رکورد 16.8 میلیون باید به دنبال ما بیکاری کمک از ویروس

توسط کریستوفر RUGABER

واشنگتن (AP) — با شگفت انگیز 6.6 میلیون نفر به دنبال مزایای بیکاری در هفته گذشته ایالات متحده رسیده گریم برجسته: بیش از یک در 10 کارگران شغل خود را از دست فقط در سه هفته گذشته به شیوع کروناویروس.

این ارقام در مجموع تشکیل بزرگترین و سریع ترین رشته از دست دادن شغل در سوابق قدمت آن به سال 1948 است. آنها رنگ یک تصویر تلخ یک بازار کار است که به سرعت کشف به عنوان کسب و کار را تعطیل در سراسر کشور است. بیش از 20 میلیون آمریکایی ممکن است از دست دادن شغل در این ماه.

ویروسی شیوع اعتقاد بر این است که پاک شده و نزدیک به یک سوم از اقتصاد خروجی در سه ماهه جاری. چهل و هشت متحده بسته اند غیر ضروری کسب و کار. رستوران ها و هتل ها و فروشگاه های بزرگ و بی شماری کسب و کارهای کوچک را گذاشته میلیون ها نفر به عنوان آنها در تلاش برای پرداخت صورتحساب در زمانی که درآمد خود را از بین رفته است.

تمام گفته ها در مدت سه هفته اخیر 16.8 میلیون آمریکایی که در زمینه بیکاری کمک کند. افزایش تعداد مدعیان بیکاری به ضعف دولت بیکاری دفاتر در سراسر کشور است. و هنوز هم بیشتر کاهش کار می رود. نرخ بیکاری می تواند آمار 15 درصد زمانی که آوریل اشتغال گزارش منتشر شد در اوایل ممکن است.

یک ملت به طور معمول رایگان-هزینه های خریداران و مسافران عمدتا ماندم, به در آوردن تمام چرخ دنده های اقتصاد نزدیک به توقف. غیر خرده فروشی مواد غذایی کسب و کار فرو 97 درصد در هفته گذشته از ماه مارس در مقایسه با سال قبل از آن با توجه به مورگان استنلی. تعداد مسافران خطوط هوایی نمایش توسط اداره امنیت حمل و نقل غوطه ور است 95% از یک سال پیش. ایالات متحده درآمد هتل دارای سقوط 80 درصد است.

دولت موظف به کسب و کار خاموش شدن ناگهانی که به معنای شکست این ویروس هرگز به ارمغان آورد و ایالات متحده به چنین ناگهانی و خشونت آمیز را متوقف. به همین دلیل اقتصاددانان در حال مبارزه برای ارزیابی مدت و شدت آسیب برساند.

“ما فقط پرتاب کردن کتاب های درسی” گفت: بث ان Bovino ارشد ایالات متحده اقتصاددان در S&P رتبه جهانی.

پن وارتون بودجه مدل ایجاد شده در دانشگاه پنسیلوانیا مدرسه کسب و کار, پروژه که اقتصاد ایالات متحده خواهد شد کوچک در یک شخص 30 درصد سالانه (آوریل-ژوئن چهارم — حتی از جمله دولت جدید 2.2 تریلیون دلار امداد و اندازه گیری, بزرگترین فدرال بسته کمک در تاریخ تا کنون. یک انقباض اقتصادی در این مقیاس می تواند بزرگترین فصلنامه غوطه پس از جنگ جهانی دوم است.

یک جنبه کلیدی نجات بسته است $350 میلیارد وام کسب و کار کوچک برنامه ای که در نظر گرفته شده است برای ممانعت از اخراج. شرکت های کوچک می توانند به اندازه کافی برای پوشش حقوق و دستمزد و سایر هزینه ها به مدت هشت هفته. و وام بخشوده خواهد شد و اگر کسب و کارهای کوچک نگه دارید و یا rehire کارکنان خود. وزارت خزانه داری شروع به رول کردن وام به مخلوط نتایج. بسیاری از کسب و کارهای کوچک باید به حال مشکل دسترسی به برنامه های کاربردی وام و بسیاری از اقتصاددانان می گویند 350 $میلیارد دلار کافی است. وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: او به دنبال خواهد داشت اضافی $250 میلیارد دلار برای این برنامه از کنگره است.

بسته نجات نیز اضافه شده 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری در بالا از آنچه گیرندگان از خود را دریافت متحده است. این را قادر خواهد ساخت بسیاری از درآمد کارگران به مدیریت هزینه های خود را و حتی افزایش قدرت خرید آنها و حمایت از اقتصاد است. این همچنین باعث می شود بسیاری از افراد واجد شرایط برای بیکاری کمک های اولیه از جمله خود اشتغالی و پیمانکاران و به اصطلاح “فرفره اقتصاد” کارگران مانند Uber و Lyft رانندگان است.

