دلیل MAFS ‘پو رسوایی’ نشان داد

اولین تقلب و رسوایی به سنگ ‘MAFS’ نشان داده شده است که شامل یک trist بین هیلی و مایکل.

ما گرفتار باد اول (اما به احتمال زیاد نه آخرین), فریب داد, رسوایی که در مورد به پایین MAFS و آن را غیر منتظره به حداقل می گویند.

هفته گذشته ما در بر داشت Instagram نظرات از استیسی نشان می دهد که او و مایکل نمی رفتن فاصله. و چند هفته قبل از آن ما در مورد یک سوال برانگیز حادثه مربوط دیوید هیلی و مسواک (اشاره: او با استفاده از خود را مسواک برای تمیز کردن مدفوع کردن توالت).

زمانی که این آمد به نور کل کشور باقی مانده بود با یک پرسش ” چه بر روی زمین باشی که اتفاق افتاده برای آن آمده است به این؟’ به نظر می رسد در حال حاضر ما باید پاسخ ما با هیلی ظاهرا در این مرکز برای اولین بار خیانت رسوایی.

MAFS وسواس? پیدا کردن 5 مسابقه که به ارمغان بیاورد ترین درام. سپس به اشاره است که کتی و جاش را به فاصله.

با توجه به ایده جدید این امر صورت گرفت در داخل ونسا اتاق هتل در حالی که استیسی بود پشت در آدلاید بازدید از فرزندان او.

“مایکل راه می رفت به اتاق ما. او واقعا مست; طوری بود هیلی. او گفت: “من (تجربی) شوهر (دیوید) نمی خواهند به f–k من”. و من گفت: “مال من نیست یا’. [مایکل] تبدیل به اطراف و گفت: “من می خواهم f–k هر دو از شما.”

او در ادامه گفت “من قسم می خورم در زندگی من هیلی و مایکل قلاب.” او حتی ادعا جفت قلاب, ‘چند بار’ و توسعه احساسات یک دیگر به سرعت در حال.

همانطور که برای هیلی او انکار کند, بوسیدن, Michael اما مصمم است او را به تحریک این امر است. با وجود تمام شایعات, او ادعا می کند او را به خود جلب هر یک از مردان نشان می دهد.

صحبت کردن برای ایده جدید یک منبع ادعا می کند که دیوید کبود وقتی که او متوجه آنچه اتفاق افتاده بود.

“صبح دیوید متوجه مایکل رو باز میکرد با همسرش هیلی شب قبل از او کاملا ropeable و او رفت و در مواجهه با او در مورد آن” این منبع گفت.

“من واقعا عصبانی در حال حاضر. من می خواهم به ماندن در اتاق من چرا که اگر من دیدن مایکل دوباره من را پانچ چراغ خود خارج خواهد شد و او توده ای از گرد و غبار” دیوید گفت: تولید کنندگان با توجه به ایده های جدید.

می خواهید برای رفتن مداوم? ثبت نام به ما whimn.com.au عضویت در خبرنامه برای داستان بیشتر شبیه به این.

این خبر به احتمال زیاد می آید به عنوان یک شوک پس از تماشای استیسی و مایکل رشد نزدیک هر روز آنها در این آزمایش است. استیسی گفت که او احساس “برکت” به جفت شده اند با مایکل با او ادعا کرده بودند که ارتباط قوی ترین از همه.

رسوایی کمتر تکان دهنده برای کسانی که نگه داشتن زبانه ها در هیلی و دیوید ازدواج. از توقف درام اطراف دستمزد خود را به برش نظرات در مورد قبلی اعتیاد به مواد مخدر بوده است سنگی به حداقل می گویند.

همانطور که همه ما می دانیم MAFS واقعا آغاز شده است تا کسی سرگردان چشم و باعث می شود تصمیم به شکستن مقدس خود را تعهد کرد. اگر چه ونسا ادعا درست است ما در یک جهنم از یک سواری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im