رکورد ویروس موج: سوابق دولت 617 موارد جدید در وحشت هفته

دولت در مجموع در حال حاضر در 3098 با 30 از موارد جدید مربوط به شیوع بیماری شناخته شده و 135 هنوز تحت بررسی است.

تعداد موارد در حال حاضر مربوط به جامعه انتقال به شروع به پریدن کرد و 447 وجود دارد 932 فعال موارد در ویکتوریا.

ادامه مطلب: ما را دنبال کنید coronavirus پوشش

استرالیا ثبت کرده است در مجموع 8867 موارد COVID-19 با 3264 در, New South Wales, 3098 در ویکتوریا, 1068 در کوئینزلند 443 در جنوب استرالیا 624 در غرب استرالیا 228 در تاسمانی 112 در استرالیا australian Capital Territory و 30 در قلمرو شمالی.

استرالیا coronavirus مرگ و میر است 106.

به روز رسانی زنده

این است که در آن Victorias موارد جدید آمده اند از:

18 مورد مربوط به شمال ملبورن و Flemington مسکن عمومی برج با مجموع در حال حاضر 111. تست در حال حاضر به پایان رسید در این برج با مقامات انتظار برای نتایج بیشتر است.

6 موارد مرتبط Al-تقوا کالج شیوع با مجموع در حال حاضر 113.

یک مورد جدید است که در Catch.com مرکز توزیع در Truganina گرفتن تعداد کل موارد برای چهار.

یک مورد که مربوط به Collins Street, Hugo Boss, شیوع مصرف مجموع به 8. آنها یک خانواده تماس قبلی در مورد.

دو بهداشت و درمان کارگران آزمایش مثبت در بیمارستان سلطنتی ملبورن. تماس با ردیابی جریان است.

دو بهداشت و درمان کارگران در آفتاب اورژانس بیمارستان آزمایش مثبت است. تماس با ردیابی در راه است.

یکی دیگر از کارکنان مرتبط شده است شمال بیمارستان در اپپینگ با مجموع در حال حاضر 11 تا 9 کارکنان و دو خانوار تماس با ما.

تعداد موارد جدید مرتبط شده اند به مراقبت از سالمندان امکانات این خدمات عبارتند از:

دو تن از اعضای هیات که مشغول به کار در Menarock زندگی مراقبت از سالمندان در Essendon.

یک عضو هیات که با حضور BaptCare باغ جامعه در Doncaster در حالی که عفونی.

یک عضو هیات که مشغول به کار در Benetas سنت جورج در Altona مراتع در حالی که عفونی.

یک عضو هیات که مشغول به کار در BlueCross Ivanhoe در حالی که عفونی.

یک عضو هیات که مشغول به کار در Aurrum مرکز مراقبت از سالمندان در هیلسویلل. آنها نمی عفونی در زمان.

یک عضو هیات که مشغول به کار در Holmwood مرکز مراقبت از سالمندان در هیلسویلل. آنها نمی عفونی در زمان.

ادامه مطلب

ویکتوریا ثبت کرده است یکی دیگر از افزایش در COVID-19 موارد با 165 عفونت های جدید ثبت شده یک شبه.

دولت در مجموع در حال حاضر در 3098 پس از نه موارد قبلی طبقهبندی شدند.

از موارد جدید 30 مرتبط شده اند به شیوع بیماری شناخته شده و 135 هنوز تحت بررسی است.

تعداد موارد در حال حاضر مربوط به جامعه انتقال به شروع به پریدن کرد 447 و در حال حاضر وجود دارد 932 فعال موارد در ویکتوریا.

وجود دارد 40 نفر بستری با COVD-19 از جمله نه در بخش مراقبت های ویژه.

ویکتوریا در حال حاضر دیده می شود یک سه رقمی افزایش موارد برای چهارمین روز متوالی با دولت ضبط 617 مورد جدید از دوشنبه.

قانون ثبت یک مورد جدید از COVID-19.

جدید مورد یک مرد در 20s خود بود تماس نزدیک از خاک سه مورد جدید ثبت شده روز گذشته است که در ارتباط بودند به ویکتوریا شیوع.

https://platform.twitter.com/widgets.js

استرالیا خود را به حالت تعلیق استرداد توافق با هنگ کنگ در پاسخ به دولت چین را سرکوب در نیمه خودمختار سرزمین PM اسکات موریسون اعلام کرده است.

هنگ کنگ و مقامات چینی مطلع شده است.

دارندگان ویزای موقت از هنگ کنگ قادر خواهد بود برای تمدید ویزای خود را از پنج سال.

