املاک و مستغلات Q&A: محل سکونت من استخر و سالن ورزش بسته می شوند. آیا من هنوز هم مجبور به پرداخت کامل حق عضویت ماهانه?

س: به دلیل COVID-19, محل سکونت من انجمن بسته شده است ورزشگاه و استخر و دیگر مناطق رایج است. آنها هنوز هم می خواهید من برای پرداخت کامل غرامت ماهانه. این عادلانه نیست پس من می توانم با استفاده از امکانات. آیا من مجبور به پرداخت ؟ — تیم

A: بله. شما هنوز هم باید پرداخت خود را نگهداری حق.

خود را ملک مشاع است نه یک فروشنده مانند یک باشگاه ورزشی در محلی خود را در مرکز نوار. شما خود را بخشی از زمینه های مشترک علاوه بر خود واحد و مسئول نگهداری آن.

ارتباط خود را نیز دارای حق رهن از حقوق در اموال خود را که بدان معنی است که اگر شما نمی پرداخت حق عضویت خود را, شما می تواند در قبال مجموعه هزینه و می تواند در صورت سلب حق اقامه دعوی اگر شما همچنان به پرداخت نمی کند.

بهتر مسیر خواهد بود به پرداخت حق عضویت خود را و کار خود را با انجمن به استفاده از هر گونه مازاد بودجه برای بهبود امکانات بعد و یا پایین تر در سال آینده حق حتی از مازاد.

س: من به عنوان خوانده شده وجود دارد که می توان بدون اخراج در طول این بحران است. وجود دارد هیچ دلیلی من باید زحمت به پرداخت اجاره ؟ — آنا

یک: اخراج به طور موقت در خود نگه دارد در بسیاری از مناطق. اما این به این معنا نیست که شما نمی مدیون اجاره.

زمان می گذرد و حتی اگر خود را مالک نمی تواند اخراج شما در این لحظه این به آن معنا نیست که شما نمی خواهد اخراج شود بعد.

خود را مالک نیز می تواند پول دریافت حکم علیه شما برای از دست رفته, اجاره, هزینه های اواخر و حتی هزینه وکیل برای به اجرا درآوردن اجاره نامه.

من یاد گرفتم که فقط به دلیل شما می توانید چیزی به آن معنا نیست که شما باید.

اگر شما واقعا داشتن مشکلات, شما باید به صحبت می کنند به خود صاحبخانه است. اکثر صاحبخانه من می دانم که مایل به کار با مستاجران خود را از طریق این بحران است.

اما اگر شما می توانید استطاعت به پرداخت اجاره خود را شما باید انجام دهید. آن را نمی خواهد ارزش مشکل بعد.

Gary M. خواننده است یک فلوریدا وکیل و هیئت مدیره گواهی به عنوان یک متخصص در املاک و مستغلات قانون توسط نوار فلوریدا است. او شیوه های املاک و مستغلات کسب و کار دادخواهی و قانون قرارداد از دفتر خود در طلوع آفتاب, Fla. او رئیس بخش املاک و مستغلات از شهرستان Broward کانون و شرکت میزبان هفتگی نمایش رادیویی “اخبار حقوقی و بررسی است.” او اغلب مشورت در کل املاک و مستغلات مسائل و روند در فلوریدا با شرکت های مختلف در سراسر کشور. او ارسال سوالات به صورت آنلاین در www.sunsentinel.com/askpro یا او را دنبال کنید در توییتر @GarySingerLaw.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de