املاک و مستغلات Q&A: چگونه افرادی هستند که خرید و فروش خانه در طول بیماری همه گیر کوروناویروس?

س: پس ما همه در خانه ماندن به مبارزه با COVID-19 همه گیر مردم چگونه خرید و فروش خانه ؟ — Dan

یک: حتی با اقامت در خانه سفارشات در محل هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از مردم خرید و فروش خانه های خود را در حالی که مطابق با قوانین و پروتکل های ایمنی.

عوامل املاک و مستغلات در حال بازاریابی خانه با تور های ویدئویی و خریداران انجام می دهند زنده تصویری پیاده روی-throughs گرفتن تور از فروشندگان در حالی که مسطح منحنی.

خرید قرارداد امضا کرده اند و به صورت الکترونیکی برای چندین سال. چندین ایالت از جمله فلوریدا اخیرا به تصویب قوانین اجازه می دهد آنلاین گواهی محضری و رسمی پس از بسته شدن هنوز هم اتفاق می افتد.

اولین وبزرگترین در حال حاضر مالکان گرفتن عکس با محل سکونت ردیابی نرم افزار برای مطمئن شوید که عکس ها از خانه درست.

البته ما در زندگی منحصر به فرد در زمان بسیار ویژه اقدامات احتیاطی باید گرفته شود. قرارداد باید اجازه می دهد زمان بیشتری را به مطمئن شوید که بازرسی می تواند رخ دهد و وام دریافت تایید.

با تمدید زمان فروشندگان باید قادر به بازگشت به بالا ارائه می دهد برای محافظت از خود در مورد اولین خریدار می افتد از طریق. اگر شما زندگی می کنند در یک مجتمع مسکونی, شما باید مطمئن شوید که خود را در هیئت مدیره انجام مصاحبه که بسیاری از آنها با استفاده از ویدئو کنفرانس نرم افزار.

ارتباطی عالی است همیشه ضروری است اما در حال حاضر بسیار مهم است. یکی از محصولات جانبی ما در زمان بحران است که بسیاری از وظایف را طولانی تر و پیچیده تر برای تکمیل. این کمک می کند تا اگر هر کس در همان صفحه باقی می ماند که راه در سراسر معامله.

اگر مشکل بالا میآید و حداقل یک احتمال آن است که بسیار ساده تر برای حل اگر همه مطلع اولیه و کار با هم برای بدست آوردن آن گذشته است.

Gary M. خواننده است یک فلوریدا وکیل و هیئت مدیره گواهی به عنوان یک متخصص در املاک و مستغلات قانون توسط نوار فلوریدا است. او شیوه های املاک و مستغلات کسب و کار دادخواهی و قانون قرارداد از دفتر خود در طلوع آفتاب, Fla. او رئیس بخش املاک و مستغلات از شهرستان Broward کانون و شرکت میزبان هفتگی نمایش رادیویی “اخبار حقوقی و بررسی است.” او اغلب مشورت در کل املاک و مستغلات مسائل و روند در فلوریدا با شرکت های مختلف در سراسر کشور. او ارسال سوالات به صورت آنلاین در www.sunsentinel.com/askpro یا او را دنبال کنید در توییتر @GarySingerLaw.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im