املاک و مستغلات Q&A: آیا حقوق من اگر من breaking my اجاره ؟

س: من فقط یک خانه خریداری شده و نیاز به استراحت من زمان اجاره است که منقضی می شود در اکتبر. 31. من سعی کردم کار با صاحبخانه من و اشاره های متعدد متقاضیان برای انتقال باقی مانده از اجاره نامه و او همچنان به رد همه آنها گفت: آنها واجد شرایط هستند. من به اخطار کتبی در ماه ژوئن به حرکت در پایان ماه ژوئیه. آیا حقوق من? — مایک

یک: وقتی که شما ثبت قرارداد اجاره شما در قلاب برای اجاره برای کل زمان شما به توافق حتی اگر شما حرکت اولیه است.

یک مالک چندین گزینه زمانی که مستاجر خاتمه زود است. هنگامی که یک مستاجر حرکت کردن اولیه بسیاری از صاحبخانه پس گرفتن اختیار خالی اموال و سعی کنید برای پیدا کردن یکی دیگر از مستاجر.

این است که شناخته شده به عنوان مصرف اموال را برای مستاجر بهره مند شوند چرا که مقدار شما را مدیون خود صاحبخانه است کاهش می یابد اجاره بها پرداخت شده توسط مستاجر جدید تا پایان اصلی خود را مدت اجاره. به عبارت دیگر خود را مالک نمی تواند جمع آوری اجاره از شما و مستاجر جدید برای همان ماه است.

در حالی که خود را صاحبخانه همچنین دارای گزینه خروج از املاک خالی و تلاش برای جمع آوری از دست رفته اجاره از شما این است که اغلب یک ایده بد به دلیل دشواری در جمع آوری از دست داد اجاره از رفتگان مستاجر.

هنگامی که خود را مالک اوکراین در اختیار داشتن و تلاش برای پیدا کردن مستاجر جدید خود را برای پر کردن کفش او باید تلاش معقول و منطقی برای انجام این کار مانند مثال آن و یا قرار دادن یک اخطار در وب سایت مناسب.

وکلا می گویند که او باید “خود را کاهش خسارت” از آنجا که آن را به قرار دادن در تلاش یک قاضی می تواند به کاهش مقدار شما مدیون او با مقدار او را بهبود حال او قرار داده و تلاش های معقول و منطقی به بازاریابی برای یک مستاجر جدید است.

اگر صاحب خانه خود را به پایان رسید تا گرفتن یک مستاجر جدید برای باقی مانده مدت اجاره خود را این واقعیت است که او تبدیل به دور از چشم شما با اشاره به او می تواند در خدمت به شما قلاب.

Gary M. خواننده است یک فلوریدا وکیل و هیئت مدیره گواهی به عنوان یک متخصص در املاک و مستغلات قانون توسط نوار فلوریدا است. او شیوه های املاک و مستغلات کسب و کار دادخواهی و قانون قرارداد از دفتر خود در طلوع آفتاب, Fla. او رئیس بخش املاک و مستغلات از شهرستان Broward کانون و شرکت میزبان هفتگی نمایش رادیویی “اخبار حقوقی و بررسی است.” او اغلب مشورت در کل املاک و مستغلات مسائل و روند در فلوریدا با شرکت های مختلف در سراسر کشور. او ارسال سوالات به صورت آنلاین در www.sunsentinel.com/askpro یا او را دنبال کنید در توییتر @GarySingerLaw.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im