رکورد 22 میلیون به دنبال ما بیکاری کمک های اولیه پس از coronavirus

واشنگتن (AP) — موج اخراج فرا گرفته شده است که اقتصاد ایالات متحده پس از coronavirus زده مجبور 5.2 میلیون بیشتر مردم به دنبال مزایای بیکاری در هفته گذشته دولت گزارش روز شنبه.

حدود 22 میلیون به دنبال مزایای بیکاری در ماه گذشته — به راحتی بدترین کشش آمریکا زیان کار در ضبط. تمام گفته ها تقریبا نزدیک به 12 میلیون نفر در حال حاضر دریافت چک بیکاری تقریبا مطابق اوج رسید و در ژانویه 2010 در مدت کوتاهی پس از رکود بزرگ به طور رسمی به پایان رسید.

همه کسب و کار تلقی غیر ضروری بسته شده اند و تقریبا در هر کشور به عنوان اقتصاد عملا تعطیل. عمیق شغل ضرر و زیان وارد شده در تقریبا هر صنعت. برخی از اقتصاددانان می گویند نرخ بیکاری می تواند به عنوان بالا به عنوان 20 ٪ در ماه آوریل خواهد بود که بالاترین نرخ پس از رکود بزرگ دهه 1930 ، مقایسه نرخ بیکاری هرگز در صدر 10 درصد در طول رکود اقتصادی ،

اخراج در حال گسترش فراتر از صنایع خدماتی مانند هتل ها و کافه ها و رستوران ها که جذب فشار اولیه کاهش کار به یقه سفید مشاغل حرفه ای از جمله نرم افزار برنامه نویسان کارگران ساخت و ساز و خرید و فروش مردم است.

در مجموع این کار به کاهش تولید می تواند بیکاری در مقیاس حماسی. تا 50 میلیون شغل در معرض coronavirus مربوط به اخراج اقتصاددانان می گویند — در حدود یک سوم از تمام موقعیت در ایالات متحده است. این رقم بر اساس محاسبات از کارهایی که تلقی های غیر ضروری توسط دولت های ایالتی و فدرال است و نمی تواند از خانه انجام می شود.

آن را بعید است که تمام کسانی که کارگران را گذاشته و یا فایل برای مزایای بیکاری. اما آن را نشان می دهد فوق العاده بزرگی از بیکاری است که می تواند نتیجه از این بیماری همه گیر.

“این بحران ترکیبی از مقیاس ملی و رکود اقتصادی با سرعت از یک فاجعه طبیعی” گفت: Daniel Zhao, اقتصاددان ارشد در Glassdoor. “و این است که واقعا بی سابقه در تاریخ اقتصادی است.”

اقتصاد ایالات متحده است که غلت به آنچه به نظر می رسد به یک فاجعه باری رکود بدترین در دهه. رایان شیرین یک اقتصاددان در مودی تجزیه و تحلیل تخمین می زند که ملت خروجی کوچک خواهد شد 10.5% قبل از آن شروع به دوباره بجای اول برگشتن. خواهد بود که بیش از دو برابر انقباض رخ داده است که در طول 2008-2009 رکود اقتصادی بود که بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ دهه 1930.

خرده فروشان و دیگر شرکت های خدمات حفظ و برش شغل. الکترونیک و زنجیره ای Best Buy گفت: در این هفته که آن را کردند 51,000 از آن ساعتی کارکنان از جمله تقریبا تمام آن کارگران پاره وقت. رویال کارائیب کروز قطع خواهد شد یک چهارم از آن 5,000 شرکت کارکنان.

اما در حال حاضر با از دست دادن شغل در حال گسترش فراتر از مشاغل مربوط به رستوران, خرده فروشی, مسافرت و سرگرمی که آمار اولین و سخت ترین. نرم افزار شرکت نان تست که با این نسخهها کار با صنعت رستوران در هفته گذشته قطع نیمی از نیروی کار خود را — و یا از 1300 نفر — با استناد به یک گیج کننده رها در رستوران فروش. Yelp از بررسی مشتری سایت برش از 1000 شغل. Groupon, آنلاین, تخفیف, شرکت ریخته 2,800.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de