“ما همچنین ارائه پنج سال ویزا با یک متقاضی برای آینده هنگ کنگ متقاضیان به صورت موقت ویزای موضوع را به جلسه یک به روز رسانی مهارت های لیست و مارک مناسب, تست” آقای موریسون گفت.

“ما خواهد شد و همچنین قرار دادن ترتیبات در محل برای اطمینان حاصل شود که ما تمرکز بر هنگ کنگ متقاضیان به تحصیل و کار در زمینه های منطقه ای برای کمک به آدرس کمبود مهارت در این مناطق با بیان راهی برای گرفتن اقامت دائم در حال حاضر به عنوان امر پس از سه سال ،

“و ما نیز در نگاه جدید مشوق ها و ترتیبات برای جذب صادرات-مقابل هنگ کنگ مبتنی بر کسب و کار به نقل مکان به استرالیا به خصوص که در آن آنها را به یک پتانسیل قوی برای رشد آینده و اشتغال از استرالیا.”

تصویر: اندرو تیلور/NCA مستند در یک dvd

نخست وزیر اسکات موریسون افتتاح کنفرانس مطبوعاتی خود با تشکر ویکتوریایی برای “صبر” به عنوان دولت باقی مانده است در مستند.

“من می خواهم برای تشکر از همه Melburnians همه ویکتوریایی برای صبر و شکیبایی شما,” او گفت:. “و کسانی که زندگی در شهرهای مرزی به همراه ولز جنوبی جدید-ویکتوریا, مرز, من می خواهم برای تشکر از شما برای صبر و شکیبایی شما در مدیریت آنچه که من مطمئن شده است بسیار مخرب چند روز گذشته.

“آنچه که ما در حال تماس برای سراسر ویکتوریا به خصوص در ملبورن اما در امتداد آن به شهر مرزی” مناطق نیز ادامه دارد صبر به عنوان مسائل مربوط به حل و فصل در نظر ترتیبات که در محل هستند برای جنبش مردم لزوما در سراسر این مرزها.”

تاسمانی یافته وضعیت اضطراری به پایان ماه اوت.

وضعیت اضطراری شد به پایان می رسد اما برتر پیتر Gutwein گفت: مردم باید هوشیار باشند”.

“در حالی که ما جزیره وضعیت ما بهترین دفاع ما نیاز به اطمینان حاصل شود که ما همه چیز را که ما می توانیم” او گفت:.

“در حالی که ما هیچ شواهدی از کروناویروس که در دولت این مهم است که ما هوشیار باشند و این که ما همه چیز را که ما احتمالا می تواند به اطمینان حاصل شود که ما این خطر را کاهش دهد.”

او اشاره کرد که هیچ نشانه ای از جامعه انتقال در غرب استرالیا و کوئینزلند و قلمرو شمالی اما گفت که وضعیت در ویکتوریا و نیو سات ویلز باقی مانده مربوط.

موبایل تست وانت خواهد شد نورد در جنوب استرالیا به هدف coronavirus نقاط داغ در مکان های از راه دور, SA برتر استیون مارشال امروز گفت.

برتر گفت: دولت آغاز خواهد شد جدید “تست حمله رعد اسا” از امروز به بعد و خواسته هر کسی در دولت که می خواهم به تازگی بازدید ویکتوریا به دنبال یک آزمون بلافاصله.

“(ون) می تواند اعزام به مناطق مختلف وجود دارد که در آن ممکن است یک نقطه داغ” آقای مارشال گفت. “ممکن است آن را از راه دور در جنوب استرالیا و یا یک منطقه شهری که در آن ما می خواهم برای جمع آوری بیشتر نتایج آزمون.”

دکتر تام Dodd, SA بالینی رهبر از SA پاتولوژی گفت: در حالی که وجود دارد در حال حاضر 50 تست سایت و در حال اجرا در دولت وانت مستقر خواهد شد به مناطق “که در آن ممکن است کمی بیشتر به دور از برخی از موجود COVID تست نقطه است.” او گفت: هدف این بود برای آزمایش های بیشتر به راحتی قابل دسترس و گفت: وانت عمل خواهد شد شبیه به یک درایو از طریق سایت.

“ما فکر می کنیم این زندگی را ساده تر برای کسانی که می خواهند برای به دست آوردن یک سواب بسیار به سرعت,” او گفت:.

برتر گفت: وضعیت در ویکتوریا بود “فقط یک بلانت یادآوری برای هر واحد جنوب استرالیا است که ما نمی توانیم استراحت در laurels ما ما نمی تواند راضی با توجه به این بیماری است.”

برتر استیون مارشال می گوید مردم از بازگشت به جنوب استرالیا از ویکتوریا باید آزمایش COVID-19.

