واشنگتن — coronavirus همه گیر فرستاده اقتصاد ایالات متحده ياوه توسط یک رکورد شکنانه 32.9 درصد نرخ سالانه سه ماهه گذشته است و هنوز هم تحمیل خسارت در سراسر کشور فشردن در حال حاضر در تلاش کسب و کار و وادار کردن موج اخراج است که نشان می دهد هیچ نشانه ای از فروکش.

اقتصاد سقوط در ماه آوریل تا ژوئن سه ماهه خیره کننده در آن با سرعت و عمق آمد و به عنوان یک تجدید حیات از شیوع ویروسی تحت فشار قرار دادند تا کسب و کار برای نزدیک برای بار دوم در بسیاری از مناطق. دولت برآورد سه ماهه دوم سقوط در تولید ناخالص داخلی هیچ مقایسه ای از پرونده آغاز شد و در سال 1947. قبلی بدترین سه ماهه انقباض — در 10% کمتر از یک سوم از آنچه گزارش شد پنج شنبه — رخ داده است در سال 1958 در طول دولت آیزنهاور.

آنقدر تند بود که سقوط اقتصادی سه ماهه گذشته که اکثر تحلیلگران انتظار تیز ارتجاعی جاری جولای-سپتامبر دوره است. اما با کروناویروس موارد افزایش در اکثر متحده و جمهوری خواه سنا پیشنهاد به مقیاس کمک به بیکاران درد است به احتمال زیاد برای ادامه و به طور بالقوه بدتر در ماه های آینده.

غوطه در تولید ناخالص داخلی “تاکید بی سابقه ضربه به اقتصاد از این بیماری همه گیر” گفت: اندرو شکارچی ارشد ایالات متحده اقتصاددان در اقتصاد سرمایه. “ما انتظار آن را سال است که برای آسیب به طور کامل بهبود است.”

آخرین سه ماهه اقتصادی قطره و به دنبال کاهش 5 ٪ در ماه های ژانویه-مارس چهارم که در طی آن اقتصاد رسما وارد رکود اقتصادی به پایان 11 سال توسعه اقتصادی, طولانی ترین ثبت شده در ایالات متحده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de