویژه و مراقبت حاد قبل از همه گیر رسید.

رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر گفت: مدل های فعلی نشان می دهد ماساچوست باید هدف داشتن 2,700 تخت ICU موجود با حدود 2,200 به طور خاص برای COVID-19 بيمار.

میدان های اضافی بیمارستان در انتظار هستند آنلاین در هفته آینده در مرریمکک دره و در کیپ کاد.

چگونه سالمندان انجام شده است ؟

همچنین به عنوان پنج 247 پرستاری و بقیه ساکنان خانه فوت کرده اند با توجه به COVID-19 با توجه به تارا Gregorio رئیس ماساچوست ارشد مراقبت های انجمن.

“ادامه افزایش در تعدادی از موارد منجر به مرگ در میان 38,000 ضعیف افراد مسن و معلول ساکنان تحت مراقبت ما است ویرانگر برای ما ساکنان و خانواده ها و کارکنان که شجاعانه مبارزه وحشتناک ترین بیماری همه گیر در طول عمر ما,” گریگوری گفت.

او خواسته است که سالمندان آزمایش coronavirus همراه با مراقبان.

آیا دولت باید به اندازه کافی PPE?

دولت ساخته شده است بیش از 1100 تحویل بیش از 2.6 میلیون قطعه از تجهیزات حفاظت فردی به مراقبت های بهداشتی و امکانات شهرداری و اولین پاسخ از بحران آغاز شد.

دولت توزیع 109 هواکش, 100 که از دولت فدرال و نه از طریق کمک های مالی. سلامت و خدمات انسانی وزیر Marylou Sudders گفت: دولت انتظار می رود برای دریافت یکی دیگر از 200 از دولت فدرال مدتی در هفته آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im