می آید پس از صدها نفر از مسافران ساخته شده در آخرین دقیقه فاصله از ویکتوریا به SA قبل از سخت مرز بسته را به اثر.

دولت ثبت 443 موارد پس از همه گیر آغاز شد.

اپیدمیولوژی استاد Mary-Louise McLaws نام در NSW دولت برای بازگرداندن محدودیت “هر چه زودتر به جای بعد” گفت: این امر می تواند بهتر از تلاش برای مهار خارج از کنترل شیوع بعد.

“من امیدوارم که مقامات را دوباره محدودیت,” او گفت ، com.au. “ما نمی خواهیم به انجام آن شد. به عنوان یک اپیدمیولوژی اگر ما صبر بیش از حد طولانی ما را پیدا خواهد کرد آن را بسیار دشوار است برای مهار این ویروس.

“اگر دولت تصمیم به بازگشت ما به محدودیت های آنچه آنها نیاز به انجام است سفت کردن مجامع عمومی مانند قرار دادن یک ماسک در زمانی که شما با استفاده از حمل و نقل عمومی و یا کار در یک وضعیت که در آن شما نمی تواند نگه داشتن فاصله خود را.”

تصویر: NCA مستند در یک dvd/آدم ییپ

بسیاری از موارد جدید در NSW در حال بازگشت مسافران است. اما پروفسور McLaws گفت: اگر ما رسیده 100 مورد در یک دوره 14 روزه خارج از قرنطینه هتل ها دولت می تواند در نهایت مانند ویکتوریا.

“اگر ما در رسیدن به 100 در خارج از قرنطینه هتل و سپس آن را دشوار است به آن را دریافت به تعداد کمتر,” او گفت:. “اپیدمیولوژی نشان می دهد که آن را بسیار آسان تر برای کنترل تعداد بنابراین ما باید در عمل و نه بعد از آن.

“این بسیار سخت است برای رفتن برای یک رویکرد پیشگیرانه زیرا آنها نمی بینم بهره مند شوند اما در حال حاضر که آنها در حال دیدن چه چیزی اتفاق می افتد در ملبورن ممکن است آنها را بیشتر وادار به عمل می کنند.”

کارشناسان هشدار داده اند نیو ساوت ولز می تواند مخفیگاه آنان را به lockdown اگر نتواند به بنیادی coronavirus موارد ورود از ویکتوریا.

اپیدمیولوژی و سازمان بهداشت جهانی استاد مشاور Mary-Louise McLaws گفت: اخبار.com.au وجود دارد “هشدار شماره” فعال در مواردی که مقامات بهداشتی در NSW بیش از حد غرق به انجام موثر انجام ردیابی.

او توضیح داد که اگر آن را به 100 مورد در 14 روز – و نه از جمله بازگشت مسافران در قرنطینه – سپس موارد می تواند شروع به دو و سه فراتر از آن.

“14 روز است چه استفاده از اپيدميولوژيستها به دنبال صفر موارد هنگامی که ما در حال رفتن برای حذف و آن را به شما می دهد یک ایده خوب از چه در کنترل شما هستند,” او گفت ، com.au.

نوشتن در گفتگو پروفسور McLaws استفاده ویکتوریا به عنوان مثال گفت: دولت بود “به آرامی به جوش قورباغه”:

“اپیدیولوژی معمولا با استفاده از طول زمان فرد به طور متوسط طول می کشد برای تبدیل شدن به آلوده (دوره کمون). اگر شما با استفاده از 14 روز (تقریبا دو برابر دوره کمون) این رویکرد کلاسیک اپیدمیولوژیک روش برای گفتن اگر شیوع است از کنترل خارج شود.

“با استفاده از این روش دو هفته تا 18 ژوئن پیشنهاد گسترش تبدیل می شد خارج از کنترل است. از ژوئن 5 ژوئن 18 تعداد کل موارد 102. سپس پس از آن 14 روز دوره دو برابر افزایش به 224 مورد و دو برابر دوباره به 441 موارد است.

“همانطور که این اعداد نشان می دهد کنترل شیوع بسیار دشوار می شود هنگامی که این تعداد بازدید 100.”

پروفسور McLaws اشاره کرد که فقط چند مورد می تواند “نکته است که هشدار شماره به شیوع آن بسیار سخت خواهد بود برای کنترل”.

این می تواند به دیدن ما بازگشت به یک مستند مشابه به عنوان ملبورن مرحله-سه محدودیتی که مردم باید در خانه بمانند مگر اینکه آنها در حال ورزش, برای خرید اقلام ضروری, بازدید, برای, مراقبت, اهداف و یا رفتن به محل کار یا مدرسه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de