واقعیت تلویزیون نشان می دهد قدمت در واقع کار می کند

  • تالار ستاره فاش پشت صحنه داستان از Logies
  • Guy Sebastian در والدین و تراژدی شخصی

آخرین بار ناتالی Gruzlewski میزبانی , کیرمصنوعی, کون گشاد, ترین نرم افزار دوستیابی بودند فقط یک چشمک زدن در یک توسعه دهنده نرم افزار ، آن را در سال 2012 و آتش زنه فقط می اندازی بعد از آن سال; سرهم بندی کردن آمد و دو سال بعد. حتی پس از آن برای یک آدم گیر در یک مزرعه در مناطق روستایی استرالیا ساعت از هر نقطه کشیدن و پیام هرگز به حل این معمای پیدا کردن عشق.

به همین دلیل است که هشت سال پس از آخرین fronting feelgood دوستیابی نشان می دهد که تولید کرده است نه ازدواج و 20 کودک پس از آن سر و صدا-ساخت و راه اندازی در سال 2007 سابق تلویزیون مورد علاقه تصمیم گرفته است از آن زمان به معرفی این کشور به او خواستگاری مهارت.

از او گذشته ظهور در شلوار جین و Akubra او خودش را پیدا کرده است ماندگار عشق بود و یک فرزند داشتن, ازدواج شده توسعه دهنده ملک جک ری در سال 2012 و استقبال دختر اولیویا سال آینده. تا این زمان او آوردن تجربه بیشتری به نقش خود به عنوان یک صفحه نمایش کوپید.

“همه ما می تواند مربوط به آن در اوایل روز از اولین جلسه زمانی که جرقه های در حال پرواز و وجود فوری شیمی” Gruzlewski می گوید ستارگان. “من عاشق دیدن مردم و سقوط در عشق است. وجود دارد مقدار زیادی از عشق در مزارع این سال, بنابراین من واقعا به دنبال به جلو به یک عروسی دعوت و یا دو.”

“We can all relate to those early days of first meeting when the sparks are flying and there’s instant chemistry.” (Picture: Kane Skennar for Stellar)
media_camera“همه ما می تواند مربوط به آن در اوایل روز از اولین جلسه زمانی که جرقه های در حال پرواز و وجود فوری شیمی است.” (تصویر: کین Skennar برای ستارگان)
“There’s plenty of romance on the farms this year.” (Picture: Kane Skennar for Stellar)
media_camera“وجود دارد مقدار زیادی از عشق در مزارع این سال است.” (تصویر: کین Skennar برای ستارگان)

در دورانی که reality-TV, دوستیابی, نشان می دهد تنها به نظر می رسد به رشد بیشتر بحث انگیز و شهوت پرست, کشاورز می خواهد یک همسر باقی می ماند به عنوان سالم به عنوان شیر تازه شطرنجی پیراهن و بچه بره.

اما Gruzlewski سریع به نقطه ای از تغییرات در قدمت فرهنگ باید فیلتر را نشان می دهد آخرین راه اندازی مجدد آن را گرفته و آن را از نه شبکه به شبکه هفت در این امید که آن را به اصلاح وضعیت خود را به عنوان یک رأی برنده است.

در حالی که تکنولوژی تبدیل کرده دوستیابی چشم انداز ارائه شده توسط خواستگاران بالقوه گسترش مجموعهای از امکانات کنترل از راه دور زندگی می کنند هنوز هم باعث می شود تلاش برای عشق به عنوان تلاش آن را به عنوان تا کنون بود. به عنوان Gruzlewski اشاره “بسیاری از شهر تنها زنان وجود دارد را به شما بگویم می توان آن را دشوار برای پیدا کردن یک مرد است که واقعا علاقه مند در پیدا کردن عشق و حل و فصل کردن. و کشاورزان ما چهره خود مجموعه ای از چالش ها وقتی که می آید به دیدار زنان مجرد.

“آنها ممکن است از مقابل جهان و زندگی در محیط های مختلف, اما آنها هنوز هم سهم که همان حس انزوا هنگامی که به دنبال عشق است. در پایان روز آنها هنوز هم می خواهید برای پیدا کردن که خوب قدیمی از مد افتاده عاشقانه با کسی که خاص است.”

Natalie Gruzlewski with the farmers. (Picture: Channel 9)
media_cameraناتالی Gruzlewski با کشاورزان است. (تصویر: کانال 9)

خوشبختانه 43 ساله میزبان تا به حال هیچ گونه موانع که آن را به ساخت خود را مطابقت. در واقع او داستان عشق با 35 ساله ری بود و به عنوان کتاب درسی به عنوان آنها می آیند. هر دو آنها زندگی می کنند در Gold Coast, ملاقات از طریق دوستان رفت و برای شام, عاشق, انداخت, تعجب, عروسی و استقبال اولیویا سه ماه بعد. ری به تازگی به اتمام تصویر-کتاب خانواده با تعجب همسر خود را با یک حیوان خانگی سگ.