اما بسیاری از این افراد شده اند ابراز سرخوردگی و سردرگمی در مورد این فرایند را برای به دنبال منافع به عنوان یک سیل از برنامه های دارای ضعف بسیاری از ادارات دولتی. مارگارت هیت Carignan گفت: او به نام بیکاری در ایالت مین که در آن او زندگی می کند 291 بار در روز است که مردم با آخرین نام از طریق یک ثانیه شد واجد شرایط تماس بگیرید.

او هرگز متصل به هر کسی.

Carignan, 57 بود گذاشته — به طور موقت او امیدوار است — از موقعیت خود به عنوان یک گواهی دستیار پزشکی در ارتوپدی عمل در پورتلند مین کار او برگزار شده بود برای 20 سال است. دفتر furloughed او و دیگران از آنجا که آنها قادر به دیدن بسیاری از بیماران. او امیدوار به بازگشت پس از coronavirus موجود است.

“این سخت است برای احساس مانند شما نمی تواند کمک به مردم,” او گفت:.

حتی با غیر ضروری کسب و کار تا حد زیادی بسته و مقامات بهداشت درخواست مردم برای ماندن در خانه برخی از آمریکایی ها که شغل از دست داده اند همچنان به دنبال کار می کنند. به طور معمول برای واجد شرایط برای مزایای بیکاری افرادی که گذاشته باید فعالیت به دنبال یک کار جدید است. اما بر خلاف قبلی رکود که انتظار تبدیل شده است تقریبا غیر ممکن است. بسیاری از کشورها به عنوان یک نتیجه در حال waiving یا شل شدن نیاز به نگاه برای کار.

در تنسی مردم در بیکاری می تواند برآورده کار-جستجو دستور با ایجاد و حفظ اشتغال به کار مجدد طرح است. اما بسیاری از به نظر می رسد غافل شود. و حداقل برخی از بیکاری می گویند آنها هنوز هم در حال دریافت اطلاعیه از دولت گفت: آنها باید به طور فعال به دنبال کار می کنند.

Shamira Chism گذاشته شد از کار خود را به عنوان یک خط طبخ در Nashville, رستوران سه هفته پیش. برای اثبات او است که به دنبال کار او گفت: او باید با انجام یک کار آنلاین جستجو دو بار در هفته و صرفه جویی در جستجو. وجود دارد چند پست شغل در مواد غذایی داستان و مراکز توزیع مانند آمازون, اما هیچ چیز در این زمینه او, او گفت:.

چند متحده موفق شده اند در عین حال برای توزیع به گیرنده اضافی 600 دلار در هفته در کمک بیکاری که فدرال بسته ارائه شده است. تنسی در حال کار برای ارتقاء سیستم های کامپیوتری خود را پس از آن می توانید انجام دهید.

Chism, 31, قادر به پرداخت صورتحساب خود در حال حاضر تنها با کمک پدر و مادر خود را. تنسی مزایای بیکاری هستند 275 دلار در هر هفته.

برای دیگر کارگران بیکار های ویروسی خاموش شدن ناگهانی ساخته شده آن را تقریبا غیر ممکن به انجام نوعی از شبکه است که به طور معمول یک بخش مهم از کار شکار.

رایان LaRe از شهر سالت لیک شده است به دنبال کار از اواسط ماه مارس. در ابتدا همه چیز عادی به نظر می رسید: او اعمال می شود در برخی از مصاحبه ها و نقل مکان از طریق فرایند. او کار کرده است به عنوان جمع آوری کمک برای گروه های غیر انتفاعی, یک زمینه که در بحران به کمک خشک شده اند.

در حال حاضر تقریبا هر کارفرما او را نگاه کرد تحمیل کرده است استخدام یخ. او را گسترش داد به تماس با مرکز و معاون اداری و موقعیت است. هنوز هیچ شانس.

“این باعث می شود وظایف دنیوی احساس به یاد ماندنی وقتی که من نمی دانم که در آن پول خود را در حال رفتن به در یک ماه” گفت: LaRe, 24. “جنبه ماندن در خانه به اندازه کافی سخت است و نه احساس مولد در حال رفتن به آنچه که به من می شود.”

___

نویسندگان AP تراویس Loller در Nashville, لیندسی Whitehurst در سالت لیک سیتی و پاتریک Whittle در پورتلند مین کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de