واقعا ترسناک’: ستاره باز کردن در مورد ویروس

مایلی سایرس و سلنا گومز را باز کرده اند تا در یک عاطفی Instagram تصویری در مورد اضطراب آنها احساس به عنوان coronavirus نوردد در سراسر ایالات متحده است.

صحبت کردن در زندگی کورش را Instagram chat نمایش روشن فکر: زندگی با مایلیدو popstars نشان داد که آنها قادر به دیدار با خانواده های خود و نگران خود را برای افراد مسن پدربزرگ و مادربزرگ.

“من پدربزرگ و مادربزرگ و دیدن مردم آن را به طور جدی به عنوان آنها باید واقعا سخت است برای من” گومز گفت: عذرخواهی برای خفگی.

کوروش گفت: خانواده به ویژه مادر خود را که به طور معمول بازدید, مادر بزرگ خود را هر روز و او را دیدم که بچه ها اغلب نیز تلاش.

“واقعیت این است که ما از نوع خطرناک است و می تواند خطر اندازد (مادر بزرگ ما را) سلامت آن ساخته شده است که ما نمی تواند ببینید مادر من از آنجا که او می بیند مادر او. که واقعا به من اضطراب چون من نه او را دیده احتمالا در سه هفته است که هرگز اتفاق می افتد,” او گفت:.

ادامه مطلب: به دنبال آخرین به روز رسانی coronavirus

Selena Gomez said she worried for her grandparents. Picture: YouTube
media_cameraسلنا گومز گفت که او نگران برای پدربزرگ و مادربزرگ او. تصویر: یوتیوب
Miley Cyrus said she also called her grandma to make sure she was protecting herself. Picture: YouTube
media_cameraمایلی سایرس گفت که او نیز به نام مادر بزرگ خود را به مطمئن شوید که او حفاظت از خودش. تصویر: یوتیوب

حدود 280,000 موارد coronavirus را در حال حاضر تایید شده است در سراسر ایالات متحده – بیشترین تعداد موارد در هر نقطه در جهان – و بیش از 7000 نفر کشته شده اند.

در حال حاضر دولت آمریکا در مواجهه با انتقاد به عدم عمل به دیر.

“این خیلی ناگهانی. همه از ناگهانی ما قفل شده است. معمولا وجود دارد یک روند” کوروش گفت.

“این نبود یک زمان که در آن ما تا به حال هیچ گونه اخطار برای شروع نوع کودک-پله خودمان را به قطع. آن را احساس بسیار فوری و من فکر می کنم که احتمالا در آن برخی از اضطراب من در آمد.

“من واقعا نمی باید زمان برای آماده سازی … من فقط می خواهم برای آماده سازی.”

اما هر دو ستاره گفت: آنها در تلاش بودند برای مثبت ماندن و مراقبت از سلامت روان خود را با بودن “آرام” با خود اهدا به موسسات خیریه و رسیدن به دیگران است.

مرتبط: صورتی نشان می دهد او تا به حال coronavirus

Cyrus is looking to spread hope and warmth to those stuck at home during the coronavirus outbreak with her Bright Minded show. Picture: Jordan Strauss/Invision/AP
media_cameraکورش است که به دنبال به گسترش امید و گرما به کسانی که در خانه گیر کرده در طول شیوع کروناویروس با او روشن فکر نشان می دهد. تصویر: اردن استراوس/تالار گفتگو/AP

“این واقعا ترسناک به دلیل من فکر می کنم در آغاز این ما همه نوع از تحت این تصور که این چیزی بود که حمله به افراد مسن” کوروش گفت.

“این فقط جالب در حال حاضر که ما در حال شروع به دیدن این چیزی نیست که فقط حمله سیستم ایمنی بدن به خطر بیافتد و یا افراد مسن اما بچه ها که واقعا عالی سلامت در حال پیدا کردن خود را در ICU. ما در حال یادگیری چیزهای جدید هر روز,” او اضافه شده است.

“و من فکر می کنم که چرا ما باید آرام از آنجا که ما نیاز به نگه داشتن خود را در یک نرم headspace که این اطلاعات می تواند در آمده و جذب اما آن را نمی کند ما را تعطیل چون من فکر می کنم بسیاری از خوب است که می تواند از این تجربه است.”

گومز گفت که او بیش از حد بود “گرفتن معافیت از همه سر و صدا” و مطمئن شوید که او رفت و برای پیاده روی در خارج از زمانی که او می تواند.

“بزرگترین چیزی که در حال یادگیری چگونه به خوب بودن در داخل و شاید در نظر گرفتن پیاده روی. و چیزهایی مثل این همه چیز را که من را تشویق و شنوایی افراد دیگر احساس همان راه” او گفت:.

“ما واقعا نمی شد برای این آماده شده به طور خاص اما من نمی دانم که لحظاتی وجود دارد که در آن این است که ما تست هر یک از دیگر. مانند چگونه می خواهیم به درمان هر یک از دیگر؟”

ماه گذشته کوروش گفت: او به دنبال گسترش امید و گرما به کسانی که در خانه گیر کرده در طول شیوع کروناویروس با او روشن فکر نشان می دهد. او اولین مهمان بود و خود درمانگر.

“روشن بماند در زمان تاریک!” خواننده Instagram profile در حال حاضر بار خوانده شده است.

در اصل منتشر شده با عنوان “واقعا ترسناک’: ستاره باز کردن در مورد ویروس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im