“من نه به حرکات عاشقانه,” او می گوید ستارگان. “هر روز چیزهای کمی بیشتر به من. من عاشق شگفتی بنابراین در سال گذشته تولد من جک به خانه آورد یک سگ Cavoodle ما به نام آفتابی. وجود داشته است هیچ بحثی در مورد گرفتن یک سگ اما ما خیلی هیجان زده هنگامی که رو به آفتاب پیوست خانواده است. اولیویا کاهش یافته است در عشق با او و او را بسیار گرفته شده بیش از کل خانه. من همیشه شوخی که جک را دوست دارد سگ بیشتر از او من را دوست دارد.”

“At the end of the day, they still want to find that good old-fashioned romance with someone special.” (Picture: Supplied)
media_camera“در پایان روز آنها هنوز هم می خواهید برای پیدا کردن که خوب قدیمی از مد افتاده عاشقانه با کسی که خاص است.” (تصویر: عرضه)

با موهای طلایی و ساحل-دختر پرنیان Gruzlewski بود یک بار یکی از متنوع ترین و محبوب میزبان در تلویزیون استرالیا. پس از کار به عنوان یک مجری آب و هوا, او مشهور شد برای نقش خود را به عنوان بانوی موفق در NRL را از پایی نمایش قبل از تبدیل شدن به یک وقت مجری در گریز. و همچنین میزبانی کشاورز او پر شده در نه در آخر هفته امروز قبل از استعفا از این شبکه در سال 2014.

در شش سال گذشته او لذت می برد برخی از سفر سفیر نقش اما برای دلایل شخصی متمرکز شده بودن مادر. هر دو او و ری را تجربه کرده اند از دست دادن بزرگ: Gruzlewski فوت مادر از سرطان در سال 2007 و ری را از پدر و مادر برایان و کتی فوت کرد در یک سال 2005 سقوط هواپیما.

بیشتر ستارگان

چگونه یک توله سگ تغییر David Campbell زندگی

ارین Molan مجموعه ای از رکورد مستقیم در ارتباط با کار و زندگی

“از دست دادن مادرم به من متوجه است که زندگی کوتاه است و زمان با ارزش است بنابراین من خوشحال بود برای آرام کردن و تمرکز روی خانواده” او می گوید ستارگان. “من عاشق بودن مادر و است که من اولویت اصلی. من در تلاش برای اطمینان بیشتر از هر مرحله از آنجا که آنها رشد می کنند تا به سرعت.”

پله به عقب از کار نیز اجازه داده او را به تمرکز بر روی سلامت خود. “همانطور که شما مسن شما نیاز به مراقبت از خود و بهداشت و درمان و تناسب اندام, اول,” او می گوید.

media_camera

“از دست دادن مادرم به من متوجه است که زندگی کوتاه است و زمان با ارزش است بنابراین من خوشحال بودم که آهسته و با تمرکز بر خانواده است.” (تصویر: عرضه)

اما آن را به او محبت پایدار برای نشان دادن او ساخته شده خود را که جلب و جذب دوباره او را به کمک به یک گروه جدید از کشاورزان پیدا کردن عشق. “این اصل نشان می دهد قدمت آن قلب گرم شدن کره زمین و واقعی است. ما به جشن ما کشاورزان است. و چه کسی دوست ندارد خوب داستان عشق ؟ آن را هیجان انگیز شاهد است که آشکار شیمی و تلاش برای پیش بینی خواهد شد که زن و شوهر بعد ارسال من دعوت به عروسی خود را,” او enthuses.

او نمی خواهد فاش شدن این که آیا ما می توانیم انتظار عروسی یکی دیگر از این فصل مسابقه اما اعتراف به حفظ تماس با برخی از نشان می دهد داستان های موفقیت است. Gruzlewski انتخابی ندارد – حتی اگر او تا به حال هیچ اتصال به نشان می دهد به مدت هشت سال او هنوز هم به طور منظم متوقف شده در سوپر مارکت توسط طرفداران. “من خودم در پرداخت در اعماق گفتگو در مورد کشاورزان عشق زندگی می کند.”

Natalie Gruzlewski features in this Sunday’s Stellar.
media_cameraناتالی Gruzlewski امکانات در این روز یکشنبه ستارگان.

به عنوان برای او خواستگاری مهارت های او را به نگه داشتن آنها را تیز تمرین در دوستان است. “من عاشق بازی کوپید هر چند من نمی دانم چه چیزی در اختیار من برای انجام آن” Gruzlewski می گوید. “اگر من دوستان مجرد هستند و من فکر می کنم آنها خوب و مناسب من سازماندهی بدون فشار مجموعه و دور آنها بروید. من تا به حال خیلی خوب میزان موفقیت تا کنون. بسیاری از زوج ها هنوز هم با هم و برخی از آنها تا به حال کودکان پس احتمالا باید ترک کنید در حالی که من جلوتر است.”

وقتی که می آید به خود او و خانواده او لذت می برد که زمان صرف با هم در مستند. اما هیچ شانس او را خواستگاری برای یک شغل خاص است. “حتی اگر ما در حال حاضر یادگیری من کمک کند و بزرگترین چالش گرفتن اولیویا به من به طور جدی به عنوان معلم او” او می خندد. “ما موفق اما سال 2 ریاضی نیست من نقطه قوت. چند روز او به من آموزش! نیازی به گفتن نیست او واقعا هیجان زده به پشت در مدرسه است.”

کشاورز می خواهد یک زن است که به زودی به هفت شبکه.

بیشتر منحصر به فرد در ستارگان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im